Prezentacja klubowicza


Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy


Komentarze (37)

Bartezzz

Truck & Bus & Rock and Roll

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Nie będzie Stinga lub choćby Bon Jovi? Lipa

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Polecam przedszkola prywatne np. Przedszkole Katolickie.
Poziom rozwoju dziecka, ilości materiałów, pomysłów na naukę i zabawę bez najmniejszego porównania z publicznym przedszkolem, w którym to przypadają dwie kredki na dziecko przez pół roku.

A koszty są niewiele większe - to dla rodziców co chcą dodatkowo opłacać zajęcia w publicznym przedszkolu.

Ostatnie pół roku w Przedszkolu Katolickim:
http://www.dziedzictwo.org.pl/przedszkole_w_czechowicach/index.php?menu=galeria2&kat=36

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Masa, sfera opustoszeje jeszcze bardziej, bo większość ludzi zostanie w Czechowicach w Starej Kablowni.

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Jan Paweł II - przepraszam, za błąd ;)

zobacz komentowany news »

Bartezzz

"Nie budujcie mi pomników. Zróbcie coś dobrego dla ludzi" - Jan Paweł III

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Kuba_

Ty tak tutaj brzmisz prawie od miesiąca...

zobacz komentowany news »

Bartezzz

giertus_
tom

Daleko mieliście, żeby przejść na odcinki, po co Wam relacja live?
Relacja live była, nawet dwie na rajdczechowicki.pl/live oraz twitter.com/rajdczechowicki.

Zeszłoroczna relacja video była wyjątkowa i zapewniona przez jedną z czechowickich firm, która się tego podjęła. W Mistrzostwach Polski nawet nie marzą o takiej relacji - nie jest to żaden standard. Swego czasu relacje live z helikoptera i onboardów w samochodach relacje live video z rajdów IRC prowadziła stacja Eurosport, ale to jedyny taki wyjątek.

zobacz komentowany news »

Bartezzz

ochodzka napisał:

"Ale cóż może wiedzieć smark - amator rajdów, który od poniedziałku do piątku lata z tornistrem, a w weekend urządza melanż i tyłka do roboty nie ruszy."

"Bezmózgi organizowały tą trasę na ten rok"

Jesteś niesamowitym debilem pisząc takie rzeczy...
Stój sobie przed tą zaporą do poniedziałku!

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Poprzednia, szósta edycja Rajdu Czechowickiego właśnie została pokazana jako przykład na to, jak imprezy lokalne potrzebują marketingu i jakie płyną z tego korzyści!

Cały tekst przeczytacie na http://nowymarketing.pl/a/1200%2cdzialaj-lokalnie-vi-rajd-czechowicki-case-study

zobacz komentowany news »

Bartezzz

gośc - a po wyścigu kolarskim kobiet dzieci też mają traumę? boją się rowerów?

zobacz komentowany news »

Bartezzz

"Dlaczego ogół ma podporządkować się kaprysowi garstki fanów ?"

Nie wiem czy jest to "garstka fanów" na stronie Rajdu Czechowickiego są statystyki z ostatniej edycji rajdu:

- 113 tysięcy unikalnych odsłon, w ciągu 1,5 miesiąca prowadzenia strony www.
- 58 publikacji w ogólnopolskich portalach związanych z tematyką rajdów samochodowych (w tym wypowiedzi zawodników, artykuły, informacje prasowe).
- 40 publikacji w lokalnych i regionalnych portalach informacyjnych (w tym wypowiedzi zawodników, artykuły, informacje prasowe).
- 27 emisji spotów radiowych w ciągu 5 dni, promujących rajd na antenie Radio Planeta Bielsko-Biała i Antyradio Katowice.
- 8 publikacji w lokalnej prasie (tygodniki, dwutygodniki).
- 3 relacje telewizyjne z rajdu, wykonane przez TVN TURBO, TV Silesię i TV PLESS.
- wzmianki o rajdzie na antenie Radio Bielsko, Radio Planeta (Bielsko-Biała, Katowice), Antyradio (Katowice) i Radio Katowice.
- 23 tysiące unikalnych odwiedzin strony www, z których każda trwała średnio ponad 5 minut!
- 20 tysięcy wyświetleń filmu video “The Best Of” rajdu w serwisie YouTube.
- 15 tysięcy to liczba użytkowników, do których za jednym razem docierały informacje z fanpage’a!
- 65 startujących załóg, z różnych części Polski, co stanowi absolutny rekord w zawodach tej rangi.

Nie zawaham się stwierdzić, że nawet święto naszego miasta (bo robione jest dla mieszkańców - bez specjalnego echa w regionie), rajd rowerowy czy nie sprawiający nikomu problemu (choć co roku zamknięte jest całe centrum) Wyścig Kolarski Kobiet - Garcia nie promują tak naszego miasta medialnie w regionie i w Polsce jak ten rajd. A opłacony jest głównie z wpisowego zawodników, Automobilklubu i sponsorów.

Zachęcam do przyjrzenia się tablicom rejestracyjnym samochodów, które będą w dniu rajdu jeździć po mieście. Kibice z całego śląska zjeżają się oglądać I rundę Samochodowych Mistrzostw Śląska. Restauracje, hotele, puby, sklepy, okoliczne firmy mogłyby skorzystać na masie kibiców zjeżdżających z całego śląska na rajd i zarobić.

Myślę, że ten rajd to duży potencjał i jedna z ciekawszych możliwości pokazania miasta jako ciekawego i wartego zobaczenia, choćby przez te kilka dni w roku. Na śląsku nasze miasto słynie z MC'Donalda, na którym przesiadają się i robią sobie przerwę wycieczki autokarowe. Można to zmienić i nie narzekać, ze na 365 dni w roku w jeden dzień samochody na zabezpieczonej trasie przejdą trochę szybciej.

Inną sprawą jest to, że wszelakie uszkodzenia, zabrudzenia i zniszczenia płotów, trawy itp przy posesjach jest naprawiana lub czyszczona na koszt organizatora przez profesjonalne firmy. Całość jest zorganizowana naprawdę na wysokim poziomie.

zobacz komentowany news »

Bartezzz

kornik15 - w takim razie Rajd Polski zamiast nazywać się Rajd Polski powinien mieć nazwę "Rajd gminy Mikołajki, Giżycko, Orzysz, Mrągowo, Ryn i Wydminy"...

zobacz komentowany news »

Bartezzz

kornik15 - baza rajdu i serwis zawodników znajduje się na terenie miasta Czechowic-Dziedzic, start i meta również. Wszystkie odcinki rozgrywane zapewne będą jak w zeszłym roku tylko w gminie Czechowice-Dziedzice, także pewnie dlatego nazywa się on Rajdem Czechowickim ;)

Zdecydowana większość rajdów ze względu na to, że nie ma w jednym miejscu tylu tras odbywa się w kilku gminach. Większe rajdy Pucharu Polski czy Mistrzostw Polski odbywają się w kilku gminach zlokalizowanych w koło większego miasta, gdzie znajduje się baza rajdu. Dziwne od kilku lat jest to, ze np. Rajd Wisły odbywa się w Jastrzębiu ;)

zobacz komentowany news »

Bartezzz

nowy-nick maluchów w zeszłym rajdzie było bodajże całe dwa ;)

A tak na poważnie to jak samochody rajdowe między specjalnie zamkniętymi odcinkami specjalnymi nie stosują się do przepisów ruchu drogowego masz pełne prawo zadzwonić na policję. Rajdówki na dojazdówkach między zamkniętymi odcinkami muszą jeździć przestrzegając prawa, a dojazdy do kolejnych odcinków mają tak dostosowane, że spokojnie każdy zdąży na kolejny odcinek. Policja ma prawo ich zatrzymać, a w razie potrzeby nałożyć mandat.

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Bieżna po zeszłej edycji rajdu została naprawiona przez firmę, która profesjonalnie tym się zajmuje za kilka tysięcy złotych na koszt Automobilklubu Śląskiego. Niestety pogoda i ulewne deszcze spowodowały, że bieżnia się rozmokła a samochody siłą rzeczy ją zniszczyły. W 5 edycji rajdu świeciło słońce, a bieżna nie została tak zniszczona.

Z tego co wiem to trener lekkiej atletyki może spać spokojnie, bo rajd ominie jego bieżnie (szlakę).

zobacz komentowany news »

Bartezzz

To już powoli ładny materiał na książkę będzie...

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Wie ktoś jaka firma opracowywała system identyfikacji i księgę znaku dla tego logotypu?
Nie znalazłem żadnego przetargu na te prace na stronie miasta.

zobacz komentowany news »

Bartezzz

nowy-nick, akurat w takich rajdach chodzi oto, aby młodzi zawodnicy mogli się uczyć i rozwijać. 9 lat temu w Rajdzie Czechowickim startował Kajetan Kajetanowicz, który aktualnie jest dwukrotnym Mistrzem Polski, a za niedługo być może cieszyć będziemy się z jego sukcesów za granicą.

Takie rajdy są dla młodych zawodników szansą na rozwój, ponieważ prócz kilku startów w sezonie nie mają jak trenować. Jest to sport jeśli chodzi o trening bez porównania z innymi sportami - ciężko wszystko zorganizować i się rozwijać, ze względu na takie osoby jak Ty. Niestety. Plus zamknięcie drogi, zgody urzędu, starostwa, policji, karetka, straż pożarna, osoby od zabezpieczenia. To należy załatwić, aby zawodnikowi zorganizować testy między rajdami. Co jest dla niego pół dniowym treningiem.

Gdy młody kierowca przejdzie cały ten ciężki okres krzywo patrzących się mieszkańców w niszowych rajdach. Pojeździ "zdezelowanym ciekłeczenko i bmw" (jak to podsumowują przy okazji każdego rajdu mieszkańcy). Pozyska dobrego sponsora, zacznie jeździć w rajdach zagranicznych i cieszyć będzie polaków z sukcesów jak np. Krzysztof Hołowczyc czy Robert Kubica (trochę inny sport, ale kocha rajdy i podobne problemy kiedyś miał).

zobacz komentowany news »

Bartezzz

felek organizator rajdu jest ubezpieczony na takie wypadki i szkody, o których piszesz płacone są z ubezpieczenia.

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Gemini1Duo - jedna osoba, głosem wszystkich mieszkańców.

zobacz komentowany news »

Bartezzz

honda 192 przed zeszłorocznym rajdem specjalnie na ta okazje wyremontowano kilka odcinków dróg. Jeśli chodzi o dziury w drodze, to nie jest kwestia przejechania kilkunastu samochodów z prędkością 80-100 km/h, bo co to za różnica jak przez tydzień przejedzie tam 500 samochodów z prędkością 40-50 km/h. Dziury w drodze tworzą się przez zimę, mrozy, wodę, złe wykonanie - droga może się zapadać w którą ze stron... Duże znaczenie ma też to, że po tych droga jeżdżą wielkie maszyny rolnicze jak traktory (nie mowie o tych małych), kombajny itp...

zobacz komentowany news »

Bartezzz

honda192 - ciekawe jak osobówką można zrobić dziury w drodze...

zobacz komentowany news »

Bartezzz

6 Rajd Czechowicki w tym roku jedzie 30-31 marca ;)

Więcej informacji:

http://www.rajdczechowicki.pl
http://www.facebook.com/rajdczechowicki

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Już można przynosić te projekty na A4 do Urzędu? Na stronie miasta nie ma żadnej informacji. Nawet regulaminu konkursu nie będzie...?

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Ciekawe, że coroczny już wyścig kolarski kobiet, który jedzie przez Ligotę nikomu nie przeszkadza...

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Jak bym przeznaczył te pieniądze na powodzian, aby mogli godnie zime spełędzić.

Myślę, że przeżyjemy bez kilkunastu książek i drukarki, która i sama będzie genorować koszty, na pewno potrzebny byłby grafik, który przygotuje pliki do druku, osoba drukarza, który obsługiwała by maszyne. Serwis, papier... Powstała by osobny dział UM pt. Agencja Reklamowa Urzędu Miasta Czechowice-Dziedzice.

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Jak bym przeznaczył te pieniądze na powodzian, aby mogli godnie zime spełędzić.

Myślę, że przeżyjemy bez kilkunastu książek i drukarki, która i sama będzie genorować koszty, na pewno potrzebny byłby grafik, który przygotuje pliki do druku, osoba drukarza, który obsługiwała by maszyne. Serwis, papier... Powstała by osobny dział UM pt. Agencja Reklamowa Urzędu Miasta Czechowice-Dziedzice.

zobacz komentowany news »

Bartezzz

drobnyżuczku pojmij to wreszcie, że na temat prezydenta myślę, to samo co i Ty.

Tylko ja mając swoje zdanie, mieszacie mnie z całkiem inną stroną społeczności, z którą nie mam nic wspólnego.

Ale tak to teraz w naszym kraju już jest, jak nie jesteś za PO to jesteś Moherem, a jak nie jesteś za PIS to jesteś Wykrztałciuchem. I Ty i Wy też tak rozumujecie. A to żałosne.

Mówisz, że jestem przepełniony nienawiścią. Ale gdybyś przeczytał raz jeszcze to co napisałem o WOŚPie, nie wiem czy stwierdziłbyś to samo. Ponieważ pisałem o moich przypuszczeniach, a z drugiej strony uważam to za dobre, ponieważ pomagamy dzieciom i moje 10 zł rzuciłem, o których też napisałem.

I to Wy swoją nienawiścią, którą i Wy jesteście przepełnieni zrobiliście, że mnie diabła.

I zrozum, że jesteś taki sam jak moherowe babcie, tylko obrócony o 180 stopni z podglądami. Ale zachowujący się tak samo, z tą samą nienawiścią. Tyle, że Ty tego nie widzisz i nie zobaczysz. Te kobiety, też tego nie widzą, ponieważ uważają, że robią dobrze.

Nie musisz, teraz sypać moimi wyciętymi cytatami z kontekstu, aby udowadniać mi, że jestem wielkim chodzącym złem, wiem co napisałem.

zobacz komentowany news »

Bartezzz

Odpowiem w Waszym stylu:

Głosujecie sobie na Tuska w wyborach, a będziecie szczęśliwi. Opluwajcie naszego prezydenta, a przelejcie swoje pieniądze na konto Palikota, może kupi jakiś nowy wibrator, lub wypije jednego za Wasze zdrowie.

Wasze odpowiedzi są bez sensu... Ponieważ piszecie tak jak byłbym przedstawicielem LPR czy Radio Maryja, a za takiego się nie uważam.

To ostatni mój komentarz. Obskoczyliście człowieka o innym zdaniu niż Wasze jak starsi ludzi pod Jasną Góra ekipę telewizyjną TVN. Jesteście tacy sami jak oni, tylko oczarowani inną manipulacją.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275