Prezentacja klubowicza

stars

Czechowice-Dz

W klubie od: 10.12.2007
Ilość komentarzy: 15
Ilość postów: 69
Ilość wyświetleń: 31614

Formularz kontaktowy


Komentarze (15)

stars

w opisie zdjęć jest pomyłka ..Igor stoi przy piłkarzu oznaczonym nr 14 Dimitrisie Salpingidis - notabene strzelca bramki w meczu Polska -Grecja

zobacz komentowany news »

stars

Fan nikt nie zachwala.. natomiast żeby narzekać trzeba mieć coś do zaoferowania .. więc na pewno masz już w głowie wizję poprawy w klubie i posłuchamy co zaproponujesz.. jeśli nie masz zamilcz!

zobacz komentowany news »

stars

chłoptasia znajdź sobie w spodniach.. jeśli ty uważasz się za kibica Walcy to ja Ci powiem że jesteś tzw sezonowcem a nie kibicem. takich co by tylko chwalili po zwycięskich meczach jest wielu. nie wiesz co się dzieje w klubie, jacy zawodnicy muszą grać w IV Lidze...dla Twojej wiadomości jeśli tacy chłopcy wygrywają mecz z jak to określiłeś słabymi przeciwnikami to ja Ci powiem że to jest sukces porównywalny do wyjścia Polski z grypy. w MRKSie gra teraz z przymusu połowa chłopaków z II czyli z A klasy. sezonowców ten klub nie potrzebuje. zapraszam na walne kibicu Walcy - przyjdź wyłóż kase albo zaproponuj coś mądrego a na pewno zagramy o coś więcej!

zobacz komentowany news »

stars

Fanie co jest ? nic nie piszesz jak Twój Sokolik znowu dostał tęgie lanie w A klasie i jest bliski upadku do B klasy ..jak to było - pobijecie rekord upadku Sokola czyli 1 pkt w okręgówce- a tu już jest 7 pkt .. za to Was leje Czarni Jaworze 7-1 buahahhaaha rozwiązać ten wiejski klubik!

zobacz komentowany news »

stars

ej sokół no co jest??? zaskakujesz mnie ..tyle się upisałeś jak to Mrks pobije wasz rekord i nie zdobędzie punktu a tu kolejne punkty dla ambitnych chłopaków.. za to Wam co raz bliżej do B klasy czego wam za to szyderstwo życze!!!!!

zobacz komentowany news »

stars

sokół gdzie jesteś? a wiem wstyd Ci bo mówiłeś że mrks nie zdobędzie nawet punktu tymczasem leje was ostatnia drużyna A klasy i coraz bliżej macie do B klasy więc niestety nie będziecie mieć derbów :/

zobacz komentowany news »

stars

gratulacje :) a dla kibica powyżej mam pytanie..a kto inny szkoli? Górnik Czechowice, Kontakt Czechowice nie ma już na mapie piłkarskiej od kilku lat a Mrks nie posiada grup młodzieżowych i może podzielić los Górnika i Kontaktu...

zobacz komentowany news »

stars

sokoliku spadając z IV lidze laduje się w okręgówce..wasze jedyne derby mogą być z naszą dwójką o ile utrzymacie się w A klasie bo szału w niej nie robicie. szkoda że nie byłeś taki skory do komentowania po porażce z dwójką która ograła Was w DZIESIĘCIU !!!

zobacz komentowany news »

stars

Sokoliku nie martw się tak nisko jak wy nie upadniemy. poza tym na was wystarczy 10 osób z dwójki i dostajecie w dupe. obyście nie spadli do B klasy bo kogo wtedy dwójka bedzie ogrywać w 10.

zobacz komentowany news »

stars

jedyną instytucją która może nakazać naprawienia szkody, czy też posprzątania jest Sąd!!! panowie ze straży nakazując posprzątanie przekroczyli swoje uprawnienia!!!

zobacz komentowany news »

stars

http://www.onet.tv/stachursky-kocham-cie-kochanie-moje,8659696,6,klip.html#

zobacz komentowany news »

stars

ja Was prosze! przestańcie pisać takie bzdury! no i co z tego że ukarali? napiszcie że kogoś uratowali albo zatrzymali jakiegoś bandziora albo nie piszcie nic bo to śmiechu warte jest!

zobacz komentowany news »

stars

widze że już nie ma o czym pisać... ciekawe kto wam o tym karze pisac?????

zobacz komentowany news »

stars

grant ty chyba jesteś z innej planety... na każdym kroku Jacek przyznaje się do Czechowic... tu masz linka to sobie poczytaj

http://dziendobrytvn.plejada.pl/0,1554,artykul,,1,stachursky_na_na_czacie_ddtvn,czaty_detal.html

kiedyś dzięki niemu była tu telewizja TVN i Jacek promował miasto... tak na marginesie to nie wiem dlaczego do tej pory nikt go nie nominował do nagrody Promotio Urbis... pewnie z zazdrości.. ja też nie mam 20 lat a oddalem na niego glos.. zauważcie też że on ze swoimi ulotkami nie gonił... myślę że gdyby zrobił solidną kampanię to by wygrał.. ale wielki szacunek za to co robi....

zobacz komentowany news »

stars

ja mam pomysł na koncert Jacka w Czechowicach... otóż jak co roku władze miasta przyznają nagrode Promotio Urbis... jest to nagroda dla obywatela Czechowic który promuje nasze miasto... Myśleże Jacek tym co robi zasługuję na taką nagrodę...
jest jeden problem.. kandydatów do tej nagrody może zgłosić burmistrz, rada miasta lub organizację spoleczne.... Jeżeli ktoś ma namiary jak można skontaktować się za pomocą internetu z burmistrzem (czytaj wysłać mu wiadomość ) prosze o podanie takiego adresu...
Gdyby nagroda trafiłą do Jacka można śmiało organizować koncert Stachurskiego przy okazji wręczenia takiej nagrody.....

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275