Forum

Temat: dr hab. Sławomir Cenckiewicz........ Twitter

aquratny

Czechowice-Dziedzice

Postów: 12

Data: 07.11.2018; 20:58

"Bo w mojej Ojczyźnie, bo w mojej Stolicy, bo 29 lat po upadku komuny, o tym czy mogę maszerować decydują ludzie komunistycznej bezpieki...

Zapomnijcie o wolnej Polsce z takim towarzystwem. Tam kapitan sędzia, tam podporucznik dyrektor, tam TW..."


Prezydent Andrzej Duda zaprasza na „Biało-Czerwony Marsz 100-lecia Odzyskania Niepodległości"
#PL100 #DumniZPolski #BiałoCzerwonyMarsz

Ja jadę,a TY?

OH__Kabaret

PułTusk

Postów: 86

Data: 08.11.2018; 06:52

Jadę :) Bilety na IC kupione (1 klasa haha, bo na 2 juz tydzień temu biletów nie było ). Jedziemy, bo to są historyczne czasy i teraz mamy bezpośredni wpływ na losy naszej ojczyzny. Wiem że tutaj pozostało mało czytelników, ale jeśli ktoś to czyta i jest prawy, to zachęcam - na prawdę potrzeba teraz pokazać, że na pierwszym miejscu Polska. Bo jak jest się Polakiem, to ma się obowiązki polskie i TRZEBA teraz tam być.
Rondo Dmowskiego jest w ścisłym centrum Wawy, tak jak Dworzec Centralny. Kupujesz bilet, jedziesz, wysiadasz i jesteś w samym centrum wydarzeń. Nie da się zgubić czy coś. Dlatego jeszcze raz zachęcam.

misci

Czechowice-Dziedzice

Postów: 763

Data: 12.11.2018; 03:11

Dziękuję Wam Panowie. Marsz był świetny. Ja mogłem go jedynie w TV obejrzeć. Widziałem co widziałem, inni widzieli to co chcieli widzieć. Wystarczy wejść na wp lub onet i dowiedzieć się wszystkiego o faszystowskim marszu. Podobno sam H*tler był.

OH__Kabaret

PułTusk

Postów: 86

Data: 12.11.2018; 10:05

Byłam, przeżyłam - było cudownie. Szliśmy na czele "narodowego marszu". Wspaniała atmosfera ; ludzie tacy sami jak na zawodach pucharu w skokach narciarskich, na siatkówce, na koncertach....radość, wesołosć, wspólnota i wspólny cel - POLSKA i przeciwstawienie się komuszej schedzie. Gdy mijaliśmy zakodowanych kretynów - było dużo śmiechu :D Niestety nie dało się ich sfilmować, bo byli odizolowani przez policję ścisłym grubym kordonem - jak to dzicz. :D .....A my...Starsi, młodsi, rodziny z dzieciaczkami.... - niesamowita wspaniała atmosfera :D :D :D

P.S. Forza Nuova - szli obok nas - włoscy patrioci - absolutnie nie naziści!!!! Faszyzm i nazizm jest we Włoszech zabroniony a Forza Nuova jest legalną patriotyczną włoską partią narodową, która we wspaniałym geście przyjaźni, szła w marszu obok nas.

P.S. 2 BŁAGAM - WYŁĄCZCIE LUDZISKA TVN !!! Jestem świadkiem jak bardzo kłamliwe informacje Wam przekazują. Tak podłe łgarstwa i ściemy obrażające nas zwyczajnych Polaków są nie do zniesienia. Naprawdę.

P.S.3 do końca nikt nie wiedział w którym marszu idziemy ... Dzwonili do nas ludzie i pytali w którym marszu idziemy a my zdziwieni... :D bo myślelismy że de facto to jeden marsz :D Wszyscy wokół nas tak reagowali.:D Dopiero jak już wracaliśmy to rozkminiliśmy sytuację.

P.S.4 - dla takich chwil warto żyć :)

misci

Czechowice-Dziedzice

Postów: 763

Data: 12.11.2018; 18:06

Od wczoraj możecie mnie nazywać faszystą. To słowo bowiem zmieniło znaczenie. Faszysta w wiadomych mediach znaczy więcej niż patriota.

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275