Prezentacja klubowicza

Minerwa

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 27.09.2009
Ilość komentarzy: 59
Ilość postów: 945
Ilość wyświetleń: 144467

Formularz kontaktowy


Komentarze (59)

Minerwa

Fajny ten"parafianin" Jacorka.
Publiczne rzucanie "ch....i" świadczy,że to "prawdziwy" POLAK-KATOLIK :)
On nie wie,że to grzech? Jacorek też chyba nie wie.

zobacz komentowany news »

Minerwa

Heniek ,ty się dobrze czujesz?
Krytykujacy szanownego nieustajaco nam panujacego burmistrza wg ciebie to wichrzyciele i krzykacze z konkurencyjnych obozów.
Szkoda,że nigdy ci nie przyszło do głowy,że prawo do krytyki ma każdy mieszkaniec tego miasta i do szczęscia nie jest mu potrzebna przynalażność do czegokolwiek.
A co do projektu budżetu na rok 2011,powinien on nosić tytuł,"Władza i jej dwór sama się wyżywi",a reszta niech wącha kwiatki.

zobacz komentowany news »

Minerwa

Do "była kandydatka"
Niczego się nie nauczyłaś "piękna Venus"!!!
Niestety nie byłaś dla mnie kontr kandydaktą w minionych wyborach.
Nie interesują mnie koryta i korytka.
Zaaplikuj sobie coś na gorączkę,bo od kampanii do dzisiaj,to stanowczo za długo jesteś powyżej stanu normy-36.6 stopni.

zobacz komentowany news »

Gość: Minerwa

Piotrek,co ty wygadujesz...
Przed czterema laty NI poszła do wyborów- po co?
Szkoda,że nie uprzedziliście swoich wyborców przed wrzuceniem kart do urny,że po wyborach będziecie się miziać z RPW.
O waszych perfidnych planach wiedziałam,grubo przed wyborami,tylko brak było dowodów,że to najprawdziwsza prawda.
Żenada.Okpiliście wyborców,którzy mieli po kokardkę RPW

zobacz komentowany news »

Minerwa

Do,gość-tak będzie
Jeżeli urzeczywistni się twoja przepowiednia,to serdecznie gratuluję głosujacym na Błachuta.Dostaniecie piękny bonus!!!
Kiedyś napisałam na forum,że tak będze.Super,wraca stare!!!
Koalicja w radzie,v-ce Kwaśny.Ktoś was chyba okpił ,co?

zobacz komentowany news »

Minerwa

A dlaczego tylko 5,wiecej nie przyswoisz?

zobacz komentowany news »

Minerwa

Może cię zaskoczę Marianka,ale w poprzednich wyborach głosowałam na twojego idola.Dałam mu szansę,bo na bergerowców od dawna patrzeć bez wstrętu się nie da.
Niestety,ta kadencja to też porażka.
Które nowe etaty były zbędne? Uważam,że wszystkie!
Słyszałaś kiedyś o przesunięciach w ramach zatrudnionej kadry? pewno nie.
A wiesz ilu pracowników z działów nie mających kontaktu z petentami,siedzi i pi.dzi w przysłowiowy stołek.
Ale dla ciebie biurokratów nigdy za wiele,prawda?

zobacz komentowany news »

Minerwa

Marianka,co ty fanzolisz,to na kilometr pachnie kumoterstwam.Pewnie załapałaś się na jeden ze stworzonych specjalnie dla "swojaków" etat.
Ja ci powrózę,skończysz jak wyznawczynie prezia Pis-u,albo jeszcze gorzej!

zobacz komentowany news »

Minerwa

Tak, podnóżek, blokować,blokować i jeszcze raz blokować.Ty to masz pomysły! a może niech każdy sam odpowiada za siebie?
Najlepiej pozakładać kłódki, na wszystkie tematy na forum.
Na jednym już jest.Cosik dla kogoś był niewygodny!
Ja proponuję postawić policjanta przy każdym słupie ogłoszeniowym,żeby jeden drugiemu po nocy plakatów nie zrywał.

zobacz komentowany news »

Minerwa

Zagłosuję na p.Alicję Ogiegło.
Nie będę nikomu tłumaczyć dlaczego.
Taki mam kaprys!!!

zobacz komentowany news »

Minerwa

A oto następne wyjątkowe imiona kandydatek;
Judyta,Kinga,Katarzyna,Agata,Danuta,Alicja,Halina,Marianna,
Aleksandra,Joanna,Karolina,Ludmiła itd.....
Żeby błysnąć na maxa,Bogumiła będzie musiała zmienić imię na
Hermenegilda:):):)

zobacz komentowany news »

Minerwa

A o której rytualne ognisko, z palonych opon!!!

zobacz komentowany news »

Minerwa

Do"gość GOŚĆ"-specjalistki od pereł i wieprzy.Pereł nie znoszę,jak każdy wieprz a raczej świnia,więc już nie musisz rzucać.Sypnij raczej "brylantami",tymi hodowanymi w twojej "bajecznej perfumeri".

zobacz komentowany news »

Minerwa

Do "gościuwa"-szczerze-?dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałam.Jeszcze jedna ,która znalazła"lek" na całe zło tego świata!PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ!Jak z zakończenia bajek dla dzieci."I pojął ją za żonę,a potem żyli długo i szczęśliwie".KONIEC BAJECZKI.

zobacz komentowany news »

Minerwa

Do Gość,podaj proszę definicję"prawdziwej miłości",możesz jeszcze dorzucić"prawdziwy Polak","prawdziwy patriota"i koniecznie"prawdziwy katolik".

zobacz komentowany news »

Minerwa

Theli plączesz się w zeznaniach.Żaden prokurator"tego nie kupi".Swoją drogą"to coś-Stefan Batory-biała rasa "itd.to niezły dom wariatów.

zobacz komentowany news »

Minerwa

Theli,rozumiem,że ty już jesteś po stosownych badaniach.Z delikatności o wyniki nie zapytam.Chrześcijańskie pozdrowienia przesyłam od"debili i idiotów"-pani Aniu.

zobacz komentowany news »

Gość: Minerwa

Gaba, wpełni zgadzam się z twoim stanowiskiem w sprawie.Podobno Bóg dał ludziom rozum i wolną wolę,jak widać wyrażnie jednak niektórym(chyba za karę)ją odebrał.Theli,filotea i im podobni,może się doproszą lub sobie wymodlą by ich Bóg powiedział im -SPRAWDZAM!!!

zobacz komentowany news »

Minerwa

I tu się mylisz droga Aniu.Nie odmóżdżeni,to tylko"małpy w czerwonym",ci co" stoją tam gdzie stało ZOMO","dziady"którym kazał"spieprzać"pewien słynny klasyk.Wiem,że nikt cię nie przekona,że" białe jest białe,a czarne jest czarne",no niektórzy tak mają,jednak swoje frustracje lecz innymi sposobami.Tak na początek "skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą".

zobacz komentowany news »

Minerwa

Odezwały się"Kasandry PiSowate".Wieszczą nieszczęścia jakie nam zafunduje Bronek,ale niefobiczni Polanie jakoś się nie boją !!!Ogarnijcie się i przyjmijcie do wiadomości,że wasz Yaro przegrał.

zobacz komentowany news »

Gość: Minerwa

Taak..."to wielkie dzieło",o tak pompatycznym tytule,należy promować,promować i jeszcze raz promować.Bez szumu i hałasu nikt przy zdrowych zmysłach tego nie kupi.Na mnie jednak spadła,któregoś dnia "pomroczność jasna"-kupiłam.Dwókrotnie przecenione egzemplarze zalegały w księgarni w Bielsku-Białej,czyli na Pobeskidziu "króla".Przeczytałam.Mam o wiele więcej pytań do autora niż drobny żuczek.I jeszcze słówko do theli-każdy człowiek"odchamia"się jak potrafi.Twój sposób jest jednak wielce osobliwy.

zobacz komentowany news »

Minerwa

Do gość- nie chwalą się ,poprostu informują.A ty się pochwal jak zdobędziesz"koronę ziemi"

zobacz komentowany news »

Minerwa

Ja ze swojej chałupy,sople usuwam na bieżąco.Będzie nagroda?

zobacz komentowany news »

Minerwa

Korek,wszystko co nie pasuje do twojej wizji świata,jest nie na "temat".PO 17 września,już nic się nie wydarzyło?.

zobacz komentowany news »

Minerwa

Korek,nie "rżnij głupa".Skumaj wreszcie,że gdyby nie interesy;Y"i ;Z",to ;X"nie miałby żadnego wpływu na powojenne losy Polski.Czytaj,czytaj i jeszcze raz czytaj,omijaj jednak szerokim łukiem,publikacje IPN.

zobacz komentowany news »

Minerwa

Korek,do tego co już"poczytałeś"o historii II wojny światowej,przeczytaj koniecznie o konferencji jałtańkiej (04-11.02.1945),o spotkaniach w Teheranie i Poczdamie tzw.wielkiej trójki.A potem napisz nam,dlaczego rosjanie są be,a brytyjczycy i amerykanie cacy.

zobacz komentowany news »

Gość: Minerwa

Panie i panowie ,których tak wkurza Drobny-sprawiacie wrażenie, że nie tylko nie widzicie" poziomu wody w szklance"!Tak Was oszołomiła miłość do obecnej władzy,że prezentujecie zachowania baby,którą mąż bije,codziennie jest na bani ,a jak zainterweniuje policja ,błaga"nie zabierajcie go,ja go kocham,a wczoraj mi obiecał,że się poprawi".Jest takie powiedzenie:"jak nie potrafisz,nie pchaj się na afisz".Wśród wielu"ważnych" tego grodu,wyrażną nerwowość wywołuje nieuchronny i rychły,zjazd z tego"afisza".Do SIMON SI-okulista się kłania.Vide twój post z27.01.godz.17.11.Cierpisz na dziwną przypadłość:wszędzie widzisz żuczki!!,a może to skutek innego poważnego schorzenia,kojarzącego się z widokiem białych myszek.

zobacz komentowany news »

Minerwa

Virgo,pytasz co stoi na przeszkodzie,aby miasto zerwało umowę po 5 latach?Kodeks cywilny,bo coś takiego istnieje,mimo tego,że ty o tym nie wiesz.Umowa na czas oznaczony,(a taki właśnie ma mieć charakter-umowa w sprawie dzierżawy dworca PKP), różni się w sposób zasadniczy od umowy na czas nieoznaczony.Oczywiście miasto może taką umowę wypowiedzieć,tyle,że bezskutecznie.

zobacz komentowany news »

Gość: Minerwa

Do "mieszkaniec",czasy gdzie jednych dopuszczało się do głosu a innym kneblowało się dziób,już dawno minęły.Czecho.pl to wolne forum i dlatego tacy jak ty też tu mogą się "wybzdyczać".Kogo ty nazywasz leniem?Lenie i to patentowane ,ryją się notorycznie do władzy.Rzetelna praca jest im kompletnie obca.Po owocach ich poznacie-znasz to powiedzenie "mieszkaniec"?Oświeć nas,leni i krytykantów,gdzie te "rumiane jabłuszka,apetyczne gruszeczki"oraz inne w pocie czoła wypracowane "frukta".

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 561

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275