Prezentacja klubowicza

beret64

Czechowice-Dziedzice

W klubie od: 02.10.2008
Ilość komentarzy: 17
Ilość postów: 43
Ilość wyświetleń: 13541

Formularz kontaktowy


Komentarze (17)

beret64

Może lepiej wymienić ulice, które w miarę jakoś "jeszcze" wyglądają??? Będzie łatwiej i szybciej:)

zobacz komentowany news »

beret64

"gość" powiem jeno: BAJKOPISARZ I PLOTKARZ !!! Daremny jesteś ,bo bzdury jakich mało piszesz

zobacz komentowany news »

beret64

Wiem,że w naszym mieście są dwie ulice o nazwie "Słowackiego", ale nie rozumiem dlaczego wspominają byłe zakłady Apollo, a pokazują zdjęcie deptaka? Oto jest pytanie...

zobacz komentowany news »

beret64

No ja właśnie tez nie wiem, przecież wszytko się może odbić od czegoś nawet Tir od seata.

zobacz komentowany news »

beret64

Nie wszystkich stać na wyższej klasy auta, więc nie ładnie jest sie śmiać z takich aut, bo to dobre,małe miejskie autko, a do tego ekonomiczne. Fakt blachy są bardzo miękkie ale to nie powód by krytykować...

zobacz komentowany news »

beret64

Idź się lecz ROMAN daremny jesteś...A facetom się nie zdarza żadnego wypadku spowodować?, statystyki mówią same za siebie, kto powoduje najczęściej wypadki drogowe

zobacz komentowany news »

beret64

No i co,że kierowca Tico? Masz coś do tego?
Ja wczoraj wpadłam w poślizg przy tej stacji, a jadąc 20 min z powrotem to w zasadzie w tym samym miejscu stanęła w poprzek tarasując całkowicie dojazd do Bielska Laweta do przewożenia samochodów osobowych ...

zobacz komentowany news »

beret64

To sprawa oczywista, że pensja albo będzie stać w miejscu lub będzie spadać... Gdzie oni chcą Euro wprowadzić jak nasz kraj nie umie nawet zadbać o to by Każdy Polak miał co garnka włożyć, słyszy się o podwyżkach Medii (woda,prąd ,gaz itp.), paliwa, żywności,lekarstw- WSZYSTKIEGO.Jak my mamy sprostać temu wszystkiemu przy takich zarobkach, skoro podwyższają ceny to niech podwyższą stawki, by móc nadążyć i ogarnąć to co się dzieje na rynku. Polska nas wykończy prędzej czy później nic tylko uciekać stąd. Rząd myśli tylko o sobie jak zwykle;(... Polska rzeczywistość

zobacz komentowany news »

beret64

A czy kiedykolwiek doczekamy się jakiejkolwiek OBNIŻKI czegoś???

zobacz komentowany news »

beret64

Co za geniusz haha

zobacz komentowany news »

beret64

Hahaha jak patrzę na projektowe zdjęcia to oczywiście banku na nich nie mogło zabraknąć...nie mogę hahaha

zobacz komentowany news »

beret64

Wstyd, ludzie przesyłali naprawdę dobre prace, a wybrali coś co dla mnie nic znaczącego i niekojarzącego mi się z Cz-Dz. Tandeta , to głosowanie powinno się odbyć za pośrednictwem mieszkańców Czechowic,a nie tylko komisji. W końcu to logo będzie nas identyfikować maskara

zobacz komentowany news »

beret64

Wstyd, żeby kłócić się i dochodzić prawdy co piszemy z małej a co z dużej litery, kiedy tu chodzi o śmierć człowieka. Zastanówcie się co poniektórzy nad sobą i wszelkie uwagi zachowajcie dla siebie...

zobacz komentowany news »

beret64

To chyba nie jest przykładny ojciec...

zobacz komentowany news »

beret64

bez przesady to nie jest codzienność .2 razy w roku się odbywa zlot to chyba nie takie straszne ,że na chwile zostanie wyłączony ruch.

zobacz komentowany news »

beret64

A co z sygnalizacją i obiecaną przebudową skrzyżowania ul .Lipowskiej z dwupasmówką??? żal !!!normalnie tam tyle ludzi ginie, dzieci do podstawówki przechodzą wystraszone bo który kierowca zwolni na DK-1 przy pasach przejściowych dla pieszych nie sygnalizowanych. Zastanówcie się ludzie siedzący w Radzie Gminy i ruszcie głową jeśli chcecie by zmniejszyć ilość wypadków w tamtej okolicy . W Czechowicach obiecują a potem olewają i zajmują się budowaniem zbędnych rzeczy i sygnalizacji

zobacz komentowany news »

beret64

Już nie wiem co myśleć na temat dzisiejszego zachowania tego bydła! to jest po prostu skandaliczne to co się wyrabia w tych czasach .Tacy pederaści to powinni się palnąć w łep i pomyśleć co oni wyrabiają-po co działają w taki sposób i jaka czerpią z tego korzyść.Wiadomo że prędzej czy później wpadną w sidła policjantów. Tylko żeby otem barany nie gadały ze jeździmy takimi beznadziejnymi busami jak sami rozwalają najnowsze solarisy. Takim kretynom mówimy -STOP

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

michjarz1

Poronin
w klubie od: 2024.01.15

michjarz

Poronin
w klubie od: 2024.01.15

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275