Prezentacja klubowicza

Mario

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 11.03.2006
Ilość komentarzy: 52
Ilość postów: 36
Ilość wyświetleń: 12895

Formularz kontaktowy


Komentarze (52)

Mario

Jest 8 drużyn. Gramy mecz-rewanż, czyli razem 14 kolejek (3,5 miesiąca grania). Zaczynamy 1 grudnia. Spotkanie organizacyjne w przyszłym tygodniu.

zobacz komentowany news »

Mario

Oczywiście chodzi o rocznik 1999 i młodsi.

zobacz komentowany news »

Mario

Prosiłbym mieć na uwadze fakt, że Pszczynska Liga Maluchów to wspólny pomysł i inwencja M. Puchały LKS Goczałkowice, M. Maławego UMKS 3 i M. Stiebera POSiR Pszczyna. Dlatego ligę w której obecnie wygrywa Orlik 2012 tworzył również UMKS 3. Trzeba wzajemnie się szanować i gratulować sukcesów, a nie wytykać kto jest lepszy, a kto gorszy. Mam nadzieję, że kiedyś te dwa kluby, szkolące dzieci, będą ze sobą współpracowały. Wystarczy tylko trochę dobrej woli i logicznych zasad funkcjonowania.

zobacz komentowany news »

Mario

źródło: Andrzej Puchała/www.posir.pszczyna.pl

zobacz komentowany news »

Mario

Ola bardzo Cię przepraszam, że zapomniałem o najważniejszym. Tak te super fotki zrobiła Aleksandra Satława przy współpracy z Łukaszem Ćwiertnią.

zobacz komentowany news »

Mario

Czytaj ze zrozumieniem. Dwoił się i troił jeden zawodnik, który w tym roczniku jest kadrowiczem śląska. Poza nim cała drużyna wypadła blado, o czym świadczy przedostatnie miejsce. Psikus dla osoby, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

zobacz komentowany news »

Mario

Sorki za literówkę. Oczywiście chodzi o robaczywki. Wkrótce dołączą galerię z kilkoma fotkami.

zobacz komentowany news »

Mario

Jeśli drużyny mają w swoim gronie, kogoś kto chciałby opisać rzeczowo przebieg spotkania swojej drużyny to proszę dać znać podam wam mojego meila. Zamieścimy to na portalu. Z racji tego, że będę wam sędziował większość meczy to mógłbym jakiś skrótowy opis zrobić. Jednak wiadomo arbiter to ten najgorszy na boisku, dlatego mój opis mógłby się niektórym nie spodobać. Ogranicz się więc do wyników i strzelców bramek.

zobacz komentowany news »

Mario

Witam wszystkich z czechowickich drużyn grających w pszczyńskiej lidze futsalu. Mam dla was pytanie? Chcielibyście żeby zamieszczać na portalu czecho.pl informację o tej lidze? Chodzi mi tylko o fotki z meczy, na których Andrzejek będzie robił zdjęcia i wyniki.
Nie będę pisał opisów, bo jako gracz jednego z czechowickich zespołów i sędzia nie będą one dla niektórych obiektywne. Andrzejek robi fotki ale ma wiele innych spraw na głowie, aby je na bieżąco zamieszczać. Pytam, bo będzie mnie to trochę kosztowało w sensie czasu własnego, który bym mógł poświęcić rodzinie. Ktoś mi to kiedyś zarzucił w komentarzach na czecho, że obiecałem, a tego nie zrobiłem. Zniechęciły mnie komentarze, że jak już coś pisałem, to robiłem to niby "pod publiczkę". Jestem na bieżąco w kontakcie z czechowickimi grajkami z racji sędziowania PALP i LF. W prywatnych rozmowach oni są jak najbardziej ZA. Tylko boję się, że znowu znajdą się komentarze krytykujące moją inicjatywę. Napiszcie co o tym myślicie. Jestem na bieżąco w tej lidze z racji grania w Belfer Team i sędziowania tych rozgrywek. Jeśli ktoś jest zawodnikiem jednej z czechowickich drużyn występujących w LF niech napisze komentarz, czy chciałby zobaczyć na czecho na bieżąco wyniki. Pozdrawiam. Mariusz Maławy i życzę powodzenia w rozgrywkach.

zobacz komentowany news »

Mario

Gratulację dla Artura Stawickego, tylko dlaczego nie ma w tym gronie Artura Stasickiego.

zobacz komentowany news »

Mario

Gratuluję organizatorom i wszystkim zawodnikom. Mam tylko jedno pytanie. Dlaczego liga nazywała się Ligą Futsalu Maluchów (wiem czepiam się szczegółów), strasznie nie pasuję mi tam wyraz FUTSAL. Pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

Mario

Klasztor szkoła i nauczyciele w.f. zyskują otwierając klasę sportową, której nie uda się nam otworzyć bo potrzeba minimum 20 uczniów. Wtedy fajnie bo uczniowie mają 10 godzin w.f. i jest więcej godzin dla nauczycieli. W tym wypadku poza 3 godzinami w.f. plus jedną godziną dyrektorską nauczyciele będą prowadzić zajęcia dodatkowe za darmo w ramach godzin pozalekcyjnych na basenie i na siłowni. Mało tego szkoła ze środków Rady Rodziców, czyli własnych musi opłacić wejściówki na basen. Nie wiem czy wiesz, że zajęcia aerobiku dla piłkarzy są praktykowane we najlepszych klubach piłkarskich w celu kształtowania koordynacji i wytrzymałości. Ale co ci będę dalej tłumaczył jak ty masz odwrotnie proporcjonalnie do wzrostu pojęcie o szkoleniu. Masz syna z wielkim potencjałem, któremu życzę jak najlepiej bo ma papiery na granie, dlatego mam nadzieję, że nie zrobisz mu krzywdy swoimi chorymi poglądami. Z tego co wiem to podobnie jak u nas w Dankowicach już też cie mają dość rodzice. Najlepsze co naszemu klubowi się zdarzyło to to, że chory człowiek poszedł gdzie indziej, szkoda tylko Bartka. Jak wytłumaczysz to, że Bartek dostał powołanie do kadry śląska w dwóch różnych klubach. To w końcu jest graczem Dankowic, czy Cieszyna? Chłopie daj mu grać swoje, bo jest dobry.

zobacz komentowany news »

Mario

Po pierwsze agnes z moim wzrostem i nazwiskiem trudno się wywyższać, po drugie pisanie dobrze o swoich podopiecznych to oznaka normalności i nie ma co korygować. Może ty opiszesz turnieje z udziałem naszej drużyny, wtedy według ciebie nie będą przeinaczały faktów, Zapraszam. W niedziele, gramy w Pszczynie, a w przyszłym tygodniu w sobotę w Chybiu. Na szczęście wasz trener ma podobne zdanie co do umiejętności naszych drużyn, że są bardzo zbliżone i wynik zależy od dyspozycji dnia. Faktycznie daleko nam do was w żenujących komentarzach. Sprawdź, czy na waszej stronie i bielskich portalach piszą jakieś beznadziejne komentarze sympatycy naszej drużyny. Tak naprawdę w tym opisie pasuje wam tylko jedno wyrażenie, uznanie wyższości drużyny z Bielska. Mam jeszcze tylko jedna nadzieję, że za damskim nickiem jest ukryta jedna i ta sama osoba, dla której żeński nick jest bardzo wskazany bo nie ma jaj. Nie wyobrażam sobie, żeby jakiś sympatyk Rekordu coś pisał negatywnego, bo nasze drużyny darzą się sympatią. Myślę, że to jak zwykle ta sama osoba związana z innym bielskim klubem podszywa się pod kogoś innego. No cóż tchórze tak mają. Dziękuję drużynie Rekordu za przybycie i gratuluję zwycięstwa.

zobacz komentowany news »

Mario

Jako kapitan Belfrów dziękuję za komplementujący komentarz. Chciałbym przypomnieć, że przed nami jeszcze lepszy wynik kilka lat temu odnotowała czechowicka ekipa Białych Diabłów. Jednak wtedy nie było 4 klas rozgrywkowych tylko jedna. Południowcy mają duże szanse w przyszłym sezonie zrobić kolejny awans bo z II ligi awansowały 2 najlepsze ekipy, które moim zdaniem będą na podium I ligi za rok. Elbud to jedna z najlepszych drużyn całych rozgrywek. Pozdrowienia dla wszystkich ekip z Czechowic w Pszczyńskich rozgrywkach. Chciałbym dodać, że Enigma powinna zrobić awans w PALP. Fajnie, że w tak mocno obsadzonej lidze nasze drużyny super sobie radzą. Jeszcze jedno. Szanujmy prywatne osoby, które w Czechowicach organizują amatorskie rozgrywki, bo robią to zupełnie sami, gdzie w Pszczynie stoi za tym sztab osób opłacanych przez miasto i powiat. Oczywiście bez Andrzeja Puchały, bo ten społecznik poświęca swój prywatny czas zupełnie za darmo. Warto by ruszyć temat aby takimi rozgrywkami w Czechowicach zajął się MOSiR. Tak to działa w innych miastach, a u nas od jakiegoś czasu muszą się tym zajmować osoby prywatne.

zobacz komentowany news »

Mario

Proszę się przypatrzeć informacjom zamieszczanym na czecho. Skutecznie jestem zniechęcany przez komentarze osób, które oczywiście nie potrafią się podpisać. Nawet, gdy jest zamieszczane info o dzieciakach zawsze znajdzie się ktoś kto napisze żenujące komentarze. Zinterpretuj sobie jak uważasz brak informacji z mojej strony o LF, czy PALP. Sprawdź sobie od kiedy zamieszczam informacje na czecho? Wychodziło by na to, że od kilku lat pisałem tylko pod kątem wyborów w 2010. Każdy kto chce być na bieżąco z PALP może znaleźć informacje na stronie POSiRu. Masakra. Piszesz to źle, bo komentują, że chcesz zaistnieć. Nie piszesz też źle.

zobacz komentowany news »

Mario

Imiona i nazwisk są z list startowych. Brakuję na pewno zawodników, którzy byli dopisywani w trakcie rozgrywek.

zobacz komentowany news »

Mario

Michał nie przejmuj się głupimi komentarzami. Ludzie nie rozumieją nazwy konkursu. Jest to plebiscyt, czyli wybieramy najbardziej popularnego trenera. Mnie wybrano w tamtym roku i miałem z tego powodu same przykrości. W komentarzach i na forum miałem same negatywne posty. Głosowano na kuponach z gazety i przez maile. Poczułem się po komentarzach jakbym sam wykupił cały nakład gazety czechowickiej i sam na siebie głosował. Więcej przykrości jest z tej nominacji i ewentualnej wygranej niż satysfakcji.

zobacz komentowany news »

Mario

Do Tao. Dla mnie tym komentarzem trafiłeś w sedno sprawy. Fajnie, że chłopcy grają, tworzą zgrany zespół. Moim zdaniem (ale chyba po tych komentarzach dam sobie spokój) fajnie, że ich bliscy i koledzy mogą o tym przeczytać np. na czecho.pl Zgadzam się z Tobą w 100 % niech jeden z nich lub kilku swoją ciężką pracą, talentem i nie ukrywajmy szczęściem trafi do ekstraklasy lub reprezentacji Polski. Wiem brzmi abstrakcyjnie. Może nie uda się to żadnemu. Tylko cholera nie potrafię zrozumieć, że gdy tylko piszę się o ich małych sukcesach w lokalnych mediach to od razu znajdą się tacy co nic nie wiedzą o tych chłopakach, będą krytykować wszystko począwszy od trenera, miejscowości, klubu, systemu szkolenia itd. Tak naprawdę ta informacja dotyczyła dobrych wyników drużyny, a komentarze dotyczą tylko jego autora czyli mnie. Są tacy jak Wojtek bądź Jarek, którym wszedłem nie bez przyczyny na odcisk. No i pod różnymi nickami będą psioczyć. Aż się boję cokolwiek pisać o kolejnych występach żaków. Ale jeszcze bardziej mnie to zmobilizuję do publikacji każdej informacji dotyczącej tej drużyny. Do "świętego spokoju" anonimowo.

zobacz komentowany news »

Mario

Wojtek przepraszam jeszcze raz. Jesteś najlepszy. Taki świetny trener nam wyrósł. Jak sobie przypomnę, że w szkolę z ciebie wszyscy lali, a teraz nie dość, że w Bielsku, to jeszcze w Podbeskidziu. Normalnie szacun. Zazdrościmy ci.

zobacz komentowany news »

Mario

Wojtek przepraszam, bielskie drużyny są najlepsze. Masz rację my jesteśmy daleko z tyłu. Jak masz problem związany z moim wzrostem lub z moją wagą napisz mi smsa, a nie pierz brudów pod różnymi nickami na forum.

zobacz komentowany news »

Mario

Przepraszam może byłem na innym turnieju.

zobacz komentowany news »

Mario

Wojt gratuluję. Nawet nie wiedziałem, że mam kumpla dziennikarza. Na obozie zimowym podpowiem Panu instruktorowi kilka tematów, które są gorącę w zimę w Czecho.

zobacz komentowany news »

Mario

Jak sędziowałeś to powinieneś wiedzieć, że grała drużyna UMKS, UKS jest w Pszczynie. Po drugie na moją prośbę Pszczyna grała przeciwko nam w 6, a nie w 7 ale to i tak była przewaga 1 zawodnika. W ostatnim meczu jeden zawodnik po kontuzji opuścił boisko i grali ze Studzienicami przez pewien czas w czwórkę.

zobacz komentowany news »

Mario

Jeszcze jedno do pana cała prawda. Wielu zawodników z czechowickich drużyn w PALP i w LF to nasi absolwenci i moi byli uczniowie. Bardzo mnie cieszy fakt, że się nie zapuścili jak niektórzy, tylko są wyróżniającymi się zawodnikami lig, w których grają. Mam wielką satysfakcję sędziując mecze w ich wykonaniu, śledząc ich piłkarski rozwój w amatorskim wykonaniu, bo robią to sami dla siebie. Jeszcze raz mam prośbę do zawodników z Czechowic. Jeśli nie chcecie jak twierdzi pan cała prawda by pisać o waszych wynikach, bo promuje w ten sposób moją osobę to mi po prostu powiedzcie.

zobacz komentowany news »

Mario

Do cała prawda, albo klasztora 12, czy chmielniaka. Trzykrotnie organizowałem ligę halową, a raz na trawie. Na szczęście od tego roku jest orlik, są tam zatrudnieni animatorzy, którzy mają animować czas wolny mieszkańców między innymi przez organizowanie takich rozgrywek. I tak się dzieję. Orlik jest bezpłatny, liga jest w czasie ich pracy, dlatego są tylko koszty obsługi sędziowskiej. Niestety gorzej jest z futsalem, bo tam są duże koszty wynajmu hali. Jak dobrze szczery napisał, po co walczyć z wiatrakami i komuś robić na siłę dobrze. Próbowałem i nie wychodziło, bo bez współpracy powiatu lub miasta nie wyjdzie tak jak powinno to wyglądać. Oprócz logicznego wynagrodzenia za pracę (jest deficyt dobrych, dyspozycyjnych arbitrów=nic tylko zrobić kurs), jest rewelacyjna współpraca z organizatorami w Pszczynie i Bielsku. Dlatego jest co naśladować. Jeśli tylko jakaś konkretna osoba z drużyn tam uczestniczących nie będzie chciała, bym cokolwiek pisał o wynikach drużyn czechowickich na tym portalu to oczywiście tak uczynię.

zobacz komentowany news »

Mario

Dziękuję Prezesowi UKS Orlik 2012, że potrafił załatwić oczywistą sprawę pozytywnie. Szkoda, że wcześniej bez Pana ingerencji były problemy, a co za tym idzie bezsensowne potyczki słowne w komentarzach. Oby tak dalej. Nie wyobrażam sobie, żeby dwa kluby piłkarskie szkolące najmłodszych nie potrafiły w jednym mieście współpracować ze sobą. Tylko rzucały sobie kłody pod nogi. Personalne animozję muszą pójść na dalszy plan. Zacznijmy budującą współpracę dla dobra dzieci chcących grać w piłkę nożną. Jedna rozmowa telefoniczna między Prezesami UKS Orlik i UMKS Trójka rozwiązała spór negatywnie do siebie nastawionych trenerów. Mam nadzieję, że jest to początek zdrowych relacji i zwiastun ewentualnej współpracy dla dobra tych, którzy są w tym wszystkim najważniejsi, czyli zdolnych dzieciaków chcący kopać w piłkę. Jeszcze raz gratuluję skuteczności.

zobacz komentowany news »

Mario

Panowie szanujmy się. Gratuluję wszystkim judokom i kajakarzom którzy dostają się do kadry. Nie porównujmy sportów indywidualnych do gier zespołowych. U was praca pojedynczych zawodników dostarcza kwalifikację, w piłce nożnej cała drużyna pracuje na ewentualne nominację do kadry okręgu. Rywalizacja jest na wysokim poziomie, bo jest Podbeskidzie i Rekord czy też Dankowice. Nagłaśnianie waszych sukcesów jest sprawą trenerów. Macie sukcesy, a o was nie piszą. Miejcie pretensję tylko i wyłącznie do waszych trenerów. Ja jeśli tylko nawet żacy, czyli najmłodsza grupa piłkarska w naszym mieście coś osiągnie to o tym z duma piszę. Jest to motywacja dla innych zawodników. Każde info o sukcesach kolegów z waszego miasta nie powinna być krytykowana tylko zasługuje na docenienie.

zobacz komentowany news »

Mario

Sprostowanie. Rozmowa miała miejsce nie w poniedziałek tylko kilka dni wcześniej. Nie zmienia to jednak faktu, że zgłoszenie drużyny w okręgu zostało dostarczone. Mam nadzieję, że sprawa zostanie pozytywnie rozstrzygnięta.

zobacz komentowany news »

Mario

Panie Andrzeju czegoś nie rozumiem. Przecież jeszcze w poniedziałek usłyszałem od Pana, że Liga się nie odbędzie, bo są tylko 3 drużyny zainteresowane, Czyli UKS Orlik Cz.-Dz., Rekord B.-B. i UMKS 3 Cz.-Dz., a to za mało. Dzisiaj czytam, że są 3 bielskie drużyny i jedna z Czechowic. UMKS 3 tam nie ma. O co tu chodzi?

zobacz komentowany news »

Mario

Klasztor 12. Czasami myśl co piszesz. Organizatorzy pszczyńskich rozgrywek też czytają artykuły i komentarze na czecho. Proszono mnie wytłumaczenie takiemu laikowi jak ty, który sugeruje, że coś jest lepsze w Pszczynie bo płatne, że wszystkie rozgrywki zarówno w żakach jak i w maluchach nie wymagały ani grosza wpisowego. W przypadku żaków byliśmy jedyną drużyną biorącą udział w rozgrywkach spoza powiatu pszczyńskiego. Oprócz tego, że nie było wpisowego, zawsze na chłopców i rodziców czekał jakiś poczęstunek. Poza standardowymi pucharami każdy zawodnik z pierwszych trzech drużyn otrzymywał medale. Mam nadzieję w następnym sezonie, że zarówno żaki jak i maluchy znowu zostaną zaproszone do rozgrywek. Tak więc, ugryź się w język i nie pisz bzdur i na tematy na które nie masz pojęcia, bo przez takich jak ty możemy stracić dobry kontakt zarówno z pszczyńskim POSiRem jak MORiSem. Bez odbioru.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275