Prezentacja klubowicza

mieszkaniec2009

Bielsko-Biała

W klubie od: 13.06.2009
Ilość komentarzy: 49
Ilość postów: 105
Ilość wyświetleń: 27229

Formularz kontaktowy


Komentarze (49)

mieszkaniec2009

Jak zwykle to samo na czecho.

Jeżeli już ktoś z Czechowic coś robi to zawsze znajdzie się jakaś menda która musi to negatywnie skomentować. Chłopie jeżeli jesteś taki odważny to powiedz dlaczego nie przyszedłeś na koncert i nie powiedziałeś tego osobiście tylko anonimowo piszesz na forum????

Skończcie w końcu pie pi pi pi tylko zacznijcie coś robić żeby można było i was ocenić !!!!!

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

http://www.youtube.com/watch?v=Cqe8G8AWT9A


Wybudowali nowy pomnik
Ku czci przyjaźni z sąsiadami
Pomnik powiększał naszą przyjaźń
Między dwoma narodami

Położyli wieńce, kwiaty
Postawili postawili silne warty
Pomnik kosztował miliony
Ale nie był tego warty

Pomnik!

Lecz gołębie go os...
Całą przyjaźń w du... miały
Pomnik stoi tak jak stał
Tylko inny zapach ma

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

Szanowny Panie Gekon,
Powiedz mi co Ty możesz wiedzieć o moim guście??? Ale skoro już przy tym jesteśmy, a Ty po raz kolejny udostępniasz swoje fejsgekonowe konto to… Powiem szczerze że mi byłoby naprawdę wstyd – no ale to ja nie mam gustu hehehe.
Do znudzenia pokazujesz zdjęcie Paris pod którym się podpisujesz, a którego Ty nie zrobiłeś – powiedz mi jak to jest??? Dla mnie jest to cholernie nie zrozumiałe i fałszywe. Sam oficjalnie powiedziałeś że to nie Ty robiłeś to zdjęcie a jednak się pod nim podpisujesz?? Tracisz jakąkolwiek wiarygodność…
Patrząc na zdjęcia Pani Dereszowskiej chyba nie trzeba mieć w ogóle gustu żeby stwierdzić że dokonałeś fotoszopowego gwałtu na zdjęciu – to samo z resztą zrobiłeś na modelkach (zdjęcia były kiedyś, a może jeszcze są na czecho).
Nie trzeba być również ekspertem w dziedzinie fotografii żeby zobaczyć, że rozmycie tła za Moniką Brodką jest nie naturalne a do tego wszystkiego tak się z nim rozpędziłeś, że i palce się rozmyły…
Na temat Twojego reportażu to może się nie wypowiem – bo się nie znam…
Powiedziałem to już kiedyś, ale się powtórzę – chłopie więcej pokory bo jak na razie to jesteś bardziej gawędziarz a do fotografa to jeszcze dłuuuuga droga przed Tobą.

A co do Czechowickich amatorów fotografii to strony w necie są – wystarczy tylko poszukać

I nie piszę tego wszystkiego żeby prowadzić z Tobą wojny czy coś w tym stylu bo szkoda na to czasu, ale zrozum wreszcie chłopie że trzeba mieć trochę pokory w sobie...

Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

Jak nie ważne jak ważne. Znam takich według których to cena sprzętu jest receptą na dobre zdjęcie - a takich prowadzących chyba lepiej byłoby uniknąć...

A najważniejsza jest blenda za 400 pln ;) ;) ;)

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

No i zaraz się zacznie ;) ;) ;)

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@koneser muzyki - tyś jest koneser jak z koziej d... trąbka. Koneser za 3 grosze.

Nie rozumie tej zazdrości która przez Was wszystkich przemawia. Mi osobiście nie podoba się tego typu muzyka ale cenię ich wszystkich za to że coś robią, działają i robią to co kochają, a nie tak jak większość tylko narzeka i krytykuje wszystko i wszystkich siedząc z browarem przed komputerem...

Zamiast narzekać weźcie sami zeszyt napiszcie tekst, zróbcie muzykę i zdobywajcie listy przebojów :P

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

Burki zaczęły szczekać. Kim wy jesteście i jakie macie prawo do rozliczania ludzi z tego co zrobili???? Żadne!!!! Każdy ma prawo robić to co uważa i na ile pozwala mu sumienie i nie wam ich osądzać, oceniać. Zajmijcie się swoim życiem, a nie życiem innych. To właśnie WY jesteście takimi pospolitymi lemingami - zazdrośni, żyjący życiem innych, a nie swoim!!! Żenada !!!!!!!!!!!!!

A z resztą w tym mieście to 99,9 % ludzi jest z wszystkiego niezadowolona i anty na wszystko. Narzekacze !!!

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

A później narzekanie, że ludzi nie interesuje kultura !!! Ale jak ma interesować skoro cena jaką musimy płacić za "kulturę" jest tak wysoka. Cena biletu 70 zł jest chyba lekko przesadzona!!!

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

No i fajnie będzie jak się drogowcy wezmą do pracy w godzinach popołudniowych - najlepiej od 14, albo nie od 13 żeby Ci co jadą do pracy na 14 nie mieli tak łatwo ;) ;) ;)

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@Gekon - jeśli dla Ciebie ilość facebookowych "lajków" świadczy o tym, że zdjęcie jest dobre to niestety nie mamy o czym rozmawiać, gdyż świadczy to po raz kolejny o Twoim niedowartościowaniu i zerowej wiedzy na temat fotografii.

"Owszem, parę wspólnych zdjęć wykonała moim aparatem przyjaciółka Paris, lecz nigdzie nigdy ich nie opublikowałem ani nie opublikuję" TY sam sobie przeczysz i chyba nie rozumiesz tego co piszesz!!! Na Twoim profilu są zdjęcia PH podpisane Twoim nazwiskiem co świadczy o tym, że TY jesteś jego autorem. Na forum mówisz, że te zdjęcia wykonała koleżanka Twoim aparatem!!! Hello przecież sam z siebie robisz idiotę!!!

A zaczepiłem Cię z premedytacją ponieważ nie raz widziałem Twoje posty i zachowanie na forum, gdzie na krytykę zawsze podkreślam zawsze byłeś bardzo wyczulony, a obrona polegała na chwaleniu się drogim sprzętem a następnie wyzywaniem innych lub jak to miało kiedyś miejsce upublicznieniem danych osobowych forumowiczów.
To wszystko co napisałem do tej pory udowadnia, że masz aspiracje bycia fotografem którym nie jesteś, a do tego próbujesz dowartościować się zdjęciami (popsutymi zarówno juz w procesie ich wykonywania jak i w obróbce) osób znanych lub zdjęciami koleżanek. Wszystko byłoby OK, gdybyś nie krytykował innych I O TO TU CHODZI jeżeli chcesz krytykować innych to po pierwsze zacznij Ty przyjmować jak facet krytykę a nie mazgaj się jak dziecko !!!! AMEN

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@Gekon - czemu okłamujesz ludzi odwiedzających twój profil na FB że zrobiłeś zdjęcie Paris Hilton jak to nie jest prawdą??? Dlaczego OKŁAMUJESZ ludzi????? KŁAMIESZ !!!! TY TEGO ZDJĘCIA NIE ROBIŁEŚ DO CZEGO SAM SIĘ PRZYZNAŁEŚ A wiesz z czego to wszystko wynika??? Bo jesteś niedowartościowany, marzysz być wielkim fotografem ale prawda jest inna - tak nigdy nie będzie i ciebie to zderzenie z rzeczywistością bardzo boli.

I choć przedstawiasz się imieniem i nazwiskiem jak dla mnie jesteś nierzetelny !!!!

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@ gekon - co prawda w oczy kole. Robisz to co zawsze - nie masz nic do powiedzenia więc atakujesz chamstwem. Najlepszą obroną jest atak haha
Oj dzieciaku biedny jesteś i strasznie nie dowartościowany - więcej wiary w siebie i dystansu do życia.

"Głupi trollu" ????? Matkę wołasz czy jak ?????

Ps.
Pani Dereszowska powinna Cię do sądu podać za to co jej zrobiłeś na tym zdjęciu. Weź się chłopie za coś mądrego bo ani zdjęć nie potrafisz robić ani obsługi PS nie znasz. Lepiej zrób sobie taką fotoszope i drzewo tam rąb a nie za zdjęcia się bierz.

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@gekon - dupa w świecie to Ty jesteś i co najgorsze jeszcze sam siebie oszukujesz. Dlaczego??? Wytłumaczę Ci to bo tego nie rozumiesz.

Masz aspiracje bycia wielkim fotografem. Niestety ta sztuka nie wychodzi Ci nic a nic i szczerze powiedziawszy nie byłoby w tym nic złego, ale jest jedno wielkie "ALE". Ty krytyki nie przyjmujesz i gdy tylko jesteś krytykowany od razu wpadasz w złości na cały świat, zaczynasz swoje mądrości i chwalisz się drogim sprzętem zapominając o tym że nie potrafisz z niego korzystać. I tu jest świetne przysłowie pasujące do Ciebie "nie pomoże sprzętu kupa, gdy fotograf będzie....kiepski".
W złości, że komuś innemu się udało, a Tobie nie krytykujesz wszystko i wszystkich i jeszcze przy tym sądzisz że Ty masz racje.

I tak mógłbym mały referat o Tobie napisać i o Twoich głupich rozmowach na forum wiec lepiej zacznij się uczyć fotografii niż zajmować się krytyką innych.

A co do anonimowości to dlaczego Ty się nie podpisujesz imieniem i nazwiskiem??? Wiem wiem "gekon" to taki pseudonim artystyczny hahahahaha

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@ Kuba_ - Tobie przedstawiciel przyniesie oprócz ulotek jeszcze metr mocnej gumy i wynajmie helikopter, żebyś akurat tego dnia mógł zrobić zakupy w markecie :P

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@Gekon - co już Ci się coś nie podoba bo ludzie z naszej okolicy coś robią i są pokazani w mediach a Twoja fotograficzna "twórczość" jest zawsze krytykowana - to jest ZAZDROŚĆ !!!!!

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@ Kuba_ - powiedz tak z ręką na sercu jakich Ty byś imprez oczekiwał???? Co nie przeszkadzało by Tobie i nie prowadziło do traumy u Twoich dzieci????

Może zorganizuj wyścigi procesji kościelnych - trochę parafii w Czechowicach jest to może będzie niezła zabawa - co Ty na to????

A tak poważnie to kończ waść wstydu oszczędź bo z każdym Twoim wypowiedzianym słowem wychodzi z Ciebie coraz większy egoizm!!!

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@przyjaciel - zgadam się z Tobą !!!!!!

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@Kuba_ - Czy Ty wiesz co to jest rajd????? Widziałeś rajd na torze?????

@ Gość - Dzieci mają traumę???? Tak to jest jak się dzieci "pod kloszem" trzyma. Jak ty je puścisz do szkoły to kredę zjedzą.

Uszkodzone AGD ???? Zatroszcz się o swoją elektrykę w domu, albo się ubezpiecz i nie narzekaj :P

@gość3 - prawo do odpoczynku - co Ty gadasz. Może nie pij dzień wcześniej i tego dnia nie będzie bolała.

Co wy ludzie gadacie???? Na całym świecie takie imprezy są organizowane i nikomu nic się nie dzieje, tylko tym wieśniakom z okolic Czechowic wszystko przeszkadza. Żenada !!!!!

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

Tak pierwsze narzekają, że nic się nie dzieje, a jak się dzieje to mają to w d... lub znowu narzekają że coś się dzieje.

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

Dokładnie tak jak mówi Grazia wstyd, wstyd, wstyd.
Mamy kolejny przykład tego, że organizacja czegokolwiek w Czechowicach nie ma najmniejszego sensu.

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@ :)
Powiedziałem już o tym że nie zachwycam się Białym bo nie jest to mój klimat - nie krytykuję go bo on coś robi w przeciwieństwie do tych wszystkich ujadaczy.

Poza tym nie siedzę z założonymi rękoma, nie piję alkoholu - wieloma rzeczami się zajmuje, a jak już coś krytykuje to staram się to robić konstruktywnie!!!!

Temat uważam za zamknięty a wy jak chcecie to szczekajcie dalej!!!

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@Grzesiu czy Twoim zdaniem to jest wyrażanie swojej opinii:

"dej se synku spokuj z tym wyciem bez sensu jak ....z pod kredensu !!!"

"jaki "muzyk" taki klip"

"Synku to już koniec Twej niby kariery, widzę że podążasz śladami Anny Grodzkiej - żenada !!!"

Jeżeli według Ciebie to są opinie to Twój iloraz inteligencji nie jest w szczytowej formie i chyba nigdy w niej nie był.
Jeżeli chcesz dawać opinię innym to przede wszystkim musisz mieć o tym jakieś pojęcie. Nie ukrywam, że byłoby naprawdę dobrze gdybyś robił coś podobnego i wtedy się wypowiadał (w tym przypadku śpiewał, był reżyserem lub robił teledyski). Miło by było gdyby ta wasza opinia/krytyka była konstruktywna (znacie takie słowo????) bo to co jest napisane poniżej to jest SKOWYT ŻAŁOSNYCH SZCZENIAKÓW

Przemawia przez was ZAZDROŚĆ bo nic sami nie potraficie oprócz opróżniania puszek z napoi alkoholowych słuchając przy tym muzyki z telefonu komórkowego - to jesteście właśnie WY bezmózgie istoty !!!

@Gekon - masz rację logowanie powinno być przez fb - ciekawe czy wtedy by tak ujadali ;) ;) ;)

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

Tak czytam wasze komentarze i cóż mogę powiedzieć? Po prostu żal mi jest was,po prostu żal. To co robicie jest takie typowe dla większości polaków.

Siedzicie w fotelach jak Ferdek Kiepski pijecie piwo i krytykujecie wszystko i wszystkich. I nie daj boże, żeby komuś się coś udało bo wtedy krytyka już nie ma granic.
Co wy chcecie tym udowodnić, że niby co? Że jesteście lepsi??? Czy jak???

Jeżeli wam przeszkadza ta muzyka to jej nie słuchajcie, a może zrobicie coś swojego, pokarzcie co potraficie. Skończcie wreszcie anonimowo szczekać jak kundle tylko róbcie coś i pochwalcie się!!!!

Jak już mówiłem wielokrotnie nie słucham takiej muzyki jaką prezentuje Biały, ani nie jestem Jego fanem, ale mam szacunek do Gościa bo w przeciwieństwie do Was On coś robi!!!!

Więc skończcie głupio szczekać pospolite kundelki!!!!

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@SB - a nie bezpieczniej jest dojechać do Bielska i tam zawrócić??? Co jest ważniejsze dla Ciebie życie czy te ten dodatkowy litr benzyny????

@ELVIS - całkowita racja powinny być skrzyżowania bezkolizyjne a wszystkie te "przecinki" powinny być pozamykane!!!

Tak wiem wiem zaraz będą komentarze, że przejazdy muszą być bo mamy bliżej do domu, a w bielsku zawracać to za daleko, bla, bla, bla. Więc uprzedzając takie komentarze zastanówcie się co jest dla was ważniejsze czy wydane pieniądze na dodatkowy litr benzyny/ON czy zdrowie i życie...

Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

Uciąć łapy - szybkie i skuteczne rozwiązanie, dające gwarancje że nie dopuszczą się takiego samego czynu...

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

http://www.youtube.com/watch?v=-uduGTa2ufI

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

Poucinać łapy i więcej już tego nie zrobi - rozwiązanie proste jak budowa cepa.

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@Gekon "Niezależnie od tego czy Ci się to podoba czy nie, to w fotografii tak jak w żadnej dziedzinie, sprzęt ma kolosalne znaczenie. Nigdy też ta pasja nie była, nie jest i nie będzie tania, a te lepsze rzeczy zawsze były nieco droższe."

Od kiedy cena sprzętu ma wpływ na zdjęcia i to co na nich pokazujesz??? Na JAKOŚĆ owszem z tym że umieszczając zdjęcia w necie i tak zmniejszasz ich rozmiar, a co z tym się wiąże jako profesjonalny fotograf chyba wiesz. Zapewniam Cię, że osoba która "ma oko" zawstydziła by Cię robiąc zdjęcia o wiele tańszym sprzętem niż Ty posiadasz. Niestety w Twoich rękach nawet najdroższy sprzęt nie poprawi Twoich zdjęć.

"Przykro mi, że się Tobie nie podobają. Niemniej należy pamiętać o tym, że piękno jest w oku patrzącego a nie na zdjęciu. Cała sztuka polega na tym, aby trafić w gust odbiorcy, do którego kierujemy swoje prace. W Twój gust nie trafiłem, podobnie jak nie trafiłem w gust okolicznych fotografów. "

Nie trafiłeś chyba w niczyj gust - zrozum to wreszcie, że najzwyczajnie spartoliłeś tą robotę i pogódź się z tym. To co powiedział "Tristian i Izolda" o Twoim cwaniactwie pewnie wynika z tego, że nie przyjmujesz uwag z pokorą tylko za wszelką cenę próbujesz się bronić. Stąd chyba taka krytyka wobec Twojej osoby i Twoich prac. Gdybyś potrafił przyznać się do błędu to uwierz mi nie byłoby takiego szumu. Niestety Ty tylko potrafisz chwalić się jaki Ty to masz drogi sprzęt itd. itd. Nie sądzisz, że to również świadczy o Twojej wielkiej głupocie??? Dlaczego??? Odpowiedz sobie sam !!! Podpowiem Ci tylko tyle, żebyś później nie płakał na forum że CI sprzęt ukradli. Tym kończę ten temat bo chyba niektórzy ludzie są po prostu niereformowalni...

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

@gekon
"Antyreklama? Nie potrzebuję żadnej reklamy, zresztą czy gdzieś widzisz adres, telefon itp.? Chętnie podam link do mojego profilu na fb: " - niestety połowa ludzi wie kim jesteś bo już nie raz pokazywałeś swoje profile przechwalając się swoimi zdjęciami. Rozumie to że uczysz się i jeszcze bardzo długa droga przed Tobą, ale należysz do ludzi którzy myślą, że nie wiadomo kim są - zero pokory. Do tego wszystkiego dochodzi przechwalanie się sprzętem którego nawet nie potrafisz wykorzystać. Wszystko byłoby ok gdybyś jeszcze chciał słuchać, ale nie Ty jesteś najlepszy - najmądrzejszy, robisz najlepsze zdjęcia współpracując z najlepszymi ludźmi.
Niestety to wszystko świadczy o tym, że jesteś niedowartościowany i właśnie tym wszystkim próbujesz się dowartościować - niestety Panie Gekon - nie tędy droga - błądzisz i to bardzo. Schowaj swoje chore ambicje do kieszeni i zacznij w końcu słuchać - przyjmuj krytykę bo to zaprocentuje w przyszłości!!!

"jak należy to znaczy jak?" - to Ty chłopie oczu nie masz - pooglądaj w necie!!!

"...które laicy robią, na co dzień." - a Ty kim jesteś??? (patrz galeria)

A z resztą to wszystko i tak jak grochem o ścianę...

Kupno lustrzanki nie czyni Cię fotografem - stajesz się jedynie posiadaczem lustrzanki !!!

zobacz komentowany news »

mieszkaniec2009

Nie no to już jest lekka przesada. Co to za zdjęcia??? Przecież ja na miejscu tych dziewczyn fotografa bym za ja... powiesił. Ja rozumie, że chłopak się uczy i ma wysokie ambicje, ale bez przesady, żeby takie coś pokazywać.

Panie Gekon proponuję więcej pokory i nie zwalania winy na osobę która obrabiała te zdjęcia. Znając życie to Ty jesteś tym wspaniałym grafikiem.
Ja rozumiem, że masz wysokie ambicje ale stań w końcu na ziemi i jeżeli chcesz to robić profesjonalnie to rób to jak należy bo jak na razie to jest tylko antyreklama i to taka przez bardzo duże "A"

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275