Prezentacja klubowicza

qwertyXL

Czechowice

W klubie od: 29.11.2008
Ilość komentarzy: 11
Ilość postów: 242
Ilość wyświetleń: 60181

Formularz kontaktowy


Komentarze (11)

qwertyXL

Wyśmienicie tego nam trzeba :)

zobacz komentowany news »

qwertyXL

Ale mnie wku... te miasto. Nawet nie miasto co ten wymoczek. Jeśli chodzi o ustawianie rodziny i znajomych to dopiero by się wam ciśnienie podniosło, gdy byś cię wiedzieli na jaką skalę i jakim kosztem to się odbywa. Szkoda gadać.

zobacz komentowany news »

qwertyXL

W końcu bo wolałbym zostawiać pieniądze w naszym kinie, a puki co to praktycznie nie ma takiej możliwości...

zobacz komentowany news »

qwertyXL

Jeszcze jedno stary niedosłyszący i ślepy dziadek nie powinien wychodzić sam z domu bo równie dobrze może mu się coś ''zewrzeć'' i wejść pod auto jakiemuś świetojebliwemu niedzielnemu kierowcy który ma refleks liczony w minutach. Motor jadący 100kmh zatrzyma się szybciej niż niejedno auto z 50kmh, i nie będę tu pajacował z wyliczeniami, jak to kogoś interesuje to niech sobie porówna ''osiągi''(drogi hamowania) nowych aut i nowych motocykli takie dane są dostępne na stronach producentów. A puki co więcej wypadków jest z udziałem samochodów, w wypadkach z udziałem motocyklistów zazwyczaj ginie tylko on ewentualnie pasażer. Nie dawno zginął mój znajomy z dziewczyną, uderzył w auto które mu wymusiło jechał 80km/h nawet nie zareagował, kobieta która prowadziła samochód nie była w stanie powiedzieć co chciała zrobić. Więc jak widać tak naprawdę prędkość nie ma znaczenia najważniejsza jest wyobraznia, nie po to sie kupuje motor że by wlec się za autobusem.

zobacz komentowany news »

qwertyXL

e tam nie było tak szybko

zobacz komentowany news »

qwertyXL

He he pamiętam jak ten wiadukt był nowy :) no a teraz faktycznie kiepsko wygląda.

zobacz komentowany news »

qwertyXL

to była taka szydera , urzędnik też człowiek i windą jezdzić chyba może...

zobacz komentowany news »

qwertyXL

Pewnie też z jakiejś koparki :)

zobacz komentowany news »

qwertyXL

Jestem zbulwersowany, urzędnicy używają windę. Ciekawe czy kawę piją w pracy może ktoś to zbada i napisze artykuł. Żenada!!!!!!

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275