Prezentacja klubowicza

bercik

czechowice-dziedzice

W klubie od: 01.05.2008
Ilość komentarzy: 41
Ilość postów: 306
Ilość wyświetleń: 76067

Formularz kontaktowy


Komentarze (41)

bercik

Ja powiem tak..... nie wiem kto to jest ten cały Siemaszko i szczerze gówno mnie to interesuje , nie jedna małpa w zoo jest mądrzejsza od nich wszystkich zebranych razem tylko zastanawia mnie jeden fakt ..... skoro już są tak wielkimi patriotami i uważają się za ,,prawdziwych" Polaków to czemu nie ruszą od razu na Rosję niszcząc wszystkie relikty tamtej epoki , niech idą na Plac Czerwony niech tam bezpośrednio manifestują sprzeciw wobec komunizmu , ruskich czerwonych i kogo tam jeszcze chcą , takie są ,,kozaki" , a manifestują pod byle jakim pomnikiem?? no przecież to jest śmiech na sali , co będą robić pod tym pomnikiem ... krzyczeć , śpiewać , tańczyć bo nie rozumiem co im to da , może będą walczyć z tym ruskim co stoi na cokole ;) .To nie pomniki są zagrożeniem tylko ludzie którzy są odpowiedzialni za dany ustrój , dlaczego nie pojadą bezpośrednio pod Kreml ? , a z drugiej strony jeśli chcą burzyć wszystkie ,,relikty" tamtej epoki reżimu komunistycznego to chyba trzeba by było wyburzyć pół Polski dziwne że nie chcą wyburzenia Pałacu Kultury.... . Poruszę jeszcze jeden aspekt tej manifestacji dlaczego ludzie z bielska przyjezdzaja do nas i u nas organizują ten wiec skoro u nich też są takie obiekty?? myślę że tam władza nie zezwoliła a u nas włodarze łykają wszystko , ciekaw jestem tylko kto potem będzie odpowiedzialny za smród który może powstać .

zobacz komentowany news »

bercik

~Mickiewicz12~ proszę cię już nic nie mów bo z każdą twoją wypowiedzią potwierdza się teoria że tylko elektorat PIS-u ma prawo nazywać się prawdziwymi Polakami , że tylko oni są patriotami , że tylko oni walczyli za Polskę , że tylko oni mają rację , że to oni powinni sprawować władzę najlepiej na całym świecie a kto będzie przeciwko nim to najlepiej do piachu ... cały PIS i cały elektorat PIS-u myśli że jest jedynie słuszną partią polityczną i tylko oni są prawdziwymi katolikami , to jest właśnie ta obłuda w waszych szeregach jesteście za obroną życia , przeciwko aborcji , a z drugiej strony przeciwników politycznych chcecie wieszać na latarniach tak jak chcę tego forumowicz ,,PW" no proszę cię... poczytaj to co piszesz ze zrozumieniem . Próbuję dyskutować rzeczowo i na temat podając argumenty a PIS-owcy tupią nóżkami i mówią ,,nie bo nie " ludzie przejrzyjcie oczy ile jeszcze przegranych wyborów chcecie żeby uświadomić sobie że jaruś jest chory na władzę i idzie do celu po trupach co dziennie wymyślając jakieś nowe teorie , zobaczcie ilu lojalnych mu ludzi odwróciło się od niego i pewnie powiesz że to nie patrioci , ale gdy byli w PIS-ie to nimi byli no właśnie to zależy jak wiatr zawieje , albo jak jaruś ogłosi to tak myślimy . Teraz czeka nas manifestacja Solidarności i PIS nie bierze udziału tylko i wyłącznie ze względu że będzie Miller i tak jaruś zostawia sojuszników-związkowców ... , a może jest drugie dno tej sprawy .... może czuje w p.Dzudzie rywala tak jak to miało miejsce z p. Ziobro....

zobacz komentowany news »

bercik

do poprzedniego postu wkradł się błąd ma być ,,każdy z nich jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej"

zobacz komentowany news »

bercik

~Mickiewicz12~ powiedz mi jakie ma k****a znaczenie kto skąd przyjechał ? może nawet przyjechać ze Szczecina , Poznania , czy Gołdapi każdy z nich nie obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej ma takie same prawa jak Ty więc nie rozumiem dlaczego ma być gorszy , dlaczego stawiasz się ponad nim ... no , ale to jest w PIS-ie normalne że dzieli Polaków na lepszych i gorszych i dla twojej informacji pochodzę z czechowic , moi dziadkowie też .

zobacz komentowany news »

bercik

Co do twojej teorii że rządzą nami agenci WSI to chyba nie wiesz o czym mówisz..... WSI już dawno nie ma bo jeden poseł z PIS-u zlikwidował tą formację i dla twojego przypomnienia był to największy znawca katastrof lotniczych Antoni Maciarewicz narażając na niebezpieczeństwo agentów Polskich na całym świecie , ale pewnie o takim fakcie nie pamiętasz....

zobacz komentowany news »

bercik

~Mickiewicz12~ jedz do Korei Północnej to zobaczysz kraj zniewolony , ciesz się że urodziłeś się w Polsce a nie tam bo teraz pewnie przy niedzieli musiałbyś tańczyć na placu bo jak nie to ty i cała twoja rodzina skończyłaby w najlepszym wypadku w obozie pracy.... więc proszę Cie nie pie*****ol że polska jest zniewolona

zobacz komentowany news »

bercik

~DustDevil~ w pełni się z tobą zgadzam , ale nie potrafię przejść obojętnie obok tych komentarzy zwolenników PIS-u bo krew mnie zalewa jak je czytam , najgorsze jest to że często piszą je osoby starsze które żyły jeszcze w latach stalinowskich gdzie Polska była na prawdę zniewolona , a teraz gdy mamy Polskę wolną , niepodległą to wołają że komuna się nie skończyła .. ja się pytam jaką mamy ku***a komunę , każdy jest wolny , każdy może wyjechać gdzie chce i kiedy chce nie musi oddawać paszportu , w sklepach jest towar a nie tylko ocet itp. itd , przeraża mnie fakt że większości elektoratu to osoby starsze mianujące się katolikami , a gdyby mogli to w obronie jarusia potrafią zabić .Nie rozumiem skąd w tych ludziach tyle jadu , nienawiści , gdyby teraz powstaliby z grobu wszyscy ci ludzie którzy walczyli o to aby naród był jednością , aby był niepodległy to myślę że umarli by na nowo .... przeraża mnie to bo boję się o moje dzieci i o to w jakiej Polsce przyjdzie im żyć ...:/

zobacz komentowany news »

bercik

do ~Mickiewicz12~ w pierwszej kolejności niech PIS sam się rozliczy ze swoich pseudo ,,dokonań" .... afera rolna gdzie próbowali pozbyć się Leppera , do afery podsłuchowej itp. itd. wszystkich chcą rozliczać ale od nich wara bo to święta partia , a tak nawiasem mówiąc i nawiązując do nazwy tej partii Prawo i Sprawiedliwość wytłumaczcie mi jak taka partia ,,prawa" wchodzi w koalicję z człowiekiem który ma prawomocny wyrok , mało tego robi go wicepremierem i ministrem gospodarki ??? to ja się pytam co to za prawo? może takie które można stosować jak jest wygodnie dla PIS-u?? .Ja dziękuję za taką partię.

zobacz komentowany news »

bercik

~zibi86~ to nic nie da im nie przemówisz to tak jakbyś rozmawiał z kozą ty do niej mówisz rzeczowo i na temat a ona do ciebie mee mee mee bo taka jej natura tak samo jest z elektoratem PIS-u ślepo wierzą w to co mówi ich jaruś i jego czopki a porażki próbują sobie tak przetłumaczyć że niby to zwycięstwo

zobacz komentowany news »

bercik

do ~`PW` twoja wypowiedz właśnie ilustruje tok rozumowania elektoratu PIS ,, kto myśli inaczej niż my to trzeba się go pozbyć " z wieszaniem włącznie BRAWO BRAWO pokazaliście swoją prawdziwą twarz

zobacz komentowany news »

bercik

A PIS będzie nas dymał po kryjomu tylko taka jest różnica .... kto nie dojdzie do władzy to będzie nas dymał

zobacz komentowany news »

bercik

Po niektórych wypowiedziach tutaj dochodzę do wniosku że Czechowice to ciemnogród ... po takich właśnie miasteczkach jezdzi PIS i robią ludziom wodę z mózgu że jak dojdą do władzy to rozliczą wszystkie poprzednie systemy , a Polska to będzie krajem mlekiem i miodem płynący . Ja się pytam dlaczego taka Polska nie była gdy u władzy był PIS ? mieli okazję zmienić sytuację w Polsce , ale oni tylko walczyli z wszystkimi dookoła wystawiając Polskę na pośmiewisko , myśleli że jak przyjdzie Jaruś i Lech zaczną tupać swoimi małymi nóżkami to narody będą przed nimi klękać a tu dupa , jesteśmy uzależnieni od innych krajów (niestety) Rosja już kiedyś pokazała na co ją stać nakładając ograniczenia na eksport mięsa z Polski , gdzie Rynek rosyjski to bardzo duży odbiorca polskiego mięsa, następny jest gaz Polska nie ma własnego gazu wystarczy że Rosja przykręci kurek i będziemy cieniutko piszczeć . Mógłbym tak długo wymieniać , ale po co jak niektórzy ludzie mają klapki na oczy i nie widzą że jaruś to to mały zakompleksiony człowiek chory na władzę zachowujący się jak małe dziecko w piaskownicy gdy nie dostaje tego co chcę to tupie nóżkami , obraża się na wszystkich i wymyśla różne dziwne teorie tylko żeby zwrócić na siebie uwagę . Pewnie za dziecka nigdy nie bawił się na podwórku z rówieśnikami bo wiedziałby że takie dzieci prędzej czy pózniej zostają same .... (takie porównanie) kto myśli samodzielnie wie co mam na myśli.

zobacz komentowany news »

bercik

Ja też wybieram każdą inną partię tylko nie PIS, ta partia jest nastawiona tylko na władzę i to za wszelką cenę już pokazali na co ich stać w koalicji PIS-LPR i Samoobrona , albo gdy Lech został prezydentem to Jaruś mówił że nie będzie premierem ... znalezli marcinkiewicza jako marionetkę na pół żeby lud się nie czepiał a potem co? i tak został premierem , ten knypek jest gotowy jest zniszczyć wszystko i każdego na swojej drodze do władzy , jemu się marzy taka władza jak ma Putin , ja dziękuję za taką Polskę pod jego rządami ,,WOLĘ UMRZEĆ NA STOJĄCO NIŻ ŻYĆ NA KOLANACH" !!!

zobacz komentowany news »

bercik

Jeszcze tej nawiedzonej baby tu brakowało ....

zobacz komentowany news »

bercik

do ,,gość" mylisz ludzi bezdomnych z pijaczynami a to naprawdę jest różnica ... te pijackie mordy mają gdzie mieszkać mają rodziny , po prostu każdego ranka wychodzą z domów i pierwsze gdzie idą to pod sklepy nazbierać na piwko z rana bo jak się nie napije to zaraz nim trzepie. A wiecie co jest najgorsze .... wypije jeden z drugim piwko z rana dostanie padaczki albo zacznie rzygać krwią bo ma wrzody karetka go zawiezie do szpitala porobią mu wszystkie badania za friko bo przecież nie ubezpieczony podleczą trochę i wypuszczą , a on co? znowu to samo to takie ,,never ending story " a TY prawy obywatelu który uczciwie pracujesz , płacisz składki czekaj do lekarza kilka miesięcy może i nawet lat bo taki GNÓJ wykorzysta limity!!!!!!

zobacz komentowany news »

bercik

Przejechać ciężarówką przez miasto pozbierać całe menelstwo i wywieść gdzieś w cholerę niech wracają raz drugi trzeci będą wracać na nogach to się nauczą

zobacz komentowany news »

bercik

Niezła obróbka w photoshopie zwłaszcza chmury :/

zobacz komentowany news »

bercik

Jeżeli twierdzisz że ktoś kto uzyskał dyplom Ratownika Medycznego po szkole państwowej zakończonej państwowym egzaminem jest ratownikiem po KPP to gratuluje. Opiszę Ci pewną sytuację której byłem świadkiem ... dostaliście polecenia od Ratownika Medycznego o transportowaniu poszkodowanych do strefy bezpiecznej , jako że nie macie deski ortopedycznej to robiliście to na tych materacach na których leżeli pozoranci , po jakimś czasie sędziowie zwrócili wam uwagę że te materace nie służą do transportu że ich tam teoretycznie i praktycznie nie ma (były tam tylko dlatego żeby pozoranci nie leżeli na ziemi) , to wy po tych uwagach nosiliście na rękach i nie mów mi że tak nie było a jeśli nie pamiętasz sytuacji to zapytaj kolegów , a co do zasad i wytycznych jakie miały jednostki OSP to nie musisz mi tłumaczyć bo dobrze je znałem jako że byłem jednym z organizatorów i uwierz mi gdyby to ode mnie zależało to wycofałbym was z zadania ponieważ przez was zespoły miały nie równe szanse.

zobacz komentowany news »

bercik

do gość osp .... tak się składa że byłem tam od samego początku i widziałem o wyprawiali strażacy z OSP Dziedzice i widziałem reakcje widzów , zawodników oraz sędziów to w jaki sposób wasi druhowie wynosili poszkodowanych do strefy bezpiecznej wołało o pomstę do nieba i nie opowiadaj głupot że wasze zadanie ograniczało się tylko do zabezpieczenia .... takie zawody to forma ćwiczeń współpracy między jednostkami ratowniczymi , po co wy macie tych ludzi przeszkolonych KPP skoro nawet nie znają podstawowych procedur w postępowaniu przy wypadkach ... ja rozumiem że to tylko ćwiczenia , ale jak można wynosić poszkodowanego w 5-ciu na rękach z tego jeden trzyma głowę , albo na materacach ??!! widziałem to osobiście nawet sędziowie zwrócili wam na to uwagę :/ chyba nawet na Ukrainie nie widzieli czegoś takiego. To że wasza jednostka jest poza KSRG nie zwalnia was z obowiązku ciągłego szkolenia się bo nigdy nie wiadomo z jakimi sytuacjami wam przyjdzie się zmierzyć i nie mówię tu o akcjach , ale i o życiu prywatnym. Zawsze możecie poprosić o jakiekolwiek szkolenie PCK na pewno wam nie odmówią . Wracając do strażaków-ratowników po KPP powiem Ci coś więcej .... w szeregach OSP Czechowice są nawet Ratownicy Medyczni więc jeśli masz nie prawdziwe informację to nie podawaj ich na forum.

zobacz komentowany news »

bercik

Ja wiem że na takich uroczystościach są też delegacje z innych jednostek ... chodzi mi o to że ludzie mają pretensje do Osp Czechowice że w artykule jest wymieniona tylko jedna jednostka , a przecież to nie oni tworzyli artykuł , wszyscy rozżaleni powinni napisać do redakcji.

zobacz komentowany news »

bercik

Myślę że komentarze pod tym artykułem zamieszczają osoby sympatyzujące z Osp Dziedzice .... , dlaczego się denerwujecie , może po prostu zazdrościcie konkurencyjnej jednostce zapału , mobilności , wyposażenia i wyszkolenia... miałem tą nikłą przyjemność oglądać strażaków z Osp Dziedzice w akcji podczas Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym na lotnisku w Kaniowie , poza czystymi mundurami i nowymi latarkami przy hełmach nie pokazali nic więcej , a o przeszkoleniu w udzielaniu pierwszej pomocy nie wspomnę , i powiem to z całą odpowiedzialnością że przez wspomnianą jednostkę nie wszystkie zespoły startujące w zawodach miały równe szanse , to nie tylko moja opinia ,ale również osób postronnych jak i startujących zawodników szczerze powiem jeśli mieliby mnie ratować z wypadku to ja dziękuję poradzę sobie sam. Jeśli macie zamiar się kłócić i zastanawiać się która jednostka jest lepsza sprawdzcie najpierw statystyki potem możemy dyskutować.

zobacz komentowany news »

bercik

a ja się pytam na co komu potrzebny ten pomnik? Czy nie lepiej byłoby te pieniądze przeznaczyć na jakieś hospicjum dla dzieci albo na żywność dla biednych..... myślę że Jan Paweł II byłby bardziej zadowolony z takiej inicjatywy niż stawianie takich ,,pustych" kolosów . To są właśnie chrześcijanie ... budują pomniki , a nie widzą że obok nich żyją ludzie głodni .... denerwuje mnie ta obłuda.

zobacz komentowany news »

bercik

Moim zdaniem właścicielka chyba nie zdaje sobie sprawy z tego co może przynieść droga sądowa..... każda sprawa ma dwie strony medalu , otóż zgłaszając się do programu na pewno są papiery do podpisania w których zgadzamy się na warunki programu i właściciele dobrze wiedzieli jaka jest forma owych rewolucji... z drugiej strony jeśli sprawa trafi do sądu to sanepid może zamknąć restauracje ze względu na jakość jedzenia jakie było tam podawane (chodzi mi o te suszone-upieczone potrawy). Poprzednie odcinki kuchennych rewolucji pokazały że jeśli ktoś się zgłasza do programu , wyraża chęć jakichkolwiek zmian i skorzysta z rad pani Magdy to może uratować restauracje .

zobacz komentowany news »

bercik

Ja jestem ciekawy co takiego zrobili nasi strażnicy miejscy że dostali te medale ... bo jak na razie potrafią tylko skutecznie wykorzystywać maszynkę do zarabiania pieniędzy , a z menelami z mickiewicza którzy sieją zgorszenie w społeczeństwie nie potrafią sobie poradzić i gdzie tu są te ,,zasługi dla obronności kraju" ?? najbliższa większa impreza w czechowicach gdzie będzie można zbierać podpisy w sprawie referendum to chyba WOŚP więc warto rozważyć taki pomysł....

zobacz komentowany news »

bercik

Ja myślę że sprawa opiera się o pieniądze jakiś czasem temu urząd miasta podniósł czynsz za użytkowanie skrawków ziemi pod kontenerami na smieci przy blokach spółdzielni mieszkaniowej więc odpowiedz spółdzielni była następująca : podniesienie czynszu dla przedszkoli które znajdują się na Krzanowskiego i na Tetmajera to po pierwsze ,a po drugie to ta biblioteka jest w budynku spółdzielni mieszkaniowej i obawiam się że też chodzi o pieniądze bo z tego co wiem to przedszkola i biblioteki są utrzymywane z kasy urzędu nasuwa się stare przysłowie ,,Jak Kuba Bogu , tak Bóg Kubie'' Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

bercik

a ja powiem tak..... kupcie sobie nowe wydanie gazety czechowickiej jest tam wywiad z ,,czarnym" wszystko byłoby dobrze ale .... no właśnie przytoczę fragment ... ,,Adam Sztaba to według mnie facet pusty i zarozumiały . Czuje się ważny jak maga w zupie " z całym szacunkiem ale pan Adam Sztaba ma prawo się tak czuć bo nie dość że ma własną orkiestrę jest na scenie od kilkunastu lat to jeszcze jest multiinstrumentalistą a tu taki Sebastianek wyrwał się z małego miasteczka pokazał się kilka razy w TV i nagle krytykuje ludzi z pierwszych stron gazet ... ile razy ,,czarny" był w telewizji a ile razy widzieliśmy p. Sztabę coś mi się wydaję że Sebastiankowi sława trochę zaszkodziła... osobiście nic do niego nie mam ale zgadzam się z niektórymi opiniami że tego co robi muzyką nie powinno się nazywać , a i trochę pokory tez by się przydało . Jest takie stare przysłowie ,, z dużą dupą się wszędzie zmieścisz ale dużą gębą nigdzie" co w wolnym tłumaczeniu znaczy ... jeśli będziesz krytykował ludzi którzy osiągneli więcej niż ty to twoja sława nie będzie trwała długo...

zobacz komentowany news »

bercik

nie ważne czy będzie siedział bez rodziny i przyjaciół czy potem będzie sam jak wyjdzie w rodzinie Asi tez już na zawsze pozostanie pustka i dlatego nie ma dla niego żadnego wytłumaczenia , a lekarstwo dla niego i naszego społeczeństwa jest tylko jedno........

zobacz komentowany news »

bercik

sk4 ..... zastanów się co ty mówisz !!! tak na prawdę gówno mnie obchodzi że będzie siedział 25 lat w pierdlu bez pracy bez rodziny i bez przyjaciół !! czy on myślał o tym że Asia też miała rodzinę przyjaciół plany na przyszłość , więc niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego ja mam teraz się litować i użalać nad tym zwyrodnialcem ,,jak on sobie poradzi bez rodziny" . Powiem tak dla mnie ten wyrok i tak jest niskim wyrokiem za pozbawienie kogoś życia i jestem zdania że prawo powinno eliminować takich jak on ze społeczeństwa , jeżeli zabiłeś to ciebie też powiesimy i to publicznie aby twoja egzekucja była przestrogą dla innych którzy mają takie zapędy . On dla mnie jest tylko chodzącą kupą łajna a najgorsze jest to że teraz będzie sobie siedział w ciepełku dostanie 3 razy dziennie jeść z moich podatków , podczas gdy ja będę musiał pracować do 67 roku życia!!!!

zobacz komentowany news »

bercik

Fi lek ..... nareszcie jakaś mądra wypowiedz :) dobrze to ująłeś to tylko warsztaty , a na takich warsztatach możemy się uczyć poprzez wymianę doświadczeń i powiem szczerze że pomimo negatywnych opinii na temat tych zajęć mam zamiar wziąć udział w pierwszym spotkaniu 29 lutego a potem zobaczymy ;)

zobacz komentowany news »

bercik

do Luzia ........ niestety prawda jest tak że tam gdzie powinni być to ich nie ma , zawsze gdy powinni wykonywać swoje obowiązki to mówią ze to do nich nie należy więc pojawia się pytanie co należy do ich obowiązków a co nie ????????? jestem ciekaw co zakłada ich statut ??

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275