Prezentacja klubowicza

Mikkel

Cz - Dz

W klubie od: 06.10.2009
Ilość komentarzy: 70
Ilość postów: 164
Ilość wyświetleń: 60553

Formularz kontaktowy


Komentarze (70)

Mikkel

Takich posłow juz nie ma. Ten wspomnianiy w artykule wyglada na mega patriote, a ci, ktorych znamy z tv to plastusie o pogladach choragiewki, ktorzy kraj i posade traktuja jako maszynke do nakrecania kapuchy. Kiedys posel to byl ceniony zawod, dzisiaj sympatia spoleczenstwa wzgledem niego porownywana jest z sympatia do strazy miejskiej.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Z jednej strony pomysl dobry ale z drugiej to nie maja juz w co inwestowac? Jak ktos chce wyporzyczyc ksiazki to i tak po nie pojdzie czy na Legionow czy na plac JP2. Utopia miliony w nowy budynek, ktory pociagnie za soba nowe koszty i kolejne urzednicze wakaty. NIE! Drogi wyremontujcie, chodniki - raz, a dobrze.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Szacun za statystyki!

zobacz komentowany news »

Mikkel

Ktos kto bezposrednio po spozyciu alkoholu wsiada do auta to skonczony kretyn i nie ma o czym gadac. Najbardziej zwodnicze jest jednak siadanie za kolkiem dnia kolejnego po imprezie bo teoretycznie czujemy sie dobrze, a przy dmuchaniu klops. I w ten sposob odnosze wrazenie, ze najczesciej traci sie prawo jazdy. Nikogo nie usprawiedliwiam, wskazuje jedynie, ze prawko mozna stracic w bardzo glupi sposob, a prasa i tak napisze "nietrzezwy", "na podwojnym gazie"...

zobacz komentowany news »

Mikkel

Jezeli uzytkownik "radny" faktycznie jest osoba za ktora sie podaje to nie wymagajcie od niego aby sie przedstawial. To, ze uczestniczy w dyskusji to jego dobra wola i nic wiecej. Jeszcze bedzie zalowal ze tutaj zawital gdy co poniektorzy zaczna obwiniac go za wszystko. Ja chociaz jestem wielkim przeciwnikiem wladzy na pozimie kraju czy gminy i wielekrotnie krytykuje ich poczynania to doceniam fakt, ze "radny" poswiecil swoj wolny czas na to aby wyjasnic to i owo czego artykul nie opisuje. Podejzewam, ze to ktos mlody i nowy. Niewazne jednak. Istotne, ze robi wiecej niz musi. Pozdrawiam!

zobacz komentowany news »

Mikkel

Dochód 127 mln, wydatki 129 mln. Już za samo planowanie budżetu należy się karny kut*s! Przykład idzie z góry więc na poziomie gminy również bawią się w kreatywną księgowość...

zobacz komentowany news »

Mikkel

Jag, skad Ty mozesz wiedziec pewne rzeczy lepiej ode mnie, litosci... Absolutnie nie skojarzylem tamtego wpisu z tym. Dopiero Ty mi o tym przypomniales. Zgodze sie, ze tam rowniez zabralem glos i o ile pamiec mnie nie myli, pozytywny wzgledem naszego wlodarza, mimo, ze nie palam do niego sympatia miedzy innymi za sprawa podobnych artykulow (w tym wypadku akurat zdjec) na czecho. Czysty populizm. Temat uwazam za wyczerpany.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Kolego, tekst mówi co innego:

"Akcja "Nakręcony LOTOS" to pomysł, który zrodził się w głowach kilku pracowników Grupy LOTOS..."

A teraz zastanów się nad swoim postem...

zobacz komentowany news »

Mikkel

O ile darczyńcom należą się gromkie brawa to po kiego wafla kudłaty się ta pcha?! Każda okazja dobra byleby się tylko pokazać... Żenada!

zobacz komentowany news »

Mikkel

Dobrze byloby wysluchac tez drugiej strony bo wiele juz razy poznalismy rzetelnosc artykulow na czecho... Zastanawia mnie fakt jakim cudem Ci mlodzi weszli na prezentacje garow, przeciez na tego typu manipulacje zapraszaja tych co maja najmniej 30 lat, a zwlaszcza emerytow.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Poprawnosc polityczna wymaga aby pewne kewstie przemilczec. No bo jak to tak, gole baby i miejska biblioteka?! To sie nie dodaje ;)

zobacz komentowany news »

Mikkel

Ja tego troche nie rozumiem. Placimy za wywoz smieci coraz wiecej, a coraz mniej tych smieci mozemy wystawiac. Chocby taki stary telewizor - nie mozna wrzucic do smietnika. Nalezy zapakowac na taczki lub auto i zataszczyc do punktu odbioru sprzetu elektronicznego. Domyslam sie, ze male radyjko podobnie - nie mozna wyrzucic do kosza. Starego fotela zgodnie z artykulem rowniez nie moge wyrzucic do kontenera? Co raz mniej smieci mozna usunac z domu w klasyczny sposob, nalezy je segregowac, a za to wszystko placimy jeszcze wiecej. Ja nie segreguje. Dlaczego? Bo jak widze te kontenery na osiedlu to nie wiem czy smiac sie czy plakac. Mysle, ze kazdy mieszkaniec osiedla, ktory chociaz raz szedl ze smieciami wie o czym pisze.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Zakladajac, ze umowy wynajmu lokali sa podpisane na min rok, moze dwa, nie wiem, to po tym czasie zauwazymy pierwsze migracje marek ze SK. Ja temu kompleksowi nie wroze swietlanej przyszlosci ale zobaczymy :) Wielkie halo na poczatku i przez pierwszy miesiac od otwarcia, potem przed swietami, a po nowym roku regres jak stad do Boliwii ;)

zobacz komentowany news »

Mikkel

Najwyrazniej miales dobre zdjecie. Czecho emituje sam badziew, bo taki tez dostaje od czytelnikow. Jedno zdjecie na dziesiec jest dobre. Reszta to fotograficzny spam z wartoscia emocjonalna znana jedynie autorowi zdjecia.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Aha, zaczynaja sie przygotowania do akcji ocieplania wizerunku... Kolejny urzedniczyna, kolejne marnowanie pieniedzy... Komus najwidoczniej trwala zaszkodzila!

zobacz komentowany news »

Mikkel

A komu ja moge wystawic mandat za stan drog?

zobacz komentowany news »

Mikkel

Propaganda sukcesu, ehhh...

zobacz komentowany news »

Mikkel

Glosowac?! Na CzDz? Hahaha, chyba Was pogielo... Przeklete, rozkopane, zdziadowane, tragicznie zarzadzane pseudo miasteczko z pseudo osiagnieciami... Wstydze sie, ze tu mieszkam i jednoczesnie mam nadzieje, ze nie do konca zycia!

zobacz komentowany news »

Mikkel

Dobrze, czy niedobrze. Smacznie czy niesmacznie. Jeden będzie narzekał, innemu wszystko sie spodoba. Babeczka, która jest wlascicielka Matalmary na pewno kocha to co robi i daje jej to kupe frajdy. Niestety, po liczebnosci gosci (a czesto przejezdzam obok restauracji) obawiam sie, ze nie idzie jej ten interes. Jezeli mamy restauracje, w ktorej jest jeden, czy dwoch gosci dziennie to aby nie isc w koszty, na wszystkim sie oszczedza, sos z torebki, miecho z zamrazarki. Ja to rozumiem, nie zebym chwalil. Jedynie rozumiem wlasciciela. Geslerowej nie znosze wiec jej postac i jej pomoc w programie pomijam. W innym miejscu, moze innym miescie Matalmara mialaby pewna szanse. W Goczalkowicach - obawiam sie, ze to trup, ktorego na sile sie reanimuje. Albo sprzedac albo przerobic na sale pod wesela.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Kilka zdjęć jest faktycznie ciekawych ale nie mają szans bo tutaj istotne jest aby znajomi poklikali i nabili punktacje... 90% fotografii to dno... Aż wstyd sie pod takim podpisać.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Przeczytajcie sobie regulamin, czy aby organizator po otrzymaniu zdjęć nie nabywał do nich praw bo potem znajdziecie swoją fote w reklamie biura podróży czy garnków ;)

zobacz komentowany news »

Mikkel

"Jak wynika z miejskich planów zagospodarowania terenu, wkrótce obok Starej Kablowni ma powstać nowa siedziba Urzędu Miasta oraz Biblioteki Miejskiej."

Juz sie urzedasy pchaja gdzie ladnie... Ja bym z Wami porzadek zrobil!

zobacz komentowany news »

Mikkel

Wolontariat w obecnych czasach to juz chyba troche po bandzie...

zobacz komentowany news »

Mikkel

Ilona, powtórz posta jeszcze ze dwa razy... W komentarzach jest napisane gdzie można znaleźć zagubione tablice tylko trzeba się trochę wysilić i poczytać.

zobacz komentowany news »

Mikkel

Po pierwsze - z calego serca wspolczuje wszystkim, ktorych zalało.

Po drugie - pamietajcie, to nie powodz - "powodzi w tym roku nie bedzie" - zgodnie ze slowami Bienkowskiej - minister ds rozwoju regionalnego (http://www.youtube.com/watch?v=dwbkHLBjZQw, wypowiedz z poczatku tego roku)

Po trzecie - do burmistrza co roku gdy wystepuja podtopienia wysylana jest straz w pierwszej kolejnosci - rozliczcie goscia przy urnie w odpowiednim czasie!

Po czwarte - opady pomimo, ze kilkunastogodzinne faktycznie sa obfite ale czy nie zdarza sie to co roku? To juz nie sa anomalie pogodowe - to zaczyna byc norma. Czy nie mozna sie do tego odpowiednio przygotowac? Udroznic studzienek, poprawic kanalizacje, nie wiem, nie jestem ekspertem?!

Po piate - system powiadomien SMS to jakas kpina - o godzinie 21:21 dostalem zacne powiadomienie od burmistrza, aby zachowac czujnosc... kiedy wszsytko juz zalane od kilku godzin... smiech na sali!

Pomimo, ze mi nic nie zalalo, to odczuwam pierunska niechec i zlosc do osob odpowiedzialnych za to czego doswiadczamy!!

zobacz komentowany news »

Mikkel

Zamknąć gościa i spaprać mu przyszłość za kostkę haszu i szczyptę fety... Mój kraj, taki piękny...

zobacz komentowany news »

Mikkel

Gwarantuję Wam, że jeśli miasto zaciągnie ten kredyt to w najbliższym czasie przeczytamy o zgodnych z regulaminem premiach dla urzędników, wymianie telefonów, tabletów, kupnie dodatkowego pojazdu i innych tego typu cudach... Za długo żyje w tym zafajdanym państwie aby nie umieć przewidzieć takich rzeczy...

zobacz komentowany news »

Mikkel

Mniej połączeń, a ceny w górę. Takie dziwy tylko w pOLSCE! Wiem jedno, jak koleje śląskie padną, czego życzę każdej państwowej spółce, to ludzie i tak sobie poradzą. No ale prezesi, dyrektorzy i reszta hołoty KŚ musi coś żreć...

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275