Prezentacja klubowicza


Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy


Komentarze (127)

Sepeusz

Nie jestem obrońcą zwyrodnialców, a przeprosiny mi się należą za obrażanie mnie publiczne.

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 05-08-2012 godz. 22:42 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §4

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 05-08-2012 godz. 22:40 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1, §4

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Mnie tylko zastanawia, dlaczego z tym małolata poszła na policje dopiero po niemalże 10 miesiącach? Dla mnie to dziwne i zalatuje mi tym co niżej opisałem. Nie mam klapek na oczach i nie patrze na sprawę tylko z jednego punktu widzenia. Jeśli jednak było inaczej - współczuję dziewczynie. Znam masę ofiar tego typu wyczynów więc wiem co czują. Jednakże jestem zdania, że Twoje PUBLICZNE przeprosiny w moją stronę się należą, bo Ty gdybyś chociaż spróbował pomyśleć o czymś tak jak ja i doszedł do podobnych wniosków, też by nie było miłe gdyby ktoś Cię wyzywał od pedofilów! Przeprosisz - wybaczę (ale nie zapomnę - Twoje słowa).

zobacz komentowany news »

Sepeusz

W niżej wymienionym przypadku facet powinien beknąć jedynie za stosunki płciowe z nieletnią. Ale nie za sam 'gwałt'. Jeżeli nadal tego nie rozumiesz - nie będę tego tłumaczył milion razy.

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Nie znasz mojego toku myślenia, więć na ten temat też się nie wypowiadaj. Nic nie mówiłem o miejscach typu basen etc. OGÓŁ! Gwałciciel to w 99% przypadków desperat psychopata, więc takowemu nie potrzeba wiele, a widząc jak dzisiejsze małolaty się stroją to tylko idealna nieświadoma zaczepka dla takich ludzi. Świadoma jest również w sytuacji opisanej przeze mnie poniżej. Tylko wtedy powstaje pytanie: czy to, że jakaś małolata się gździła z facetem na własne życzenie jest gwałtem? I wtedy też powiesz, że to jest wina gwałciciela? Nie, sama zawaliła, a że nie potrafi sobie z tym poradzić (bo np. się 'zakochała' a on sobie znalazł inną i w ramach zemsty mu taki numer wytnie) jest jej winą. A to, ze prawo jest jakie jest, poudaje taka panna przed policja/sądem i koleś idzie siedzieć. Inna sprawa, tak jak wspomniałem niżej, że kolo powinien pomyśleć głową anie przyrodzeniem. Wtedy mamy do czynienia z 'gwałtem' i 'gwałciciel' jest wtedy winny? Moim zdaniem nie.

zobacz komentowany news »

Sepeusz

A Ty zrozum to, że Polskie prawo jest jakie jest i nawet jeśli nie doszło do żadnego gwałtu a małoletniej się zachciało spraw łóżkowych, później coś odbije pójdzie na policje, na ściemnia a koleś którego o to oskarży jest ugotowany, bo nie ma się jak wybronić, nie ma żadnych dowodów na to, że nic nie zrobił. I to wtedy też jest wina mniemanego 'gwałciciela'? Wiadomo, że koleś wtedy myśli czymś innym niż głową. Takie sytuacje też się zdarzają. A w artykule nie masz detali jak było. Ja zinterpretowałem to MIEDZY INNYMI w takiej ALTERNATYWIE, czego tutaj nikt nie rozumie i od razu trzeba hejtowac i poniżać kogoś wyzywając od pedofili? Przeczytaj coś 2 razy, pomyśl a później obrażaj. W zaistniałych sytuacjach to ja powinienem się spodziewać przeprosin od Ciebie!

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Napisaliby chociaż gdzie znajduje się te 5 punktów.

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Mnie nic nie boli, nie będę przepraszał za wyrażanie swoich ogólnych opinii i nikogo nie bronie (nigdy nie będę popierał ani gwałcicieli, ani pedofili tak dla jasności, bo to jak inne mieszanki to wynik chorób psychicznych), tłumaczyłem już wielokrotnie, że patrzę na sytuacje z innego punktu widzenia, który w tym przypadku kiedy sytuacja nie jest opisana - jest możliwa, ale nie musiało tak być. Jeśli tego nie rozumiesz - nie mój problem. Ciesz się, że Ty nie piszesz idiotyzmów, których i tak się czytać nie da. Komentarze usuwa administrator - nie ja, a kiedy przestaniesz mnie obrażać, na pewno będą tutaj długo wisieć. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Treść komentarza USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA portalu, dn. 04-08-2012 godz. 13:03 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie dodawania komentarzy: §1

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Wina nigdy nie leży po jednej stronie...

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Wcześni są... Małolaty są same sobie winne. Ubierają się tak a ni inaczej, to się dziwią, ze takie rzeczy się wyprawiają. Pytanie tylko - gdzie są rodzice?

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Czyli średni czas na tresie Cz-Dz - Katowice 45 Minut. Oby ten cel udało się im osiągnąć. Sądzę, że jednak jest to póki co NIE REALNE, nawet jak wpuszczą Elfy na połączenie.

zobacz komentowany news »

Sepeusz

tego typu impreza podobnie jak piknik lotniczy tez ma ten sam program, tylko pogoda co roku inna ;)

zobacz komentowany news »

Sepeusz

lenda za 412 zł spełniła swoją rolę? Ba dum tssss! :D

zobacz komentowany news »

Sepeusz

No no... Wiesz tyle ile pokazuje innym :) o tym co nie trzeba wiedzieć nie musisz ;)

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Ostrzegają tak jak ostatnio iw gruncie rzeczy nic nie było. Trochę wiało tylko.

zobacz komentowany news »

Sepeusz

'Skończone a nie skończone. Pas w kierunku bielska nadal odbywa się na jednej nitce.

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Le tą wstydliwą fotorelacje mogliście sobie darować ;)

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Przeciętny człowiek słysząc tego typu alarmy tak naprawdę nie wie który do czego służy.

zobacz komentowany news »

Sepeusz

http://www.youtube.com/watch?v=dLIcju0hVQk

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Raz by wyłożyli pieniądze na gruntowny remont całego dworca autobusowego i byłoby po kłopocie, bo na co komu monitoring, czy te tablice świetlne, które cały czas się psują?

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Okładka 'pierwsza klasa', o ogromnej skromności świadczy tego człowieka po programie MBTM.

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Ta ścieżka rowerowa to potrzebna tam jak pięść do oka...

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Współczuje uczestnikom w taki upał.

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Kolejny dowód na to, że niektórzy motocykliści to idioci.

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Zmieniony herb jest, gejowskie logo tez, nowy służbowy samochód dla UM tez jest (nie wiem po co), to teraz jeszcze hymn... Co dalej?

zobacz komentowany news »

Sepeusz

W taki upał? Ale będzie smród :)

zobacz komentowany news »

Sepeusz

Żebyście się nie zdziwili... Polska i zwycięstwo? Z grupy nawet nie wyjdą :D

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275