Prezentacja klubowicza

czarna_kawa

czechowice dziedzice

W klubie od: 29.05.2009
Ilość komentarzy: 31
Ilość postów: 174
Ilość wyświetleń: 31986

Formularz kontaktowy


Komentarze (31)

czarna_kawa

mówcie co chcecie ja tam wolę mieć pod nosem sklepy dla których specjalnie jeździłam do Bielska, kwestia wygody i czasu. Trza będzie zakukać co też to namoncili

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

kruku... PDZ w odróżnieniu od Białczana tworzą hip-hop który pełnoprawnie nazwać nim można...

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

kolejna tragiczna śmierć za sprawą jakiegoś bezwzględnego skur****na

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

oj tam oj tam wolne chociaż mają

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

ojojoj biedne urażone chrześcijańskie owieczki...
nie lubię TFUrczości białego ale co złego jest w tym że ma sutannę na sobie???!!! Czy jest to coś obraźliwego dla waszych małych rozumków?? Dla waszej ważniejszej od innych, jedynej wśród wszystkich, najprawdziwszej z istniejących wiary...?
Pomódlcie się lepiej w zaciszach waszych świątyń o mądrość, dar zrozumienia świata i większą tolerancję...
Katolicy to nie pępek świata za jaki się uważacie...

amen

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

zuczek masz racje, ewidentnie zwałowali tego Czadera, podjudzili zeby na siebie wzial odpowiadzialnosc za pomysl ale moim zdaniem bardziej tylko sie skompromitowali pokazujac wlasna twarz, wystawili kolege z partii... sie w dup*ch poprzewracalo...

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

taaa... zawsze malo darmozjadom... byle sie nachapac...

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

Istna paranoja... idac tym tropem polikwidujmy wszystkie najmniej oblegane przez pasazerow przystanki autobusowe bo niby po co maja prosperowac skoro pasazer sobie podejdzie na kolejny kilka kilometrow dalej... co za roznica...
niewazne czy korzystaja z tego przystanku 2 osoby czy 50, wazne ze wogole jest udogodnieniem dla podrozujacych z tamtych rejonow! wiec powinien zostac

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

jaram sie jak przepalona żarowka

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

to je amelinum tego nie pomalujesz...

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

jedna wielka żenada!! odliczanie jak do sylwestra, promocja przez niby znajomosc, a wczesniej zamieszczona "piosenka" dno totalne... ja nie wiem czy wy jestescie slepi? wydaje mi sie ze wy wszyscy tu wielcy fani Bialego to chyba z takiego przedzialu miedzy 13-20 dzieci jarajace sie byle czym w tym przypadku nim. i nie kieruje moja opinia zadna zazdrosc czy zawisc, tylko poprostu Bialczan jest typowym pozerem, i zadny z niego raper a oprocz jednej piosenki jego tekty sa nijakie i plytkie.
"Bialecki" skoncz juz wkoncu lansowac sie na synu, mowienie o problemie to jedno a lans kosztem nieswiadomego dziecka to drugie.

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

tylko2 niestety zawiode cie gdyz nie startuje :P
raz ze mnie takie cos nie kreci, dwa ze nie musze w ten sposob podnosic swojej samooceny a trzy ze wzrost mnie nie puszcza ;)

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

a kiedy wybory miss forum? :P

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

a ja nie umiem na lyzwach jezdzic... ;/

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

sory do meczetu porownanie pomylilam sie

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

Jacorek fanatyku czy uwazasz ze porownanie do cerkwii jest obrazliwe? czym cerkiew jest gorsza od kosciola katolickiego? znow wywyższasz swoja wiare ponad wszystko?

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

Jacorek jaki ty jestes inteligentny... ortodoksyjny katolik ktory zna sie nawet na modelach autobusow... niech bog cie blogoslawi

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

kolejna promujaca wstawka o bialym buroku?
nic mnie nie zdziwi...
ludzie jestescie beznadziejni sluchajac takiej tandety. wielki nygas BUHAHA!!!!
zenada na maksa

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

to co prezentuje czechowicki posredniak to klasa ponizej zera...
wielce przemeczone panie ktore z laska obsluguja ludzi a na widok kolejnego delikwenta maja skwaszona mine bo znow musza cos zrobic,
jesli nie spytasz nie dowiesz sie niczego,
zapisy na zapisy???!!!
to juz kolejna paranoja tak jakby ludzie nie mieli czego robic tylko przesiadywac w urzedzie pracy bo a nuz dzis uda mi sie byc w 15 szczesliwcow...
na ten przyklad w oswiecimiu urzad prosperuje zupelnie inaczej, nie ma zadnych limitow na zapisy, kobiety pracujace tam sa bardziej skore do pomocy i do wytlumaczenia niuansow o ktore sie pyta.
nie wiem po co nam wogole ten posredniak skoro i tak nie spelnia swojej funkcji a pieniadze ida do kieszeni tych ktorzy pomagac nam powinni...

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

zdrowia a reszte to piep... :))
wyczesany pan!!! gdyby wszyscy ludzie w jego wieku byli tacy swiat bylby piekny...
bo ta dzisiejsza mlodziez... :P

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

nie jestem milosniczka policji ale jesli chodzi o pijanych kierowcow to mowie wielkie TAK na wylapywanie tych bezmyslnych pajacow!!

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

dzielni mundurowi!!!
no podziwiam co za odwazny wyczyn juz wiem gdzie sa gdy ich naprawde potrzeba...
robia zakupy w zecie...

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

gowniarze na coraz wiecej sobie pozwalaja zaraz beda z kosami latac po ulicy i kazdemu w zebro

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

nie ma to jak w Polsce jak juz ktos napisal uznaja go za niepoczytalnego i dostanie pare lat tylko. co to za prawo???!!!!
moim zdaniem za takie cos dozywocie ale w kamieniolomach!! niech robi na siebie a nie ze my za niego placic bedziemy a on w celi bedzie lezal i tv ogladal!!!!!!
nie ma wytlumaczenia na taka zbrodnie ktora dokonal i wybaczenia tez nie!! najlepiej kara smierci ale to za malo, bo nic nie bedzie czul niech dozywotnio cierpi bo cierpienia asi nie wroci juz nikt....

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

wielkie halo o nic winda jest dla wszystkich

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

heniek nie chcesz wdychac siedz w domu

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 09-01-2011 godz. 18:58 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

czarna_kawa

kompletny debilizm... ze niby idac chodnikiem nie moge sobie zapalic?
prosze cie...
w anglii od lat jest zakaz palenia w miejscach publicznych ale kazdy tam idac ulica pali. nie popadajmy w paranoje moze od razu nas palaczy odizolujecie w jakims getto czy cos...
pozatym powinny byc w lokalach miejsca dla palacych i nie palacych a jesli wlasciciel nie ma mozliwosci na takie cos powinien byc wybor, czy w lokalu mozna palic czy tez nie

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 555

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275