Prezentacja klubowicza

obserwator_xxx

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 19.05.2009
Ilość komentarzy: 28
Ilość postów: 292
Ilość wyświetleń: 61447

Formularz kontaktowy


Komentarze (28)

obserwator_xxx

mam nadzieję mickiewicz12 że to twój sposób na "ożywienie" dyskusji na tym forum , bo przecież nie wierzę że można być takim debilem...

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

Tak czytam te wszystkie komentarze i zastanawiam się tylko nad jednym - czy w przypadku wojny któryś z tych internetowych "krzykaczy" ruszyłby dupę zza komputera i poszedł bronić swojej ojczyzny? A przede wszystkim któryś z tych naszych pseudo "narodowców"? Myślę ze prędzej można by było liczyć na 70 i 80 latków niż na tych młodych ,gniewnych i anonimowych krzykaczy.
"Naród, który nie sza­nuje swej przeszłości nie zasługu­je na sza­cunek te­raźniej­szości i nie ma pra­wa do przyszłości." - pewnie wiecie kto to powiedział. Jak nie to idźcie w piątek pod pomnik i zapytajcie p. Mikołaja Siemaszko. Może wam odpowie... Może...

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

Dlaczego Pan nie odpiera zarzutów P.Krzysztofie??? Przecież na pewno monitoruje Pan forum. Życze powodzenia ale pański filmik a szczególnie brak odzewu na opinie o Panu na tym forum kreśli mi zupełnie inne światło na Pana sprawę. A tak nawiasem mówiąc , mając takie kwalifikacje to bez problemu znajdzie Pan pracę w zawodzie. A ta fundacja to w jakim celu???

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

ale się "koksu" uśmiałem....faktycznie nick pasuje do ciebie jak ulał :)

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

ciekawe jakie udziały ma nasz pan burmistrz w w/wym inwestycji...to tak na marginesie.

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

Promocje w mediaepert chyba się skończyły... proponują już inne telewizory niż są w gazetce w śmiesznej cenie (oczywiście wysokiej). a atramenty do drukarek , przynajmniej mojej HP to kosmos (dać 60 zeta a 90 to troszkę różnica). Dobre lody są .

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

do znawcy : właśnie tak mi się obiło o uszy ale nie wierzyłem do końca. Teraz jednak widzę że firma Domex nie ma skrupułów. Przecież to to ta sama firma co na traugutta (Avans) więc jaki sens tych zagrywek ? Więc pewnie Telmar będzie trochę nerwowy.
(już widać reklamy pod szyldem Telmaru)

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

ale się uśmiałem ztego zarobku 2600...ha,ha,ha...chyba dwóch pracowników do kupy :)

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

do zainteresowanego : nie wiem czy jesteś na czasie ale słyszałem że juz zmniejszyli okres podpisania umowy na 5 lat (może to nieprawda). Ale tak , czy owak - 175 zł/m2 - powodzenia dla prywatnych inwestorów. Tesco jeszcze pewnie bedzie działało ale media expert ? W Żorach i Pszczynie jakoś pozamykali co daje do myślenia.. Z samych promocji cieżko bedzie sie utrzymać utrzymać.

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

"A poza tym jeśli kolega twierdzi, że boję się audytu w firmie i nie wiem co to jest, to jak mam się tego bać, jak nie wiem co to jest?" - no i kolego nie mam więcej pytań.
Kończę temat ze względu na moją niemoc...Zadałem pytanie i nie dostałem prostej odpowiedzi. Widocznie odpowiedź dla Ciebie jest niewygodna i koniec. Kropka.
Kończymy. Jeszcze dla informacji - "Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne " . Więc chyba pomyliłeś pojęcia.

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

a dlaczego kolego xxx po prostu nie chcesz mi podać pełnej nazwy programu tylko kręcisz z "uaktualnieniem do uaktualnienia "itp.?? Może też sobie kupię:)
Może boisz się audytu w firmie ? (pewnie nawet nie wiesz co to jest...)

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

Gratuluję wiedzy xxx ! Jakiegoż to Offica w wersji BOX na 3 stanowiska nabyłeś legalnie za 400 zł ? Czyżby to był w wersji "dla domu i studentów" który można nabyć za 299 zł ?
Czy też 365 który po roku musisz odnowić? Bo jeśli kupiłeś wersję box dla firm na 3 stanowiska za 400 zł to masz "z pewnością" pełny legal!!!ha,ha,ha!

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

do gościa xxx: Czyli twierdzisz że Office w normalnym sklepie kosztuje 700 zł a Ty go kupiłeś za 400? I twierdzisz że sklep zarabia na tym programie 300 zł? Jeśli tak myslisz to jestes w błędzie. A tak wracając do twojego zakupu - jesteś zadowolony z tego za 400 zł? ha,ha,ha...

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

dziwne...jakoś mi ich nie żal. Chytry dwa razy traci. Idź i daj zarobić uczciwym ludziom w sklepach na twoim terenie a nie licz na cud z internetu. Może zapłacisz trochę więcej (koszty utrzymania sklepu), ale masz przynajmniej do kogo się udać w razie problemów oprócz posterunku policji.

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

megane - czytaj ze zrozumieniem. Nie chodzi mi by w miejscu starej kablowni powstał zakład zatrudniajacy 5 tyś. bo to nie możliwe. Są w Czechowicach miejscach (cześć już niestety zostało sprzedanych) po dawnych dużych zakładach w których można by wymyślić coś co daje ludziom możliwość OTRZYMANIA pieniędzy a nie ich wydania.
Ale jak napisałeś - jestem z innej epoki. Nic na to nie poradzę ze nie mam 20 lat i wszystkich i wszystko w d..ie byleby MI tylko było dobrze (typowy wyścig szczurów)
Nie mów ze miejscowa władza nie ma nic do gadania w sprawie zagospodarowania przestrzennego podległego sobie terenu.Prosty przykład- w Pszczynie miała powstać Biedronka na terenach Cwiklic. Nie powstała bo jest tam kilanaście sklepów którymi właścicielami są miejscowi i zatrudniają miejscowych. "Mogłeś uczestniczyć w przetargu" pisze ASKT - niestety nie nakradłem tyle pieniędzy i nie mam takich kontaktów aby uczestniczyć w takim przedsięwzięciu (prawdopodobnie nikt z miejscowych przedsiebiorców tak samo nie miał szans na start ).

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

Pewnie zaraz pojawi sie wiele komentarzy jak to dobrze że coś takiego powstaje, jakie to będzie super, że wreszcie będzie można w naszym mieście coś kupić itp. ,itd...
Masz Edwardzie całkowitą rację ale czasu nie cofniemy. Ktoś ma na tym dobry interes i tego już nie zmienisz. Jak na razie po ilości wynajętej powierzchni handlowej widzimy jak się miejscowy handel "pali" do wynajmowania tam lokali (umowy obwarowane wieloma klauzulami ). Tylko wielkie sieci stać na wynajęcie tam lokalu. Bardzo podobaja mi się obliczenia dotyczace przewidywanych klientów - 600 tyś. Jestem pewny że będziemy mieć bardzo dużo klientów z Bielska, Pszczyny, Tych i może jeszcze Katowic.
(:)).Czas pokaże czy prócz kina i Tesco i Media Ekspert coś dłużej przetrwa.
Osobiście myślę że jak ktoś wybiera sie na zakupy to i tak pojedzie do Bielska.
Lepszy byłby duży zakład pracy dający zatrudnienie wielu tysiącom ludzi (tak jak kiedyś było w naszym mieście). Ale niestety władza ma inne priorytety.

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

do xhjf- jak widzisz otwierają szkołę (post powyżej twojego- młody hajer).
do młodego hajera - a powiedz mi kolego KTO DZISIAJ MA JAKIEKOLWIEK GWARANCJE pracy ????!!!! A dlaczego ty masz mieć a np.piekarz , pielęgniarka albo murarz nie??
JUż niestety skończyłu się czasy że po szkole zawodowej kolejowej (np) miał każdy pracę w zawodzie...niestety. Nie powiem że były to dobre czasy ale przynajmniej praca była prawie dla każdego. Chcielismy demokracji - mamy. Ale musimy przyjąć ją w całości a nie wybiórczo - co dobre to tak a złe zostawmy po staremu. Tak sie niestety
nie da .Pozdrawiam i życzę pracy w zawodzie!

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

zmieniła sie firma dbajaca o zieleń w czechowicach - zmieniła sie jakość. Pewnie ktos miał interes w tym...

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

do gościa mieszkańca centrum - wywalić stragany i wprowadzić płatne parkingi...Szkoda że twój ojciec nie zamknął "warsztatu" ileś lat temu bo przynajmniej by takiego deb...la
nie spłodził. Po pietruszkę i bułkę też będziesz do Tesco jeździł????

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

Widzę OBserwATOR że masz chyba duże udziały w przyszłym Centrum H. w kablowni.
Od przeszło 40 lat targowisko było w tym samym miejscu i jego próby przeniesienia (wiele lat temu była czyjaś "cudowna złota myśl" przeniesienia go w miejsce gdzie teraz ma skład budowlany Cyroń) nie doszły do skutku.Wielu przedsiębiorców od lat jest związanych z tym miejscem i tyleż samo ma chyba pomysł na przyszłość (budowa nowych kamienic w obrębie targowiska). Przeniesienie targowiska w inne miejsce doprowadzi oczywiście do "padnięcia" i tak kulejącego już handlu w okolicach centrum Czechowic. Byłoby to na rękę oczywiście wszystkim inwestorom którzy mają zamiar handlować na terenie kablowni którzy będą mieli "troszkę" inne warunki najmu lokali niż inni handlowcy w Czechowicach.Lepiej p.Burmistrzu dać ludziom pracę w zakładach pracy na naszym terenie aby mieli co wydawać a nie gdzie. I tak wszyscy jeżdżą do Bielska i tam będą dalej jeździć bez względu co w Czechowicach wybudujemy (taka mentalność czechowiczan) . Dziwię się także że wydano zgodę na budowę kina na terenie kablowni po wcześniejszym wydaniu kupy kasy na remont naszego Świtu...Ale , pewnie też ktoś na tym miał interes.

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

Mefisto , i już Cię lubię.Trafna wypowiedź , jak nigdy wcześniej - zgadzam się z tobą na całej linii.

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

Mefisto , i już Cię lubię.Trafna wypowiedź , jak nigdy wcześniej - zgadzam się z tobą na całej linii.

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

Pewnie i masz racje w tym konkretnym przypadku bramy (właśnie tak jak piszesz przy wymianie bramy trzeba ją przecież gdzieś oddać) Ale chyba sam przyznasz rację że w przypadku przyniesienia do skupu pokrywy od studzienki kanalizacyjnej , kilku metrów szyny lub kilometra kabla miedzianego nawet przez elegancko ubranego gościa powinno zainteresować własciciela skupu. Bo samo oświadczenie (które cytujesz) chyba nie wyjaśnia dziwnej sytuacji?

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

cogito_ergo_sum - ubawiłem się kolego , naprawdę . Przecież chyba wyraźnie zaznaczyłem słowo "mondry" w cudzysłowiu co miało odnosić się do danych osób .Pozdrawiam !

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

jeszcze jedno dla cogito_ergo_sum - wyjęte z twojego tekstu "...kopalnia węglowa mówi ... . Kopalnie węglowe nie mówią , ha ha ha . To za przyczepienie się ! Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

DO GOŚCIA 666 - Nie wiem z czego to wydedukowałeś że myślenie nie jest moją mocną stroną ...Ale widzę że rozmawiam z "mondrym" górnikiem (prawdopodobnie !) . Niestety też zakład w którym pracowałem padł z przyczyn ekonomicznych ale niestety nie było nas tyle i nie mieliśmy na wyposażeniu łomów , kilofów i petard aby zaprotestować przeciw temu. Po prostu poszukałem innej pracy a nie czekałem aż ktoś za mnie to zrobi .Czasy ochronki już się skończyły (ale widzę że nie wszystkim się to podoba).Pozdrawiam !
A może byś jeszcze poszedł dalej...np. do zawodówki?

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

No i jestem ciekaw komentarzy pracowników KWK , ale myslę że znów podniesie się wielki raban...

zobacz komentowany news »

obserwator_xxx

oni kolego tylko stoja tam gdzie mogą spokojnie wystawic sprzęt a sami zdrzemnąć w aucie i broń boże interweniować .

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

michjarz1

Poronin
w klubie od: 2024.01.15

michjarz

Poronin
w klubie od: 2024.01.15

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275