Prezentacja klubowicza

trabi

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 20.07.2009
Ilość komentarzy: 16
Ilość postów: 186
Ilość wyświetleń: 25779

Formularz kontaktowy


Komentarze (16)

trabi

Radny, można i tak
I tak, jeśli odpady nie będą segregowane, opłaty będą następujące: od gospodarstwa domowego jednoosobowego - 14,85 zł, dwuosobowego - 21,20 zł, trzyosobowego - 31,80 zł, czteroosobowego - 42,40 zł, pięcioosobowego - 53,00 zł, sześcioosobowego i więcej - 63,60 zł.

W sytuacji, gdy domownicy będą segregować śmieci, opłaty będą wynosiły: od gospodarstwa domowego - jednoosobowego - 4,95 zł, dwuosobowego - 7,10 zł, trzyosobowego - 9,20 zł, czteroosobowego - 11,30 zł, pięcioosobowego - 12,70 zł, sześcioosobowego i więcej - 14,10 zł Szczawnica.

Interesuje mnie kto do nich dopłaca.

zobacz komentowany news »

trabi

Dziękuję adminowi za wielokrotne powtarzanie mojego postu.

zobacz komentowany news »

trabi

tylko 2,nie licz że w następnych wyborach będziesz" tylko 1".Teraz walczysz o życie .Jeżeli nie wybiorą twojego pryncypała to lecisz! Moje zdanie, to powinniście odejść w niebyt.

zobacz komentowany news »

trabi

Drobny,dla tych ciężko myślących,postaraj się o prosty przekaz.Ironii niestety nie łapią.
Rzucono im ochłap a oni rzucili sie na ciebie.

zobacz komentowany news »

trabi

Romantyk,ty poprostu żałosny jesteś.
Ta niby opowieśc uczennicy,naszpikowana błędami wszelkiej maści,ma być dowodem? tylko na co?
Gówniara zaliczyła niechybnie kilka przysłowiowych pał u p.Ogiegło i naplotła co jej ślina na język przyniosłatylko głupia i nieświadoma odpowiedzialności prawnej osoba może wypisywać takie bzdury.
W sądzie liczą sie dowody!
Sąd to nie magiel!

zobacz komentowany news »

trabi

Nie sądziłem że czytając czecho można znależć się na mszy.Brawo Jacorek,może wprowadzisz transmisje na żywo!

zobacz komentowany news »

Gość: Trabi

A Cicago becy, hej! I jak widzę nie tylko Chicago ale nasze niemoty też beczą.

zobacz komentowany news »

Gość: trabi

Ludzie pamięć macie krótką.Ten wspaniały prezydent mógł liczyć jedynie na jakieś 20% poparcia(z tego 19% dzięki niezaprzeczalnemu urokowi Pani Marii a brakujący 1% to rozbudowana kancelaria pzydencka)Sami nie chcieliście go wybierać,teraz go wychwalacie i w dodatku gloryfikujecie jego gorsze odbicie. Sondaż prezydencki 09. 04 2010 OBOP.

zobacz komentowany news »

trabi

Maruder !Wyjazd z centrum przez wiadukt koło kablowni.

zobacz komentowany news »

Gość: trabi

Impreza pięna i potrzebna.Wiele osób miało okazję wyjść bez samochodu na spacer.Na przyszłość proponuję małą zmianę trasy,przedłużyć przejazd Stawową do Zielonej.Legionów zostałaby otwara

zobacz komentowany news »

trabi

Korek 1 września chyba jest przed 17 września,albo ja zwariowałem?Dlaczego nasi bracia z za Odry są uznawani a ci z za Buga nie?

zobacz komentowany news »

trabi

Przyszły czasy gdzie odwaga staniała.Jednak mimo transformacji ustrojowej, rozumu w żadnym sklepie nie sprzedają.Żaden racjonalny argument w obronie tzw."Pomnika Braterstwa Broni ",do żadnej" ciasnej główki"nie trafi.Kjoki,korki i wam podobni,ściągajcie koniki bujane ze strychów szabelki w dłoń i ruszajcie na Moskwę.!

zobacz komentowany news »

trabi

korek niepotrzebnie przepraszałem, ty naprawdę masz żle poukładane w głowie. Tak dla ostudzenia twojej głowy poczytaj o wyzwoleniu Czechowic-Dziedzic.

zobacz komentowany news »

trabi

Problem Dworca należało rozwiązać w ten sposób: postawić wysoki płot w granicy przed dworcem artyści grafiti namalowaliby dworzec taki jakim chcielibyśmy go widzieć.W tym płocie maleńkie drzwiczki dla klientów PKP.To kosztowało by nas znacznie mniej.A wstyd dla PKP na całą Polskę.

zobacz komentowany news »

trabi

Jurek,Zyczę Tobie i ORKIESTRZE aby od przyszłego roku do Waszych puszek leciało to co dostawali księża i ministranci na kolędę, a oni żeby musieli się zadowolić tym co Wam wrzucają do puszki.Sie ma!!! Grajcie do końca świata, i jeden dzień dlużej!!!

zobacz komentowany news »

trabi

Czy ta wspaniała rada wystąpiła z jednym projektem uchwały??? Oj przepraszam!!!Był jeden radnego Stanisława Kopcia poparty przez prawie wszystkich ROZWALIĆ POMNIK!!!

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275