Prezentacja klubowicza

danielek2002

Kaniów

W klubie od: 17.11.2005
Ilość komentarzy: 68
Ilość postów: 590
Ilość wyświetleń: 117116

Formularz kontaktowy


Komentarze (68)

danielek2002

"Jednak Danielku nie popisałeś się mimo wszystko."...... Dziękuję za zwrócenie uwagi, ale w przyszłości to jednak ja, albo administrator czecho.pl będziemy decydować o tytule zamieszczanej informacji. Rację ma bestfan pisząc, że przeważnie już w tytule było wskazanie miejsca akcji. Ponieważ jestem klubowiczem, więc bez problemu mogę odtworzyć, jakie zamieszczałem informacje na czecho.pl i na potwierdzenie kilka tytułów wklejam:Oddaj krew na Placu Targowym; Akcja krwiodawstwa w ZSTiL; Akcja krwiodawstwa w PKP Cargo; Akcja krwiodawstwa w Zabrzegu; Akcja krwiodawstwa na Placu JP II; Akcja krwiodawstwa w Kaniowie ....przeważnie to ja zamieszczam informacje o akcjach krwiodawstwa i daleko mi do prowokowania kogokolwiek, więc proszę mnie do tego nie mieszać, na myśl mi nie przyszło, że ktokolwiek może taki tytuł odczytać,jako prowokację, ale teraz rozumiem, dlaczego babcia i rodzice zawsze powtarzali pewne słowa - "według siebie sądzę ciebie" .... rozumiem więc, że jeśli ktoś sam jest prowokatorem to o to samo posądza innych. Na szczęście na świecie żyją też normalni ludzie.

zobacz komentowany news »

danielek2002

GEPARD TEAM; Naprzód Tyłowice; Enigma Czechowice-Dziedzice; PATO TEAM, Czarne Konie

zobacz komentowany news »

danielek2002

Tatuaż uniemożliwia oddawanie krwi przez okres 6 miesięcy od momentu jego wykonania.

zobacz komentowany news »

danielek2002

"a co do wieku to od 18 do 55 lat.i prosze Was skonczcie wciaz cos krytykowac!"
Ja nie krytykuję, tylko jeśli podaje się informację, to powinna ona być rzetelna, tym bardziej, jeśli firmuje to fundacja zajmująca się pozyskiwaniem dawców. Jeszcze raz powtarzam: dawca szpiku nie może mieć więcej niż 45 lat!!!

zobacz komentowany news »

danielek2002

Nie po raz pierwszy wprowadza się w błąd ludzi, którzy chcą podzielić się cząstką siebie z innymi. Już samo to, że ktoś, kto niby chce pomagać innym nie zna jednego z podstawowego warunków, jaki powinien spełnić potencjalny dawca powinno dać do myślenia. Dawca szpiku nie może mieć więcej niż 45 lat,więc pisanie, że może mieć 55 lat jest bzdurą.
W Czechowicach - Dziedzicach i okolicy w każdym miesiącu organizowanych jest kilka akcji honorowego oddawania krwi i podczas każdej takiej akcji można się bez żadnych opłat zarejestrować zarówno, jako honorowy dawca krwi, jak i dawca szpiku kostnego.
Wszystkie akcje organizuje Rejonowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

zobacz komentowany news »

danielek2002

A może autor informacji wysłał ją z prośbą o rozpropagowanie i na czecho.pl i na stronę region.info.pl? Nie pomyślałes/ałaś o tym? Chyba chodzi o to, żeby rozpropagować akcję, a nie o krytykowanie. Lepiej zrób coś dla tego dziecka, a nie krytykuj portalu, który w taki sposób pomaga. I chwała mu za to.

zobacz komentowany news »

danielek2002

hani pisze:"od 12 do 20 to można zorganizować a nie jak ludzie są w pracy o tej godzinie to może ktoś ze szkoły przyjdzie bo ma wolne albo jakiś emeryt. Może by tak pomyśleć na nastepny raz, to nie boli" ....
Tak, zgadza się, myślenie nie boli, więc zanim napisze się takie zdanie, należy pomyśleć albo zapytać lekarza, czy krew oddawana w godzinach popołudniowych nadaje się do tych celów, dla których jest pobierana?
To nie wymysł organizatorów akcji, aby robić je w takich godzinach, tylko konieczność, bo przed oddawaniem krwi należy zjeść tylko lekki posiłek i być wypoczętym a trudno mówić, że jest się wypoczętym po iluś godzinach pracy i nie spożywać obfitszego posiłku całe do południe i część popołudnia. A bezwzględnie należy unikać pokarmów zawierających dużą ilość tłuszczu, bo po ich spożyciu pobrana krew nadaje się tylko do utylizacji.
Na potwierdzenie - nawet tam, gdzie są stałe punkty dla poboru krwi pracują one w godzinach:, np.Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
czynne od poniedziałku do piątku
w godz 7:00 - 15:00,
a tutaj lista punktów naszego województwa: http://www.rckik-katowice.pl/14-oddzialy_terenowe.html?lang=pl ..... maksymalna godzina to 16.30 ale tylko raz w miesiącu.
Jeśli ktoś chce oddać krew to godzina na pewno nie powinna stanowić dla niego problemu. Klub HDK PCK organizuje również akcje w niedziele, te głównie w sołectwach: Zabrzeg, Ligota, podobnie jest w gminie Bestwina, gdzie w trakcie roku tylko w niedziele organizowanych jest 5 akcji:
harmonogram dla Czechowic - Dziedzic - http://www.hdkcz-dz.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=7&Itemid=56
Harmonogram dla gminy Bestwina: http://www.gminabestwina.info/krwiodawstwo/planowane-akcje.html
Pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

danielek2002

Najbliższe akcje krwiodawstwa:
02-kwiecień Poniedziałek 08/15 do 14/00 Plac Jana Pawła II
07-maj Wtorek 09/00 do 13/00 Plac Targowy
03-czerwiec Poniedziałek 08/00 do 12/00 Świetlica PKP „CARGO”
07-czerwiec Piątek 08/15 do 15/00 Plac Jana Pawła II
Harmonogram na cały rok znajduje się tutaj: http://www.hdkcz-dz.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=7&Itemid=56

zobacz komentowany news »

danielek2002

Informacja była już 11 września na takiej jednej stronce, ale gekon,jako obywatel Eu,pewnie tam nie zagląda ...

zobacz komentowany news »

danielek2002

Weście jest od ul. Hutniczej, blisko Dworku Stara Cynkownia i przejścia od tunelu pod torami od ul. Kolejowej

zobacz komentowany news »

danielek2002

Informacja ze strony Policji: "Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 72-letniego mężczyznę, który w czasie szarpaniny złamał ofierze rękę. Za przestępstwo to sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

W sobotę nad ranem mężczyzna zapukał do drzwi jednego z prywatnych domów w Bestwinie. Zaskoczoną jego obecnością właścicielkę poprosił o podgrzanie śniadania. Domowniczka odmówiła czym wzbudziła agresję nieproszonego gościa. Mężczyzna uderzył kobietę kulą, którą wcześniej się podpierał. Na skutek uderzenia pokrzywdzona doznała złamania ręki. Sprawca uciekł, ale chwilę później zatrzymali go stróże prawa. Trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty przestępstwa, za które grozi mu do 5 lat więzienia. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator."

zobacz komentowany news »

danielek2002

Dziękuję za poprawienie :-)

zobacz komentowany news »

danielek2002

Oj, bardzo proszę o zamieszczenie prawidłowego nazwiska Ogrocki

zobacz komentowany news »

danielek2002

Przepraszamy !!!
Dopiero po przeczytaniu komentarzy przeprowadziłem rozmowę z zawodnikiem, który wymieniony został w informacji jako zwycięzca biegu głównego i przyznał on, że faktycznie zwyciężyła Marzena Pawlus.
W imieniu organizatorów przepraszamy szczerze Marzenę. Na naprawienie błędów nigdy nie powinno być za późno, więc niniejszym to czynimy, Marzenko, przepraszamy. Mamy nadzieję, że wybaczysz nam naszą pomyłkę, wierząc, że znasz powiedzenie, że "tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi."
Mamy nadzieję, ze spotkamy się na Rolkowisku w przyszłym roku, gdzie jeszcze raz przeprosimy Cię wobec uczestników za naszą tegoroczną pomyłkę.

zobacz komentowany news »

danielek2002

Trzeba mieć 18 lat (można mieć 17 i zgodę rodziców), być zdrowym, nigdy w życiu nie być chorym na żółtaczkę (żadnego typu), a po zabiegach chirurgicznych, tatuażach, przekłuwaniach i porodzie należy odczekać rok. Wszystkie szczegółowe wymagania zawarte są w ankiecie, którą dawca wypełnia na samym początku. Różnica między kobietami a mężczyznami jest tylko w częstotliwości. Mężczyźni mogą oddawać krew co 8 tygodni, a kobiety co 12 tygodni. Dodatkowo kobiety nie mogą oddawać krwi krótko przed, po i w czasie menstruacji.
Ważnym jest, aby waga ciała dawcy wynosiła co najmniej 50 kg. Twoja krew będzie miała pełną wartość tylko wtedy, gdy nie będzie w niej ani kropli alkoholu. Nie można spożywać alkoholu przed oddaniem krwi, ani dzień wcześniej.
Przed wyjściem z domu w dniu oddania krwi spożyć lekkostrawny, niskokaloryczny posiłek. Należy zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.

zobacz komentowany news »

danielek2002

Fakt, że nie wypada toczyć takiej pyskówki pod tak tragiczną informacją, ale może żeby ją zakończyć odsyłam do Słownika geograficznego Królestwa Polskiego i innych krajów słowiańskich (monumentalny słownik encyklopedyczny wydany w latach 1880–1902 ) › Tom I › strona 171 - miasto Biała leży nad rzeka Białą.

zobacz komentowany news »

danielek2002

- kobiety – 15 litrów krwi
- mężczyźni -18 litrów krwi

zobacz komentowany news »

danielek2002

Trochę fotek znajduje się tutaj - http://www.gminabestwina.info/galeria/wydarzenia-spoecznokulturalne/underground-festiwal2011.html , jako pierwsze są ze zlotu motocyklowego w sobotę, dalej z piątku.

zobacz komentowany news »

danielek2002

TAK.
Zgodnie z art. 12 ROZPORZĄDZENIA MINISTRA PRACY I POLITYKI SOCJALNEJ
z dnia 15 maja 1996 r. w sprawie sposobu usprawiedliwiania nieobecności w pracy oraz udzielania pracownikom zwolnień od pracy. (Dz. U. z dnia 30 maja 1996 r.)

§ 12. Pracodawca jest obowiązany zwolnić od pracy pracownika będącego krwiodawcą na czas oznaczony przez stację krwiodawstwa w celu oddania krwi.
Pracodawca jest również obowiązany zwolnić od pracy pracownika będącego krwiodawcą na czas niezbędny do przeprowadzenia zaleconych przez stację krwiodawstwa okresowych badań lekarskich, jeżeli nie mogą one być wykonane w czasie wolnym od pracy.
Dobrze byłoby jednak powiadomić wcześniej pracodawcę o swojej nieobecności aby nie zdezorganizować pracy w zakładzie.

zobacz komentowany news »

danielek2002

Najbliższe akcje w Czechowicach - Dziedzicach: 11-luty -godz. 08.00 do 13.00 ZLO im. Skłodowskiej i ZS „Silesia” (Ambulans)
04-marzec 08.00 do 12.00 Świetlica PKP „CARGO”
11-marzec 08.00 do 13.00 ZSTiL
Planowane akcje w 2011 roku są tutaj: http://www.hdkcz-dz.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=7&Itemid=56

Oprócz w/w w dniu 20 luty, niedziela, od 9 do 13 odbędzie się akcja w Kaniowie - parking przy kościele.

zobacz komentowany news »

danielek2002

Brawo, Panie Florianie, już dawno Pan zasłużył na tą nagrodę, szkoda, ze dopiero teraz Kapituła doceniła Pana działalność, ale lepiej późno niż wcale. Wierzę, że inni też docenia to co Pan robi i staną na wysokości zadania.

zobacz komentowany news »

danielek2002

To jest na ulicy Hutniczej obok Dworku Stara Cynkowni, tuż za tunelem pod torami - przejście pod torami z Kolejowej na Hutniczą

zobacz komentowany news »

danielek2002

Wykaz akcji, jakie będą organizowane w tym roku:
03-09-2010r. od godz.08 do 15 Plac Jana Pawła II
10-09-2010r. od godz.08 do 12 Świetlica PKP „CARGO”
15-10-2010r. od godz.09 do 13 ZLO i ZS „Silesia”
17-10-2010r. od godz.08 do 13 Ligota
02-11-2010r. od godz.10 do 13 Plac Targowy
21-11-2010r. od godz.09 do 13 Janowice - kościół
03-12-2010r. od godz.08 do 13 ZSTiL
10-12-2010r. od godz.08 do 12 Świetlica PKP „CARGO”

zobacz komentowany news »

danielek2002

Ani jeden ani drugi nie macie racji i szkoda, że tracicie swoją energię na bezpodstawne oskarżenia. Informacje o akcjach krwiodawstwa i ich posumowanie po zakończeniu akcji przesyłam ja. Podobnie było i tym razem - oto dowód ( wystarczy sprawdzić na głównej stronie, tylko troszkę niżej - info z 8 maja):
Akcja krwiodawstwa na Placu Targowym
(dodano: 2010-05-08)

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miasta i Gminy Czechowice-Dziedzice gorąco zaprasza do udziału w najbliższej akcji krwiodawstwa.

Odbędzie się ona we wtorek, 11 maja, na Placu Targowym w godzinach od 9.00 do 14.00 (rejestracja dawców do 13.30). Ambulans ustawiony będzie przy sklepie mięsnym ZPM Ligota.

danielek2002 / klub czecho.pl

zobacz komentowany news »

danielek2002

Ani jeden ani drugi nie macie racji i szkoda, że tracicie swoją energię na bezpodstawne oskarżenia. Informacje o akcjach krwiodawstwa i ich posumowanie po zakończeniu akcji przesyłam ja. Podobnie było i tym razem - oto dowód ( wystarczy sprawdzić na głównej stronie, tylko troszkę niżej - info z 8 maja):
Akcja krwiodawstwa na Placu Targowym
(dodano: 2010-05-08)

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miasta i Gminy Czechowice-Dziedzice gorąco zaprasza do udziału w najbliższej akcji krwiodawstwa.

Odbędzie się ona we wtorek, 11 maja, na Placu Targowym w godzinach od 9.00 do 14.00 (rejestracja dawców do 13.30). Ambulans ustawiony będzie przy sklepie mięsnym ZPM Ligota.

danielek2002 / klub czecho.pl

zobacz komentowany news »

danielek2002

Miałem z tobą już nie polemizować, ale zrobię to ostatni raz...trudno jest udowodnić, że nie jest się wielbłądem, chociaż każdy to widzi. Od 22 lutego przebywałem w miejscu, gdzie nie miałem żadnego dostępu do internetu, więc w jaki sposób podszywałem się tutaj pod kogokolwiek? Ja mam świadków, a ty tylko piszesz pierdoły, raz jeszcze proszę, zniknij stąd bo tylko kompromitujesz górników, a nie zasługują na to. Ale kogo ja proszę? Ciotę, co nie potrafi się przedstawić? Żałosne....bohater przez CH

zobacz komentowany news »

danielek2002

mefisto, a może tak trochę sprawiedliwości?
Jak bardzo łatwo można sprawdzić, ja, mimo ze używam nicka danielek2002 to nie jestem anonimowy. Ty, kryjąc się za wiele mówiącym nickiem mefisto nie zdradzasz swojego nazwiska ale z dziką radością rzucasz nazwiskami innych....no, ale czegoż można się innego po tobie spodziewać?
A wracając do twoich wypowiedzi: nigdy nie chciałem i nie chce przypisywać sobie jakichkolwiek zasług, nie występowałem i nie występuję tutaj pod żadnym innym nickiem niż danielek2002, jeśli uważasz, że nic nie zrobiłem, to niech tak będzie, ale też odwal się chłopie, chociaż nie wiem, czy kogoś kto boi się używać swojego nazwiska można nazwać chłopem, od moich funkcji. Zapomniałeś, że twój idol tez był jedną kadencję radnym , a w kolejnej go nie wybrali?A że zastępca i jednocześnie ZSIP już chyba ze 3 razy startował i tez go nie wybrali? W ich przypadku ci to nie przeszkadza? Zapytaj się moich kolegów to ci powiedzą, ze za każdym razem miałem konkurentów do funkcji przewodniczącego związku, więc nie kłam, ze nikt nie chciał pełnić tej funkcji. Nie licz na to, ze będę z tobą jeszcze polemizował, z kłamcami i oszczercami się nie rozmawia....i lepiej przestań się udzielać na Forum bo tylko przynosisz wstyd górnikom i kompromitujesz nas.

zobacz komentowany news »

danielek2002

Akcja, która będzie miała miejsce 11 grudnia będzie ostatnią w tym roku. Harmonogram akcji organizowanych w 2010 roku znajduje się tutaj: http://hdkcz-dz.pl

zobacz komentowany news »

danielek2002

Najbliższa akcja odbędzie się w piątek, 4 grudnia, w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych przy ulicy Traugutta w Czechowicach - Dziedzicach, w godzinach od 8 do 13....rejestracja dawców do godz. 12.30. Kolejna będzie tydzień później - 11 grudnia w Świetlicy PKP Cargo przy ulicy Hutniczej (można dojść tunelem z ulicy Kolejowej).

zobacz komentowany news »

danielek2002

Może nie wypada polemizować w tym miejscu i w takim czasie, ale:
- były górniku, nie stać Cię było na podpisanie się pod Twoimi zarzutami? Jeśli to co ja piszę to brednie, to dlaczego Ty nie napisałeś coś sensownego?
- hgh - do kogo masz pretensje, że nie pisze się o innych, że nie pisze się o ofiarach pożaru w rafinerii? Dlaczego Ty tego nie zrobisz? Ja o swoich kolegach górnikach pamiętam i nie chcę, żeby zginęła pamięć o nich, jak również o tym co wtedy się wydarzyło. Ten kto nie pamięta może popełniać różne błędy w sztuce górniczej(vide zarzuty o fałszowaniu wskazań czujników metanometrycznych).
Nie jestem redaktorem ani administratorem czecho.pl. Jeśli uważam, że można podzielić się z innymi różnymi informacjami po prostu je piszę i wysyłam. Krytykom i tym, którzy uważają, że powinny tutaj być inne jeszcze informacje polecam to samo.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 553

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275