Prezentacja klubowicza

inxs

city

W klubie od: 01.07.2008
Ilość komentarzy: 17
Ilość postów: 252
Ilość wyświetleń: 44705

Formularz kontaktowy


Komentarze (17)

inxs

Mam wrażenie że informacja wprowadza w błąd czytelników, ponieważ teren przedstawiony na zdjęciach nie został przekazany gminie. Właściwie nie wiadomo w którym miejscu przy "Kopalnioku" znajdują się te trzy działki. Proszę zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie www.kopalniak.com szczególnie z zakładką "mapa", teren należy do prywatnego właściciela i ma powierzchnię 4,7 hektara a tu mowa o 66 arach...Jednym słowem mówiąc ten news jest nierzetelny, wprowadzający w błąd mieszkańców. Prawdopodobnie chodzi o zaledwie dostęp od stawu do kajakowni zaraz przy drodze technicznej, więc nie piszcie bzdur o reaktywacji całego kompleksu który jest na sprzedaż za 999.999 pln. Najpierw sobie miasto(burmistrz) musi kupić a potem może szpecować. Pozdrawiam i rzetelności życzę.

zobacz komentowany news »

inxs

Może ktoś napisać za co to odznaczenie i jakie są kryteria jego przyznania jak również co zrobił pan Marian takiego wybitnego w tej dziedzinie że został odznaczony.Z góry dziękuje.

zobacz komentowany news »

inxs

Ja też nie pójdę i namawiam innych do tego. Jak ktoś chce pajacować to proszę bardzo ale łapy precz od zwierzaków!!! Powinien być zakaz więzienia w klatkach!!!

zobacz komentowany news »

inxs

Kerim po części masz racje,sposób finansowania musi ulec zmianie,powinni wszyscy bez wyjątku otrzymać pomoc miasta,jest tylko jedno "ale" ilu seniorów trenuje aktualnie judo czy kajaki w czechowickich klubach?zasięgnij informacji a potem wrócimy do tematu.

zobacz komentowany news »

inxs

Pisałem już tyle razy ale napiszę raz jeszcze:ŁAPY PRECZ OD POMNIKA.

zobacz komentowany news »

inxs

200 ludzi na urlopach i zwolnieniach lekarskich:)ja też tak chce żeby ktoś dopłacał do mojego interesu grube miliony miesięcznie a ja w tym czasie będe się byczył na wczasach:)żal

zobacz komentowany news »

inxs

A ja głupi myślałem że pięć i pół miliona złotych!!! będzie kosztowała całość a tu wychodzi że kase trzeba pompować dalej

zobacz komentowany news »

inxs

Krótko i na temat-Pomnik Braterstwa Broni stał,stoi i będzie stał czy się to oszołomom podoba czy też nie,żaden z tych ludzi w życiu nie zrobił nic pożytecznego oprócz fermentu w kilku sprawach a co do Pomnika Wolności proszę bardzo udowodnijcie ilu Was jest i jaką kwotę jesteście w stanie zebrać od mieszkańców nie z miejskiej kasy ale od fanów tej inwestycji a potem zaczniemy dopiero dyskusje w tym temacie.

zobacz komentowany news »

inxs

Argumenty typu:bo inny Burmistrz czy Wójt zarabia więcej albo zarządza miasteczkiem które ma ponad 40 tysięcy mieszkańców są śmieszne i niektórzy z Was mylą pojęcia,pieniądze płaci się za efekty a nie za stanowisko i w tym wypadku takie pieniądze nijak nie mają przełożenia na takowe ale nasi radni jak i władze miasta są oderwani od rzeczywistości ponieważ nawzajem poklepują się po plecach.Jedno jest pewne ja i moi znajomi drugi raz nie damy się omamić pustym słowom i obietnicom...niestety panie/panowie radni głosów będziecie musieli szukać gdzieś indziej bo większość mieszkańców Czechowic-Dz. mówi NIE!

zobacz komentowany news »

inxs

W nagłówku jest napisane "bezmyślny wybryk"???????ludzie przecież to było nic innego jak usiłowanie zabójstwa!!!bardzo proszę jeżeli ktoś zna personalia tych debili o podanie ich tutaj(wiem że to zabronione ale ma to być ostrzeżenie że jeżeli ktoś będzie w pobliżu tych bezmózgowców aby trzymał się na baczności)...skuć łańcuchami i do kamieniołomu bo jak tak dalej będzie to bandzior jeden z drugim po wbiciu komuś noża w brzuch będzie twierdził że chciał tylko sprawdzić czy nóż jest ostry...macie teraz bezstresowe wychowywanie

zobacz komentowany news »

inxs

Bardzo mi przykro że jakiś skończony DEBIL podszywa się pod mój nick!!! i posłuchaj prosty człowieczku:rączki ci uschną za pisanie takich rzeczy,nigdy nikomu żle nie życzę ale tacy jak ty idioci wcześniej czy póżniej na własnej skórze przekonają się jak to jest być chorym człowiekiem...kretyn.

zobacz komentowany news »

inxs

Byłoby miło jakby administrator wrzucił info ile głosów zostało oddanych w tej ankiecie:)może uświadomiłoby to radnym jak bardzo pochopnie podjeli decyzję...

zobacz komentowany news »

inxs

Widzę że jest grono osób które gryzą pazury i zachodzą w głowę którz to taki-drobnyzuczek(notabene pozdrawiam)nie pasuje wam to bo pisze o sprawach które dla wielu nie powinny ujrzeć światła dziennego bo śmierdzą na kilometr jak te podkłady pod wiaduktem i nie wiadomo jak tu się zasłonić skoro cios może paść z każdej strony,dobre,dobre dawno nie widziałem takiej paniki czytam że dla niektórych to na pewno ten czy tamten a dla mnie może to być nawet Gruppenfuhrer WOLF(starsze pokolenie wie o co chodzi)bo najważniejsze że ktoś wreszcie pisze prawdę a paru to strasznie boli,taki był spokój można było szwagra,żonę,męża,ciotkę,wujka zatrudnić czy ustawić w inny sposób a tu przychodzi taki nie wiadomo skąd i zakłóca układzik i nagle ludziska zaczynają pytać o rzeczy które nie powinny ich przecież interesować...

zobacz komentowany news »

inxs

Na stronie głównej pojawiła się sonda w sprawie pomnika,zapraszam do oddawania głosów i potraktujmy to jako wstęp do mam nadzieję przyszłego referendum.

zobacz komentowany news »

inxs

Wstyd mi w tym momencie że mieszkam w Czechowicach i że mamy taką Rade Miejską,drodzy rajcy jesteście żałośni...

zobacz komentowany news »

inxs

do edek: Jak sam powiedziałeś mieszkasz w naszym mieście od 10 lat więc bardzo bym Cię prosił abyś może w kwestiach związanych z historią Czechowic-Dziedzic zachował neutralność po prostu nie przystoi wpadać na czyjeś podwórko i dyrygować co ma robić...a jeśli chodzi o los Pałacu Kotulińskich został kilkanaście lat temu sprzedany przez miasto firmie Pascal która to roztaczała piękne wizje renowacji i remontu tego obiektu ale niestety skończyło się na obietnicach...na szczęście znależli się dobrzy(i zamożni ludzie)którym los pałacu nie pozostał obojętny i dzięki firmie Polplast już za niedługo będziemy mogli podziwiać pięknie odrestaurowany zabytek(prace idą pełną parą) w temacie Cmentarz Żydowskiego to właścicielem gruntu jest Gmina Żydowska i miasto kilkakrotnie zwracało się z prośbą podjęcie jakichkolwiek działań w celu doprowadzenia tego miejsca do godnego wyglądu ale niestety WŁAŚCICIEL cmentarza najwyrażniej nie jest zainteresowany...a więc drogi Edku są ludzie którym leży na sercu historia tego miasta i właśnie dlatego pomnik ma stać a Ci którzy nic nie robią tylko gadają powinni zamilknąć!

zobacz komentowany news »

inxs

RKS ze swojej strony złożył wymagane dokumenty już miesiąc temu a teraz wpłyneły dokumenty z mosiru więc bardzo proszę pisać rzetelne informacje! może ktoś zapyta pana dyrektora czego mu brakowało i za czym gonili jak z piórkiem w dupie ale oczywiście najlepiej zwalić na klub a wniosek złożony 18 był już kolejnym ale przedtem niestety pan burmistrz nie mógł wydać zgody bo właśnie w jednostce jemu podrzędnej nie mieli nawet podstawowych dokumentów ale jaki pan taki kram.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275