Forum

Temat: Rozwiązanie umowy z Plusem

dzidzia2630

czechowice-dziedzice

Postów: 273

Data: 06.07.2016; 14:33

Witam.8 tygodni temu oddałam telefon do naprawy.Po prawie 4 tygodniach telefon wrócił z serwisu.ZEPSUTY.Nie dało się z niego dzwonić,do mnie nie mógł się nikt dodzwonić.W tym samym dniu znowu oddałam go naprawy.Dzisiaj mijają 4 tygodnie jak nie mam telefonu.Pytałam w salonie jak długo mam jeszcze czekać na telefon,pani powiedziała,że najlepiej będzie jak zadzwonię do serwisu,więc dzwonię,a tam co;WSZYSCY NASI KONSULTANCI SĄ ZAJĘCI,TWÓJ CZAS OCZEKIWANIA JEST MNIEJSZY NIŻ 3 MINUTY.Mam darmowe minuty,byłam akurat w pracy,dałam na głośnik,żeby było słychać jak odezwie się konsultant a tam ciągle Twój czas oczekiwania jest mniejszy niż 3 minuty.Po prawie 3 godzinach rozłączyłam się.Codziennie od 2 tygodni nic tylko 3 MINUTY.Udałam się do salonu z prośbą aby wysłali wiadomość do serwisu z moim numerem,aby ktoś do mnie oddzwonił skoro ja nie mogę się do nich dodzwonić co z moim telefonem,jak długo mam jeszcze czekać,a w salonie słyszę,że nie mogą ze swoich komputerów wysyłać wiadomości prywatnych.Nosz kurteczka jaka wiadomość prywatna,przecież chodzi o reklamację.Płacę abonament,nie korzystam z internetu w telefonie bo telefon w serwisie,umowę mam do czerwca przyszłego roku.Żadnej informacji,żadnego telefonu ze strony Plusa oraz serwisu co z telefonem,jak długo jeszcze mam czekać.Czy w tej sytuacji mogę zerwać umowę z Plusem.Pozdrawiam

megane

Czechowice-Dziedzice

Postów: 530

Data: 08.07.2016; 17:13

A czy ten telefon wzięłaś w promocji?

Nie jestem pewien, chociaż jestem klientem Plusa, ale tutaj może być tak trick, że telefon został Ci "sprzedany" w ramach jednej umowy (umowa sprzedaży), a usługi telekomunikacyjne są świadczone na podstawie oddzielnej umowy. Plus nie uniemożliwia Ci wykonywania czy odbierania połączeń. Np. przy użyciu innego aparatu.

Mike_Tyson

New York

Postów: 285

Data: 09.07.2016; 12:07

@megane tak właśnie jest w Playu

megane

Czechowice-Dziedzice

Postów: 530

Data: 09.07.2016; 13:27

Mike, i coś czuję, że tak jest właśnie u każdego operatora, tylko o tym się głośno nie mówi...

dzidzia2630

czechowice-dziedzice

Postów: 273

Data: 09.07.2016; 16:33

Przed podpisaniem umowy z Plusem telefon miałam na kartę.W cyfrowym polsacie mam telewizję i internet i jako trzeci produkt właśnie telefon,za który płace połowę abonamentu.Dodatkowo co miesiąc mam do wykorzystania 4 Gb do wykorzystania,ale w tej chwili nie korzystam z internetu,bo w tym telefonie nie ma możliwości,i nie przechodzi to na nastepny miesiąc tylko przepada.

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 09.07.2016; 17:46

Telefon jest twoją własnością a usługę dostajesz z plusa .
Gdyby telefon był własnością plusa a ty płacisz dzierżawę
masz podstawę .
Natomiast z plusa jako operatora masz tylko abonament na korzystanie z połączeń .

megane

Czechowice-Dziedzice

Postów: 530

Data: 10.07.2016; 12:38

Telefon może być twoją własnością, ale jeśli kupiłaś go w salonie Plusa i jest jeszcze na gwarancji, to możesz domagać się naprawy, ale rozwiązania z umowy o świadczenie usługi telekomunikacyjnej już chyba nie, ale pewnością nie mam, bo to zależy od umowy, jaką podpisałaś.

budyn

u Dr. Oetkera

Postów: 243

Data: 10.07.2016; 17:13

Nic z tym nie możesz zrobić, telefon nie jest operatora. Kartę możesz włożyć do innego telefonu, nawet serwis jest nie plusowy więc na niego też nie mają wpływu.

dzidzia2630

czechowice-dziedzice

Postów: 273

Data: 12.07.2016; 13:26

Witam.Sprawa zakończyła się tym,że mogłam wybrać sobie nowy telefon,oraz przez dwa miesiące nie płacę abonamentu.Pozdrawiam

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275