Prezentacja klubowicza

Jacor

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 01.01.2012
Ilość komentarzy: 110
Ilość postów: 709
Ilość wyświetleń: 181126

Jestem sobą i tylko sobą czyli zwykłym szarym obywatelem. Nie lubię chamstwa,kłamstwa i obłudy,jestem skłonny walczyć z tymi przeciwnościami. Nie oceniam ludzi po tym co kto mi powiedział tylko po własnych obserwacjach i doświadczeniach.

Formularz kontaktowy


Komentarze (110)

Jacor

Wszystkie wpisy Gości" Jacor "i "Alwas" między 17:05 a 18:36 nie są napisane ani przeze mnie ani przez Alwąsa raczej też nie. Jutro to zostanie zweryfikowane ,dotrzymuję słowa. Pajacowi który ma ubaw z tego zostanie postawiony zarzut podszywania się pod kogoś i robienia z tego kogoś idioty za pomocą środków masowego przekazu jakim jest internet.
Sielanka się skończyła.

zobacz komentowany news »

Jacor

Ten gość Jacor to jakiś typek używający mojego nicka...radzę ci skończyć z tym.

zobacz komentowany news »

Jacor

Jędrulo czym jesteś oburzony?

zobacz komentowany news »

Jacor

Ja nie przepadam za hip-hopem ale zmieniłem zdanie o Białym.
Osobiście się z nim spotkałem jakiś miesiąc temu na przystanku a potem rozmawialiśmy w autobusie. Nie znaliśmy się wcześniej więc mnie zdziwiło gdy mi powiedział " Cześć Jacorek " :-) Porozmawialiśmy i było ok. Życzę Ci Sebastian abyś się piął do góry w swojej karierze.Powodzenia, pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

Jacor

To jest jakiś inny Jacor. Ponoć mój nick nie jest zastrzeżony wyłącznie dla mnie to ktoś sobie pisze. Proszę mi takich bzdur nie przypisywać bo ja nigdy jako gość nie podpisałbym się swoim nickiem. Geminior weź to pod uwagę. Dobrze że Ty ładnie grasz...niech mnie gęś kopnie...

zobacz komentowany news »

Jacor

Jedynaku we wcześniejszym komentarzu napisałem "Źle zrozumiałeś bo nie ma w Twoim Ikarusie drzwi od szoferki ..."
Nie chodziło mi o to że jest to Alwąs...z resztą już wiesz o co chodzi bo Ci to wyjaśniłem osobiście prosto w oczy 2 godzinki temu i myślę żeśmy się dogadali...dajmy sobie spokój jak uzgodniliśmy...

zobacz komentowany news »

Jacor

Sam to robisz albo koś...wiesz o kim myślę . Ja już dzwoniłem do właściciela czecho.pl w tej sprawie że ja nigdy jako gość nie podpisuje się swoim nickiem,a ten kto to robi odpowie za to czyli za podszywanie się pode mnie...
Skończ tą szopkę, bo brzydko ryczysz...

zobacz komentowany news »

Jacor

Powiedziałeś co chciałeś więc kłamstwo napisałeś i tyle. Pukanie w szybę? Ty się puknij w czoło niech się zrobi ci wesoło...pisz sobie co chcesz ale nie rób tu reklamy żałosnego forum ,konkurencyjnego dla tego starego.
Żegnam ozięble i zapewniam ze wyjaśnię temu Panu i to jeszcze dziś z kim wczoraj gadał...

zobacz komentowany news »

Jacor

Zaprzeczam. Powtórzę że nie wskazałem tego Pana jako Alwąsa. Brednie wyssane z...nie napisze skąd. Źle zrozumiałeś bo nie ma w Twoim Ikarusie drzwi od szoferki tylko wielka szyba i sam mówiłeś że nie rozumiesz co do Ciebie ludzie mówią, a przez okienko na bilety też źle słyszeć...wejście masz WYŁĄCZNIE przez przednie drzwi,więc sam się gubisz w swoich kłamstwach...więc daj spokój i nie kłam już więcej.Myślałem że dasz już spokój jak twoi " przyjaciele " zlikwidowali konta tzn,jeden człowiek zlikwidował kilka kont. A Ty dalej szukasz czegoś i kopiesz i chcesz koniecznie wylądować przed sądem...mówisz i masz...zapewniam tym razem bez żartów...

zobacz komentowany news »

Jacor

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 27-03-2012 godz. 15:47 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1, §4

zobacz komentowany news »

Jacor

Śmiać mi się chce jak czytam niektóre wypowiedzi . Synu PKMowca i p.Bronku Was nawiedziło? Stanę w obronie Alwąsa bo po pierwsze nie ośmieszył NIGDY PKM I NIE ZDRADZIŁ ŻADNEJ TAJEMNICY SŁUŻBOWEJ JAK synuś pkmowca napisał...nie masz bladego pojęcia chłopcze co piszesz i chyba nie jesteś synem żadnego z pracowników PKM.
Proponuje wejść na profil Alwąsa i przeczytać jego wszystkie komentarze bo są zawarte a także poszperać na forum. Z resztą temat "Kierowcy PKM" zniknął więc postów jego nie ma. Ale była tam jak i w komentarzach opisana jakże ciężka i odpowiedzialna praca kierowców autobusów. i tyle. Jakieś pisanie ze sprawa jest już w PKM-ie to bzdury a jak rzeczywiście jest w co wątpię ,bo dyrektor głupotami sobie czasu nie będzie zaśmiecał ,to co z tego? Co mu zrobią i za co? Za to że napisał że jest kierowcą PKM i jaka to ciężka robota to mu coś zrobią? Że zrobił zdjęcie na postoju ?Wyrzucą go? Nie ośmieszajcie się bo wiem że inni kierowcy też to czytają i się z was śmieją...i nie tylko kierowcy ale i zwykli ludzie...hahaha!...

zobacz komentowany news »

Jacor

Alwąsie daj sobie spokój...to błędne koło które się nie zatrzymuje :-( Pozdrawiam Cię a także wszystkich kierowców PKM-u. Stały pasażer Jacor :-)

zobacz komentowany news »

Jacor

Ten ktoś czyli gość Jacor to nie ja na pewno. Ktoś się podszywa od mój nick...
Ja nie popieram tego co jest napisane w tym artykule.
Gościu Jacorze nie cwaniakuj jak wiesz że zostałem zablokowany...

zobacz komentowany news »

Jacor

Trudno się mówi :-( A radni już za free nie jeżdżą.

zobacz komentowany news »

Jacor

O kurcze,niedobrze :-(
Gemini skąd masz takie informacje? Znałeś tą trzecią ofiarę?

zobacz komentowany news »

Jacor

Mario Kanio milcząc ,przyzwalamy na zło. Pamiętaj. Pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

Jacor

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 12-03-2012 godz. 15:56 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1, §2, §4

zobacz komentowany news »

Jacor

Wszystkiego Najlepszego przede wszystkim mojej Żonie i Mamusi :-) :-) a także dla wszystkich Pan :-) Niech Wasi mężczyźni pamiętają o Was cały rok i są dla Was mili,nie tylko w Dniu Waszego Święta. Pozdrawiam wszystkie Panie, Jacek

zobacz komentowany news »

Jacor

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 08-03-2012 godz. 14:15 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1, §4

zobacz komentowany news »

Jacor

Gościu CO1 masz rację...

zobacz komentowany news »

Jacor

Teraz w Radiu Jedynce mówili że zginęła jedna osoba i że zderzyły się trzy auta...Ciekawe jaka w końcu prawda?
W każdym bądź razie tragedia i tyle. Współczucie dla rodziny ofiary/ofiar...

zobacz komentowany news »

Jacor

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 07-03-2012 godz. 16:03 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1, §4

zobacz komentowany news »

Jacor

" Chciał popelnić samobójstwo,mógł to zrobić w domu! " Nie powinien tego w ogóle robic a nie że w domu!!
Ale komentarz niech mnie gęś w tyłek kopnie!!
Szkoda gościa , nic mu już życia nie wróci. Nie ma co gdybać po co ,na co, dlaczego?! Stało się i trudno. Na pewno musiał mu życie dać po kitach skoro się posunął sie do tak tragicznego w skutkach czynu...

zobacz komentowany news »

Jacor

Gemuś niech Cie gęś kopnie w pupę! :-)
Akurat byłem świadkiem takiego wydarzenie gdy kanar złapał kolesia z podrobioną legitymacją, a żeby było śmiesznie ten autobus prowadził wtedy Alwąs.
Tyle w tym temacie z mej skromnej strony :-)

zobacz komentowany news »

Jacor

Grand masz racje ,ale nie często zdarza się taka katastrofa kolejowa w której ginie tyle osób :-(
Ostatnia poważna katastrofa na torach miała miejsce ponad 20 lat temu,więc uważam że wprowadzenie przez Prezydenta Żałoby Narodowej było adekwatne do rozmiaru tragedii.
Wieczny odpoczynek racz tym ofiarom dać Panie [*] [*] [*]

zobacz komentowany news »

Jacor

Czego to chytrzy złodzieje nie wymyślą jeszcze...aż strach się bać :-(

zobacz komentowany news »

Jacor

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 08-03-2012 godz. 14:18 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

Jacor

Wyrazy głębokiego współczucia dla Rodziny zmarłego [*] [*] [*]

zobacz komentowany news »

Jacor

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 22-02-2012 godz. 13:02 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §4

zobacz komentowany news »

Jacor

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 22-02-2012 godz. 13:03 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1, §4

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275