Prezentacja klubowicza

cos_ty

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 13.10.2006
Ilość komentarzy: 5
Ilość postów: 116
Ilość wyświetleń: 11684

Formularz kontaktowy


Komentarze (5)

cos_ty

Kurcze ludzie popatrzcie jak potraficie być solidarni jedni drugim podają informacje... i to jest piękne, ja mieszkam dosłownie nad samym stawem jakieś 5m. i nabiera cały czas ale nie płacze zarazie obym w ogule nie musiał prosić o pomoc, współczuje wam i trzymacie sie to naprawdę ciężkie co się dzieje jak nawet WP pisze http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? kat=1342&wid=9188342&rfbawp= 1189202117.797&ticaid=146c7 to jest źle oby się wróciła ta woda. chodź znajdą sie idioci którzy będą pragnęli sensacji kurcze jak tak można. trzymam kciuki i jak by co to pomogę w każdej sytuacji nawet fizycznie tylko pisać na e-mail czecho....

zobacz komentowany news »

cos_ty

A wiecie ile ta impreza kosztowała podatników czyli nas?? Burmistrz chce się przymilić mieszkańcom i daje czadu powiem tyle że była tańsza od fontanny o 10 razy i resztę sami sobie policzycie. Fajnie że grają ale tyle pieniędzy szok:O

zobacz komentowany news »

cos_ty

Nie wiem, co powiedzieć totalnie zmiękłem i zgłupiałem. OFS i RPW??
Lubię i szanuje wycieczki i imprezy, które organizuje OFS, ale teraz nie wiem co o nich myśleć, nie wiem kogo to jest decyzja i co ich nakłoniło ale mam nadzieje ze dobro innych i że rzeczywiście się dogadają i to OFS będzie rządził RPW a nie na odwrót może mają jakiś plan, strategie coś naprawdę musiało ich do tego skłonić.
PS. Jestem załamany, ale zobaczymy…

zobacz komentowany news »

cos_ty

Inteligentne zbóje to już napisał i powiedział ze nie będzie wnosić do sądu żadnego pozwu a wy jak ta tempa masa sypiecie tu takie głupie teksty, że się niedobrze robi przekaże głosy na Błachuta i tyle, napisał przecież, dlaczego nie wprowadzi tego zażalenia i przestać mi psy wieszać po nim teraz ta lalka Błachut musi wygrać a BERGER DO DOMU NIE DO POLITYKI. A OFS razem z panem Tomaszczykiem, Lubeckim i innymi będą robić to co robili!!!
Dziękuje za uwagę;)

zobacz komentowany news »

cos_ty

byłem i jestem za panem Tomaszczykiem OFS-em ale nie dam wygrać BERGEROWI stare baby do pieca nie na wybory, rozumie ojciec dyrektor powiedział kogo macie wybrać ale nie po raz 5 bo to za dużo jak na takiego śledzia w maśle pójdę zagłosować na Błachuta chodź go nie cierpie i nie nawiedze lalka za.... i tyle

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 562

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275