Prezentacja klubowicza

josef

Silesia

W klubie od: 08.05.2006
Ilość komentarzy: 5
Ilość postów: 116
Ilość wyświetleń: 18639

Formularz kontaktowy


Komentarze (5)

josef

Oj, CZepialski - Prostaku, nawet nie potrafiłeś odpowiedzieć na kilka prostych pytań i zarzutów wobec mnie, fajnie sobie wysyłać z anonima i tylko nicki wymyślać =] Nie byłeś na Underze, a zawracasz dupę.

Do zaciekawiony(choć to pewnie jedna i ta sama osoba co CZepialski):
No też nie raczyłeś się odezwać...choć maila podałem. Ale podliczyłem już wszystko! 100.000 PLN na czysto wyszedłem=] mi wystarczy=D

zobacz komentowany news »

josef

Oj, CZepialski - Prostaku, nawet nie potrafiłeś odpowiedzieć, fajnie sobie wysyłać z anonima i tylko sobie nicki wymyślać =] Nie byłeś na imprezie, a zawracasz dupę.

Do zaciekawiony:
No też nie raczyłeś się odezwać...choć maila podałem. Ale podliczyłem już wszystko! 100.000 PLN na czysto wyszedłem=] mi wystarczy=D

zobacz komentowany news »

josef

Do CZepialski:

- proszę podaj zespół i nazwę kawałka, bądź jakiś zapis
- kto miał pochwalić - pochwalił, to mi wystarczy, a uwierz, że pochwał było bardzo dużo, a słowa krytyki, póki co tylko od osób, których nie było, albo weszły na chwilę
- napisz, tylko proszę szczerze, czy byłeś na imprezie? Bo wiele komentarzy pojawia się od osób, które słyszały coś tam z drugiej ręki, z resztą pojawia się to co roku

Do zaciekawiony:

- kto ma wiedzieć, kto brał udział w przygotowaniach - wie
- odezwij się na festiwalowego maila - możemy konwersować

underground_festiwal@o2.pl

Pozdrawiam serdeczyście =]

zobacz komentowany news »

josef

No niestety Drogi CZepialski. Może Ty jesteś nierozgarniętym gimnazjalistą, na pewno nie nazywaj tak uczestników mojej imprezy=] Jeśli chodzi o Undera to wszystko wypadło fantastycznie i dlatego będą przenosiny do miasta z imprezą, żeby mogło w niej uczestniczyć więcej osób, nie było problemu z dojazdem i lokalnymi szeryfami=D Festiwal staje się rozpoznawalny, więc nie widzę już większego sensu organizacji go w Kaniowie, choć podkreślę jeszcze raz, że tereny są wręcz idealne do robienia tego typu imprezy, ale niestety tereny to nie wszystko.
Cieszy mnie, że w końcu nawiązała się dyskusja o festiwalu na lokalnych portalach=]

Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

josef

kondolencje i wielkie wyrazy współczucia dla rodziców i rodziny

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 555

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275