Prezentacja klubowicza

cheval

Czechowice_dziedzice

W klubie od: 20.03.2006
Ilość komentarzy: 23
Ilość postów: 18
Ilość wyświetleń: 12196

Formularz kontaktowy


Komentarze (23)

cheval

Po zalaniu w czerwcu zgłaszaliśmy w UM zanieczyszczone szlaką i kamieniami studzienki. Pan uprzejmy poinformował mnie że je wyczyszczą bo studzienki nie sa nasze tylko ich. Minął miesiąc i co??????? I nikogo nie było...... Polecam wyprawę na ulicę Zieloną ( od Cyronia w dół) tam potoczek płynący wzdłuż torów przelewa się przez drogę. Okoliczni mieszkańcy suchą nogą do miasta się nie dostaną, układają kamienie żeby móc przez to przejść. A woda leje się nie tylko w czasie deszczu ale jeszcze kilka dni po. A smród stamtąd jest nieziemski...........................Porażka !!

zobacz komentowany news »

cheval

Nam dotychczas dostarczono tylko worki na segregację, o kontenerach nic nie słychać. Za co ja mam zapłacić????????????? Za to że w lipcu jeszcze KOM GAZ wywiózł śmieci i dostaliśmy za to normalną fakturę??????????????

zobacz komentowany news »

cheval

No to dobrze niech POJADA !!!!

zobacz komentowany news »

cheval

PYTANIE : I co dalej??? sprawa jakoś ucichła

zobacz komentowany news »

cheval

OOO już błąd naprawiony :) Na przyszłość życzę mniej wpadek ;)

zobacz komentowany news »

cheval

To na Legionów czy na Szkolnej???? Autor powinien lepiej sprawdzić posiadane informacje i przeczytać jeszcze raz Swoj post zanim umieści go na stronie. W końcu to publiczna strona a błedów co nie miara.... Masakra

zobacz komentowany news »

cheval

To świetna wiadomość ....

Pieniądze są na inne niepotrzebne rzeczy. Ludzie! opamiętajcie się, basen przy szkole to podstawa !! Dziś tyle dzieci ma wady postawy, ale po co basen....

Porażka po prostu......

zobacz komentowany news »

cheval

CELEBRYTKA jak już....

zobacz komentowany news »

cheval

Tylko gdzie były te ryby?? Ten wybór ??? Widzieliśmy tylko kilka maleńkich w basenie :) Jarmark jak się patrzy !!!!

zobacz komentowany news »

cheval

Wszyscy zainteresowani wiedzą o co dokładnie w tym wszystkim chodzi. Sprawa czynszu to drugoplanowa rzecz. Ciągnie się to już kilka dobrych lat i do dziś przeprowadzki nie było. I mam przeczucie że jeszcze długo nie będzie. Ciekawe tylko jaka teraz będzie reakcja osób, którym najbardziej na tym zależało ;)

zobacz komentowany news »

cheval

A może ktoś pomyślałby o tym żeby parking powiększyć??? Jak ludzie nie mają gdzie parkować to parkują tam gdzie widzą miejsce, proste. W czasie weekendu i nie tylko jest ogromny problem z miejscami.

zobacz komentowany news »

cheval

I po co robicie nadzieję rodzicom??/ Co to jest 35 miejsc..... Zapisać będzie trzeba jeszcze te nienarodzone dzieci .

zobacz komentowany news »

cheval

Aż żal to czytać. Nauczycieli zwalniają a obsługa pracuje za marne grosze.... Nawet jeśli komuś uda się już "wkręcić" jako pomoc nauczyciela to musi pracować za grosze. A urzędnicy uspokajają, uspokajają.....

zobacz komentowany news »

cheval

Obiekt został wzniesiony w latach 80. Zaczynaliśmy tam naukę jako pierwszy rocznik w 1989 roku.

zobacz komentowany news »

cheval

Przepraszam a Czechowice to gdzie????

zobacz komentowany news »

cheval

Taaak. Południk 19 niech będzie, a ulica Szkolna łatana od co najmniej 15 lat pozostanie taka sama. Ja juz pozbyłam się na niej zawieszenia jezdżąc co dzień do pracy. NIe mowię już o tych którzy mieszkają na osiedlu....To jest jakaś PORAŻKA!!!!!!!!!!

zobacz komentowany news »

cheval

Kamień polecam w 100 % - znów będą miały pieski na co sikać :)

zobacz komentowany news »

cheval

Czechowiczaninie...
Ty albo nie masz wlasnych dzieci albo nie masz zielonego pojęcia o ich wychowywaniu. Wychowywanie dziecka w domu to nie jest to samo co wychowywanie przez przedszkole. i nie ważne czy małe czy duże. W domu dziecku nie zastąpisz przebywania w społeczeństwie. Fakt jest jeden. To że przedszkola zostana przeniesione, prędzej czy później się wydarzy ( już odpowiednie osoby od kilku dobrych lat starają się o to). I nie wierzę w to że będą to zmiany na lepsze ani dla dzieci ani dla osób tam pracujących.

zobacz komentowany news »

cheval

Wszyscy zainteresowani wiedzą o co tak na prawdę chodzi... Kto tak na prawdę maczał w tym palce... Wszystkie argumenty to tylko przykrywka. Chodzi o to żeby wspomniani SĄSIEDZI mieli święty spokój. Osiągnęli zamierzony cel. Może pozbędą się przedszkoli, pytanie tylko co dostaną w zamian???? Ja życzę im rodziny z piątką rozkrzyczanych dzieci.... Ciekawe jak z nimi będą walczyć.

zobacz komentowany news »

cheval

Zgadzam się. Bielsko ma specjalistyczne poradnie dla " dzieci z regionu ". Ale żeby dziecko mogło sie tam dostać musi być zameldowane w Bielsku. porażka. Czechowice dzieciom wymagającym specjalistycznej opieki tak na prawdę niewiele mogą zapewnić......A tyle się dziś o tym mówi...

zobacz komentowany news »

cheval

A ja zapraszam na skrzyżowanie ulic Zielonej i Stawowej. Ostatnimi czasy to regularne wysypisko.

zobacz komentowany news »

cheval

Wiecie co, aż żal czytac niektóre komentarze. Wy chyba z nudów je piszecie. Dziewczyna ma talent i to na prawdę nie mały, a kto nie słyszał o niej wcześniej to świadczy tylko o braku wiedzy. Trzeba było sledzić sukcesy Dominiki a nie zajmować teraz sie pisaniem takich bzdur. To żałosne...
Ja trzymam kciuki za SUKCES!!!!

zobacz komentowany news »

cheval

Powodzenia klasowy kolego :) Trzymam kciuki za zwycięstwo:)
P.S.

I gzie nam tam do 40 -tki ;)

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 555

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275