Prezentacja klubowicza


Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy


Komentarze (42)

DustDevil

Tak uczcili 13 grudnia narodowcy we Wrocławiu.

Tak miało być

http://www.klubtygodnika.pl/spotkania/wroclaw-wspomina-tadeusza-mazowieckiego#more-5057

Tak było

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15135609,Narodowcy_znow_wtargneli_na_Uniwersytet_Wroclawski.html#BoxWiadTxt

zobacz komentowany news »

DustDevil

Tego jest więcej, czytajcie i oglądajcie :D

http://www.wiocha.pl/952452,Meszczyzn...-ONR--patrioci-nie-znajacy-jezyka

Do tego, co pisał o aresztowanych Turkach:

http://www.wiocha.pl/947836,Kiedys-ONR-teraz-Ruch-Narodowy
http://www.wiocha.pl/974565,ONR-ma-chyba-tego-samego-krawca

Narodowi Katolicy über alles

http://www.wiocha.pl/908782,ONR-ignoranci

zobacz komentowany news »

DustDevil

Malo tu gości. Tylko tylu onurków potrafi pisać?
Ma was być podobno 70 osób, przyjedziecie gimbusami czy mamusia przywiezie?

zobacz komentowany news »

DustDevil

Kiedy ta manifestacja, przyjdę podziwiać "męszczyzn" i Anie Cioty (kimkolwiek one są).

zobacz komentowany news »

DustDevil

Zibi68, zobacz kto w tych komentarzach reprezentuje PiS. To zagubione, zastraszone z wypranym mózgiem duszyczki. Wierzące w spiski i inne tego typu bajki. Często skłócone z całym światem i co gorsze z najbliższymi, nie potrafiące żyć w otaczającym ich świecie.

Dlaczego tak się dzieje, jaka jest przyczyna? To świadome życie w zakłamaniu, w całkowitym zaprzeczeniu poglądów z czynami. Efekt jest widoczny w komentarzach.

Kłamstwo ma krótkie nogi, tylko Wy ślepcy tego nie widzicie bo nie chcecie widzieć.

zobacz komentowany news »

DustDevil

Polecam artykuł: Picie i Swawole

"Posłowie PiS na kilka godzin zdjęli maski nobliwych polityków, hołdujących konserwatywnym wartościom. "Wprost" ujawnia nagranie z partyjnego wyjazdu PiS na Podkarpacie. "

"Podczas jednej ze scen rzecznik partii przed swoim domkiem głośno rozmawia z pracownicami biura klubu. Sprawia wrażenie wzburzonego, choć głośne śmiechy wskazują, że sytuacja bawi towarzystwo.

- A niby gdzie to usłyszałaś? - mówi do jednej z pracownic. - Różne rzeczy można rozwiać plotki... Ale byś musiała to udowodnić.

- Ale ty powiedziałeś... - ripostuje kobieta. - Adam, to nie ja powiedziałam!

- Z tego wyciągnęłaś wniosek: "Masz małego penisa"? No to już na moją dumę... "Wyciągnij i pokaż".

- Nie! - krzyczy kobieta i odchodzi.

- Wszystkie rzeczy się robi vis a vis - towarzyszący Hofmanowi mężczyzna próbuje ją zatrzymać.

- Ponieważ są paparazzi w krzakach, tylko dlatego nie wyciągnę i nie pokażę - oświadcza Hofman. "

źrodło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wprost-Picie-i-Swawole,wid,15965888,wiadomosc.html?ticaid=11145d&_ticrsn=3

zobacz komentowany news »

DustDevil

"Markety? A cóż to Dusti ? Zmiana toku myślenia? Kiedy zaczynałam swoje bywanie na db230698. , właśnie o marketach pisałam i o tym, jakim zagrożeniem są. "
O ile mnie pamięć nie myli to byłeś jednym z tych, którzy zajadle mnie w tym temacie atakowali i kpili. No i co? Niewiele czasu minęło, a oczy się pootwierały?"

Haunted, gdybyś czytała ze zrozumieniem nie byłoby tych pytań. Sama robisz zakupy w Biedronce a przestrzegasz wszystkich o zagrożeniach :D Kolejna hipokrytka robiąca z siebie pośmiewisko, której czyny nie idą w parze z poglądami. Fabryka, w której pracujesz też jest w pełni polska? Może czas się zwolnić i udowodnić że Twoje poglądy nie są pustymi frazesami bez znaczenia?

Pytam jeszcze raz:

Zadziwiające jest jedno, tylu tu aktywistów w komentarzach, pytam się gdzie byliście (haunted i jej podobni) jak w Czechowicach budowały się markety a teraz centrum handlowe?

Jak jesteście takimi patriotami to zacznijcie kupować tylko polskie produkty (wcześniej sprawdźcie, czy aby producenci nie są finansowani przez niepolskie banki), pracujcie tylko w polskich zakładach (sprawdźcie w jakich bankach przedsiębiorstwo ma konta i czy nie ma tam czasem pieniędzy z funduszy europejskich). Bądźcie słowni, zobaczymy jak długo pożyjecie.

Nie mylcie samorządów z rządem, to dwa różne tematy.

zobacz komentowany news »

DustDevil

Mickiewicz, przeczytaj jeden z fragmentów programu politycznego PiS-u:

"Partia popiera integrację z Unią Europejską, a także jest za polityką proamerykańską."

Jeżeli PiS jest przeciwny UE i uważa, że to samo zło, to dlaczego jego członkowie kandydują i zasiadają w Parlamencie Europejskim?

Kto tu jest ciemniakiem? Kto wierzy w bajeczki?

Mamy wolną Polskę bo gdyby było inaczej nikt z Was nie wypisywałby takich bredni i nie nawoływał do przemocy jak PW. Dawno gnilibyście w jakimś obozie pracy albo dwa metry pod ziemia gdzieś na wysypisku odpadów.

Oto jeden z przykładów wolności:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14289895,Posel_Kaczynskiego___Kto_nie_popiera_PiS__to_zdrajca.html#BoxSlotII3img

Zanim napiszesz kolejne brednie dobrze się zastanów.

zobacz komentowany news »

DustDevil

Bercik, kijem gnojówki nie zawrócisz, niech płynie. Wszyscy przeczytają jakie to wartości przekazują w komentarzach miłośnicy PiS-u.

Zadziwiające jest jedno, tylu tu aktywistów w komentarzach, pytam się gdzie byliście jak w Czechowicach budowały się markety a teraz centrum handlowe?

Tak dbacie w komentarzach o lokalny biznes ale jakoś nic nie zrobiliście, żeby ratować miejscowych przedsiębiorców. Sami robicie w tych marketach zakupy pokazując jak jesteście zakłamani i obłudni.

Z głupotą nie da się wygrać, sama się zdemaskuje.

zobacz komentowany news »

DustDevil

Planeta to było gówno, którym karmili prościuchów i miłośników wiejskich dyskotek. Posłuchajcie klasyki czyli źródeł, z których ta wasza gówniana "muzyka" czerpała inspiracje. Posłuchajcie żywej i prawdziwej muzyki a nie papki tworzonej w 5 min na komputerze.
Protestując udowadniacie że jesteście prościuchami z dziury zabitej dechami. Takie radia jak planeta robiły z was debili, wpierając wam, że to czego słuchacie jest muzyką.

zobacz komentowany news »

DustDevil

Dolicz nowe samochody dla Burmistrza i Straży Wiejskiej...

zobacz komentowany news »

DustDevil

Czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem??

"W najbliższych dniach policja oraz prokurator będą starali się odtworzyć przebieg ostatnich chwil życia kobiety. Dopiero wówczas będzie wiadomo czy doszło do nieszczęśliwego wypadku, samobójstwa, czy zdarzenia z udziałem osób trzecich. "

Gdzie tu jest napisane, że śmierć nastąpiła przy udziale osób trzecich?? Poczekajcie na ustalenia prokuratora.

zobacz komentowany news »

DustDevil

Do KRD czy innego rejestru można wpisać dłużnika tylko po uzyskaniu sądowego nakazu zapłaty, inaczej nie jest to możliwe. PKM niech nie wypisuje bzdur i nie wprowadza ludzi w błąd!

zobacz komentowany news »

DustDevil

@mieszkaniec2009 chyba najlepsza wersja tego utworu, solówka w wykonaniu Grzegorza Skawińskiego.

zobacz komentowany news »

DustDevil

Masz rację, nie kumam bezrozumnej pisaniny fanatycznej wyznawczyni teorii zamachu w Smoleńsku :D To mnie przerasta, w bajeczki już dawno przestałem wierzyć. Cytatu nadal nie rozumiesz i już nie zrozumiesz :D

zobacz komentowany news »

DustDevil

@lowcaglupoty sama się złowiłaś w swoje własne sidła. Nie rozumiesz cytatu co szczególnie widać w temacie pomnika Braterstwa Broni.

zobacz komentowany news »

DustDevil

@casanowa niektórzy sprzedawcy z targowiska kupują te świeże warzywa i owoce w bielskim Kauflandzie. Taki specyficzny pomysł na biznes.

zobacz komentowany news »

DustDevil

@Czarodziej-Jacor nie ładnie tak kłamać. Taki wzorowy katolik, mąż, ojciec dwójki dzieci (podobno) ma druga żonę/dziewczynę? To niezgodne z nauką Kościoła i z polskim prawem. Wstydź się!

zobacz komentowany news »

DustDevil

Zgłoś ten proceder do Visy albo Mastercard-a oni się tym zajmą, maja na to sposoby :) Takie praktyki są zabronione i właściciele sklepów podpisując umowę doskonale o tym wiedzą.

zobacz komentowany news »

DustDevil

@haunted_1 Nie czytam bajek, mam zbyt dużo lat :) Jeżeli miałbym już wybierać, to od bajek Starej Panny wolę bajki Braci Grimm :) Te mają morał, Twoje są bezwartościowe :)

zobacz komentowany news »

DustDevil

@haunted_1 możesz wkleić jeszcze raz :) Z założenia nie czytam Twoich wpisów, szkoda na to czasu :)

zobacz komentowany news »

DustDevil

Problem tej restauracji jest taki sam jak problem czechowickiego komisariatu Policji - oba obiekty są na zadupiu i w totalnie nieatrakcyjnym miejscu.

Nie rozumiecie że trzeba mieć szacunek do klienta bez względu kim on jest i jaki ma status materialny? Nawet gdyby kuracjusze przychodzili na kawę i ciastko to byłby ruch w restauracji. Dochodzi do tego potęga marketingu szeptanego.
Niektórzy "zusowcy" mają więcej pieniędzy niż przeciętni obywatele. Ta Pani ma szacunek tylko do siebie, innymi gardzi - tak biznesu się nie robi. Coś mi się wydaję, że ta restauracja szybciutko padnie... Z ubezpieczeniami chyba tez nie będzie za ciekawie, obym się mylił.

Co do jedzenia nie będę się wypowiadał, nie byłem tam, nie jadłem. Znam ciekawsze miejsca z bardzo dobrym jedzeniem, atrakcyjną lokalizacją i normalnym (gustownym) wystrojem. Nie lubię eksperymentów narażających mój żołądek na cierpienia.

zobacz komentowany news »

DustDevil

Jak nie maja kasy na odnowienie kielicha to co za problem sprzedać księżulkowego fiata 500 i kupić tańsze auto? Będzie jak znalazł na złote fanaberie, nawet te z platyny... A jaki PR będzie, nikt nie będzie mrudził :P

zobacz komentowany news »

DustDevil

Ale bredzisz... Dziwnym trafem przypomniano sobie, ze ten łącznik jest niezbędny do życia miasta akurat w momencie pojawienia się planów centrum handlowego. Wymyśl lepszą bajkę albo niech Ci ktoś napisze lepszą ściemę.

zobacz komentowany news »

DustDevil

"Twoje" zdanie na kilometr śmierdzi propagandą w najgorszym wydaniu. Powodzenia w mydleniu oczu.

zobacz komentowany news »

DustDevil

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 20-08-2012 godz. 15:25 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

DustDevil

Skoro ta intensywnie i "z zapałem" walczyli o pieniądze na bezsensowną drogę, to dlaczego nie walczą np o dofinansowanie z UE na ścieżki rowerowe? Może wreszcie zrobilibyście coś bezinteresownie? Przestali dbać jedynie o własne cztery litery?

zobacz komentowany news »

DustDevil

Wyobraźnie mam i widzę prywatę w budowie nowej drogi. Według mnie jest niepotrzebna, połączeń pomiędzy Sobieskiego a Legionów jest kilka, jeżeli właściciel centrum handlowego chciał mieć drogę to miał ja sobie wybudować w całości za swoje własne pieniądze. Co innego, gdyby nie było ulic Kolejowej, Dojazdowej, Mickiewicza, Jagielońskiej i Klasztornej... Argument z AZK jest śmieszny...

zobacz komentowany news »

DustDevil

Na ok 215 km (kilometrów) dróg, należących do naszej gminy, przypadnie 310m (metrów) ścieżki rowerowej. Traktować to jako żart, czy mydlenie oczu mieszkańcom? Jeżeli to drugie, to efekty już widać w poniższych wpisach.

zobacz komentowany news »

DustDevil

Czechowice nie maja niczego wspólnego z Bestwiną. Nie wiem skąd to zdziwienie.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275