Forum

Temat: Który sklep rowerowy polecacie?

marsik

wawa

Postów: 7

Data: 13.04.2012; 21:08

Witam, mam ochotę kupić rower. Z racji tego, że Czechowice jest doliną sklepów rowerowych prosiłbym o pomoc w wyborze sklepu. Gdzie najlepiej doradzą i nie wcisną mi szajsu? I jak z serwisem?

barka4

Czechowice-Dziedzice

Postów: 53

Data: 13.04.2012; 21:37

Kupiłam w zeszłym roku rower na Legionów 178. Fachowa obsługa i doradztwo, dobrze dobrali mi rower (wielkość ramy), dodatki jakie chciałam, można się trochę potargować o cenę lub dostać rabat na dodatkowe wyposażenie.
Co do serwisu to nie wiem, bo póki co rower jeździ jak należy:) - ale pytałam i wiem, że świadczą tam również serwis na miejscu.

alians

czdz

Postów: 125

Data: 14.04.2012; 11:50

A ja polecam Decathlon w Bielsku. Maja tam rowery firmy francuskiej firmy B'Twin składane we włoszech. Ceny bardzo atrakcyjne i co najwązniejsz nie ma problemu z serwisem. Każdy rower ma 2 lata gwarancjji na osprzęt i 5 na rame. Ostatnio kupiłem tam szosówke i wykręciła mi się śrubka z pedąłów SPD (pierdoła wumagająca 3 minuty pracy) zawiozłem je do serwisu a oni momentalnie wymienili mi je na nowe. Przy okazji wyregulowali mi rower. Dodam jeszcze że serwis jest w każdym sklepie Decathlon w Europie

icekoala

0o

Postów: 75

Data: 14.04.2012; 14:21

Ja w zasadzie nei polece zadnego, jesli chodzi o czesci to w kazdym wybor jest praktycznie zaden. Rower... coz jeslibys wiedzial czego chcesz to pewnie kupilbys tam gdzie masz najtaniej... skoro tak nie robisz to nie licz na dobre rady w czechowickich sklepach, potrafia wcisnac rzeczy ktorych nie potrzebujesz zapominajac o rzeczach waznych. Najlepiej poszukaj sobie interesujacego Cie modelu w internecie a pozniej poodwiedzaj sobie sklepy i kup tam gdzie bedzie najtaniej

frodo_27

Czechowice-Dziedzice

Postów: 89

Data: 14.04.2012; 15:52

Zależy jaki typ roweru chcesz i jaką firmę preferujesz.
Szosowy rower tylko w Komorowicach mają też tam bodajże MTB od Meridy serwis porządny, super ceny szosowego osprzętu nie wiem jak z rowerami. Pierwszy po lewej (Artex?) MTB/Cross Northtec i jeszcze coś było, serwis również OK. W pierwszym po prawej nie byłem. Naprzeciwko Artexa (drugi po prawej) głównie Kellys ceny rowerów fajne z dodatkami jest już dużo gorzej z serwisu nie korzystałem.

Jacor

Czechowice-Dziedzice

Postów: 711

Data: 14.04.2012; 17:41

Artex i tylko Artex. Rowery w najlepszych cenach,fachowa obsługa i serwis. Przekonałem się o tym osobiście,polecam.

miron

Czechowice-Dziedzice

Postów: 35

Data: 15.04.2012; 09:44

Polecam KORAL w Bielsku http://www.koral.bielsko.pl mają bardzo różnorodny towar, fachowe doradztwo, dają fajne rabaty. Ja jestem bardzo zadowolony

malybart

czechowice-dziedzice

Postów: 11

Data: 15.04.2012; 12:03

Witam ja polecam zdecydowanie sklep BMX na Legionów 178 duży wybór rowerów a co najważniejsze firmowych a nie jakiś marketowych czy chińskich serwis też dobry.Co do sklepu Artex nie polecam.Rowery firmowe bardzo drogie a te całe northtec to chińszczyzna co do serwisu to nie wiem.

toshiba

Czechowice-Dziedzice

Postów: 43

Data: 15.04.2012; 13:36

Ja również polecam sklep na Legionów 178 http://rowery.shop.pl/ Miła profesjonalna obsługa, rower można testować na miejscu ( to duży plus , nie kupuje się kota w worku) Mam moje kochane cacko z tego sklepu. Po miesiącu użytkowania trzeba zgłosić się na przegląd :):):) WARTO POLECAM

cam

Nibylandia

Postów: 89

Data: 17.04.2012; 08:28

Moje miłe doświadczenie w sklepie to w Bmx-ie i szczerze polecam,i dziękuje Panom za anielską cierpliwość ....
Bo można ją było stracić przy klientce co jeździ na 4 roznych rowerach nie wiedząc jaki wybrac,ale dzieki fachowej obsłudze i doradztwu sprzedawcy (przeanalizował mi kazdy , co ktory jest wart,na co zwrocić uwage itd) zdecydowałam sie i jestem bardzo zadowolona.
Naprawde jest fachowa porada, takjak przedmówca wspomniał,mozna wypróbowac rower,jest to ogromny plus ,zwlaszcza porównując 2,3 modele masz orientację na którym się lepiej jedzie.
Jest duzy wybór firm od markowych bo mniej znane.
asortyment akcesorii rowerowych głównie firmy Kellys ale tez duzy
Panuje tam miła i wesola atmosfera z dawką humoru :) mozna sie tam swobonie czuć i najwazniejsze , nie odczułam ze jestem upierdliwą klientką,co juz nie raz miałąm okazję na zakupach ....
Serwis dopiero sprawdzę ... mam się zgłosić po 100-150km jazdy (bezplatny-wymagany)
wiec podsumowanie
fachowa obsluga-duzy wybór-mili panowie-sympatyczna pani
Pozdrawiam i dziękuję
:)

walus-dh

Cz-Dz

Postów: 121

Data: 17.04.2012; 09:23

Jak juz w czechowicach to ARTEX, tych wokoło zdecydowanie nie polecam! A jeśli coś to bardzo polecam sklep ARTONEX w Komorowicach. Tuż za nowym rondem jadąć na Castoramę.

Edwarda69

Zabrzeg

Postów: 66

Data: 17.04.2012; 09:34

Ja także polecam Artex. W pierwszą marcową ciepłą sobotę się tam wybrałam . Akurat trafiłam na właściciela , bardzo fachowo i spokojnie mi wyjaśnił wszystko o rowerach - jaki do mojego stylu jazdy oraz na teren w którym się poruszam w większości czyli szosa .
Kupiłam fajną damkę na większych kołach i jestem zadowolona bo bardzo wygodny i poręczny rower mimo że z wyglądu jest duży . Byłam niedawno na pierwszym przeglądzie i wszystko ok. Dodam że ceny mają przystępne. Np. mój rower na Allegro kosztuje 1599 zł w innych sklepach 1399 a w Arteksie kupiłam dokładnie ten sam model za 1199 i jeszcze dostałam do tego gratis porządne zapięcie . To jest porządna firma której zależy na klientach .

sk4

Czechowice

Postów: 301

Data: 18.04.2012; 15:12

czechowickie sklepy omijaj szerokim łukiem ! miałem kiedyś kolarkę to nawet przerzutek dobrze nie wyregulowali, a części żadne w porównaniu z cenami.. Mam trzeci rower decathlona i nie mogę złego słowa powiedzieć.Obsługa miła i konkretna, ceny nie są niskie ale towar dobrej klasy. No i mają program lojalnościowy z którego dostałem już 40 zł ;)

sk4

Czechowice

Postów: 301

Data: 18.04.2012; 15:16

aha,a koniec końców rower serwisowałem w Pszczynie w firmie NATAN, zaraz koło rynku. Goście znają się na rzeczy i mają fajny wybór ciuchów rowerowych i akcesoriów

Clairvoyant

Czechowice-Dziedzice

Postów: 521

Data: 27.02.2016; 11:17

Ja niedawno kupiłem rower w White Hole przy ul. Legionów obok sklepu Delisso. Sprzedawcy znają się na rzeczy i dobrze potrafią doradzić. Ceny są całkiem fajne. Znalazłem ich przez ich sklep internetowy.

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275