Prezentacja klubowicza

malutkaa84

czechowice-dziedzice

W klubie od: 10.08.2006
Ilość komentarzy: 26
Ilość postów: 129
Ilość wyświetleń: 48053

Formularz kontaktowy


Komentarze (26)

malutkaa84

puknijcie się w głowę: dzieci do 3roku życia 3zł a niepełnosprawna osoba 2zł?? prawie wszędzie dzieci do 6 roku życia mają bilety za darmo? i to jest nasza polityka prorodzinnna :P
a wiecie co pocałujcie mnie w ....4litetery nie zarobicie na moim dziecku a co za tym idzie ja i mój mąż nie zasilimy waszego konta, mam nadzieje że i inne osoby tak postąpią

zobacz komentowany news »

malutkaa84

szkoda że takie informacje podawane są po termie....

zobacz komentowany news »

malutkaa84

To dobrze że coś robią- albo mają zamiar coś robić . Mam nadzieję że następinie wyremontują ZEJŚCIE Z WIADUKTU w strone manhatanu. Cieżko samemu tamtędy przejść żeby nie skręcić kostki, a żeby przejechać z wózkiem dla dziecka trzeba mieć niezłe muskuły

zobacz komentowany news »

malutkaa84

Wnioskuję że wszystkie wypowiedzi są dodane przez osóby mieszkające w blokach. Mieszkając w domu prywatnym niewyobrażam sobie że za płotem postawili by mi 4 piętrowy blok - i mieszkańcy z wyższych pięter zaglądaliby do ogródka. Od razu też dodam, że według mnie powinny powstać nowe bloki no ale w odpowiednim miejscu i najlepiej gdyby to wybudowało miasto a nie prywatny deweloper

zobacz komentowany news »

malutkaa84

coś mi sie wydaje że autor tego wątku otrzymał jakąś premie od wodociągów (nie podając rejonu w którym nie będzie wody) bo nie tylko ja zrobiłam małe zapasy- zużycie wzrosło- czyli więcej zarobią. wiem wiem że dużo tej wody nie nabralismy i na rachunku pewnie tego nie zauważe ale jeśli co 5osoba w cz-dz nabrała wody to wodociągi troszkę sobie zarobiły....

zobacz komentowany news »

malutkaa84

może troszke więcej informacjii? całe czecho będzie bez wody czy tylko jakieś rejony?

zobacz komentowany news »

malutkaa84

z tego co pamietam to ognie byly o przed 22 przed cisza nocna

zobacz komentowany news »

malutkaa84

a co to za osiedle? bo mieszkam tu od urodzenia a nigdy nie slyszalam o takim osiedlu

zobacz komentowany news »

malutkaa84

mi osobiście nie podoba sie zdjęcie "w lustrze" , według mnie powinny to być zdjęcia z krajobrazów lub innych pięknych miejsc, a co do lustra to w wyjdę na swoją ulice i tez sama sobie zrobię takie zdjęcie

zobacz komentowany news »

malutkaa84

i tak gratuluje to wielki wyczyn startowac na kazdych zawodach...

zobacz komentowany news »

malutkaa84

życze Lenie i BB zeby sami wpadli pod samochod albo spotkalo to ich rodzinke.....bo ja juz wiem co to znaczy

zobacz komentowany news »

malutkaa84

do karola, przeczytaj dokladnie : "napisz co slychac" .no ale dobra widze ze mecze was wiec znikam pa

zobacz komentowany news »

malutkaa84

hmmm w sumie nie szkoda mi czasu...a co u mnie? wszystko ok. ulice odsniezone :P

zobacz komentowany news »

malutkaa84

do "pola" oj ty gluptasku taka minka na koncu zazwyczaj oznajmie ze ktos sie wysmiewa. to byla ironia no ale niktorzy nie potrafia jej odczytac

zobacz komentowany news »

malutkaa84

do "Gosc" a co to za ulice?? pierwsze o ich slysze. pewnie to gdzies na zad*piu i dlatego tam nie odsniezaja :P

zobacz komentowany news »

malutkaa84

ja tez tak pomyslalam, a gdybym wiedziala ze to chodzi o jakiegos 32latka to bym nawet tego nie czytala :P

zobacz komentowany news »

malutkaa84

odpowiedż na 5 pytanie :na podstawie powieści Michela Houellebecqa

zobacz komentowany news »

malutkaa84

ludzie zmobilizujcie sie i w nastepnej turze idzcie wszyscy do wyborow i zaglosujcie na p.blachuta. mowie DOSC "dyktaturze" jasia

zobacz komentowany news »

malutkaa84

ja bede glosowac na Nową Inicjatywe i na p.Błachuta ktory kandyduje z tej partii na burmistrza

zobacz komentowany news »

malutkaa84

to chyba przez caly dzien byly korki, ja wracalam o 17 i bylo to samo

zobacz komentowany news »

malutkaa84

moje gratulacje,oby tak dalej a na olimpiadzie bedzie zloto :D

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275