Prezentacja klubowicza

jedrula

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 24.03.2007
Ilość komentarzy: 50
Ilość postów: 1005
Ilość wyświetleń: 138521

Formularz kontaktowy


Komentarze (50)

jedrula

Boje się nawet pomyśleć jak wygląda gmina która zajmuje ostatnie miejsce w tym rankingu.

zobacz komentowany news »

jedrula

Szkoda tylko czechowiczanin że twój protegowany radny oprócz ratowania walącej się ściany obok Kotlińskich oraz dworca nie ma bardziej znaczących sukcesów.

zobacz komentowany news »

jedrula

Przechodziłem ostatnio tamtędy i nie tylko most jest remontowany ale cały odcinek drogi do Goczałkowic . W okolicy Maćka było kiedyś rozwidlenie teraz powstało tam rondo. Ponadto cały ten odcinek jak dawniej jest wybrukowany.Na ww moście też będzie chyba kostka .

zobacz komentowany news »

jedrula

Jak zwykle zaczynają od d.... strony . Najpierw powinno się wymienić nawierzchnię a potem inne rzeczy .Cud ze jeszcze nikt nie złamał tam nogi.

zobacz komentowany news »

jedrula

To co się teraz stało to nie było nic nowego tylko powtórką z rozrywki .A najgorsze w tym wszystkim jest to ze będzie jeszcze częściej i gorzej .Bo to my sami doprowadziliśmy ta planetę do tego stanu.

zobacz komentowany news »

jedrula

Można przecież zamontować dodatkowo sygnalizację świetlną .

zobacz komentowany news »

jedrula

70 metrów nikomu nie potrzebnej drogi będzie remontowanej za nasze pieniądze dla pana piekarza i jego klientów.

zobacz komentowany news »

jedrula

To nie plotka tylko nierzetelna informacja. Według niej licząc cenę około 300 zł za kubik drzewa na pniu to ten starszy pan w ciągu paru dni wyniósł ponad 33 kubiki drewna .Jestem pod wrażeniem.

zobacz komentowany news »

jedrula

Za tymi drzwiami po środku Mickiewicz jest pompa która kiedyś służyła do odwadniania tego przybytku.

zobacz komentowany news »

jedrula

Mam nadzieję że nie skończy się to tak jak z dworcem PKP.

zobacz komentowany news »

jedrula

http://www.strazmiejska.czechowice-dziedzice.pl/news.php
od 27 września do dziś 10 interwencji . najbardziej spektakularna cytuję :

Wyciek fekaliów na ulicy Bukowej.
4 listopada na ul. Bukowej doszło do wycieku fekaliów. Wezwani przez jednego z mieszkańców strażnicy miejscy zlokalizowali zrobiony w ziemi otwór, z którego wydobywała się ciecz niewiadomego pochodzenia. O zdarzeniu poinformowano wydział ochrony środowiska.

Dlatego samochód jest ostatnią rzecz jaką im potrzeba , a te 72 tysiące niech do tego ronda dołożą .

zobacz komentowany news »

jedrula

Nie będę się za bardzo rozpisywał ale miałem okazje być radnym co prawda tylko dwa lata bo tyle trwała moja kadencja . ale z tego co pamiętam to za dieta radnego nie starczała nawet na dwie flaszki (podaje taki przykład żeby zobrazować jaka to była kwota ). bo było to chyba 150% diety krajowej która w zeszłym roku wynosiła 23 zł i tyle powinni nasi kochani radni dostawać .bo bycie radnym to raczej jest społeczna funkcja .

zobacz komentowany news »

jedrula

Jeszcze nie dawno składaliście pod tym pomnikiem kwiaty albo bawiliście się na jego cokole a teraz nagle chcecie go burzyć.Pytam się, po co albo, komu ma to służyć. Po za tym nasi kochani radni powinni się zająć ważniejszymi sprawami bonowy pomnik to jest ostatnia rzecz, jaką nam potrzeba w tym zacofanym i zapuszczonym mieście.

zobacz komentowany news »

jedrula

balbina pobudka kobieto.

http://www.rozrywka.czecho.pl/12667-magda-gessler-zamknac-te-bude

zobacz komentowany news »

jedrula

Damian Żelazny? szkoda nawet nawet to komentować .

zobacz komentowany news »

jedrula

U nas też miała przecież być u Jacorka w garażu.

zobacz komentowany news »

jedrula

a mi się jacorek to twoje rondo nawet podoba .

zobacz komentowany news »

jedrula

Następne autko zniknęło w ostatnich kilkunastu miesiącach to już chyba jakaś epidemia jest .A najgorsze w tym wszystkim jest to ze szansa na wykrycie sprawców jest zerowa . Chyba że wkroczą do akcji nasze URŁY ze SM , tylko kto wtedy będzie pilnował tego ich radaru?

zobacz komentowany news »

jedrula

Park Miejski ? to chyba chodzi o tz lasek obok ubezpieczalni . A słyszeliście ludzie o chłodniach albo suchym lodzie ?

zobacz komentowany news »

jedrula

Zapisują do tych na czarno czy na czerwono?

zobacz komentowany news »

jedrula

Wykształcenie to podstawa ale jeszcze potrzebna jest praktyka w danym zawodzie .

zobacz komentowany news »

jedrula

Następni Świadkowie Jehowy

zobacz komentowany news »

jedrula

Mieszkańcy Czechowic-Dziedzic ? Niewielka grupka nawiedzonych taki powinien być dopisek na tej tablicy .

zobacz komentowany news »

jedrula

Dr Jekyll i Mr Hyde czyli Gość : Jacor a resztę to sami sobie dopiszcie.

zobacz komentowany news »

jedrula

A może ja nie chciałem żeby za mnie ktokolwiek umierał . Zostałem uszczęśliwiony na siłę tak.

zobacz komentowany news »

jedrula

Edwardo nie za każdego bo wyznawców islamu jest 1 miliard 322 miliony, a katolików tylko 1 miliard 130 milionów. Nie wspomnę o pozostałych 4 miliardach.

zobacz komentowany news »

jedrula

Ja jestem oburzony!

zobacz komentowany news »

jedrula

Mam nadzieję że Bób nie da bo to moja parafia.

zobacz komentowany news »

jedrula

A ta wspólnota to niby co? I za czyje pieniądze?(Następna nawiedzona grupa)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275