Prezentacja klubowicza

ALADIM

Skądinąd

W klubie od: 13.03.2008
Ilość komentarzy: 17
Ilość postów: 120
Ilość wyświetleń: 31253

Formularz kontaktowy


Komentarze (17)

ALADIM

Czy tylko mi sie wydaje, czy chodnik jest tylko z jednej strony w dodatku, ze zlej strony?

zobacz komentowany news »

ALADIM

Święta prawda niestety - wszystkie wiochy dookoła Czechowic mają naprawdę niezłe drogi - a Czechowice cofają się do czasów Franciszka Józefa i traktów bitych tłuczniem...

zobacz komentowany news »

ALADIM

W centrum miasta, jeszcze pewnie pod oknami naszej wspaniałej straży wiejskiej. Dziur z okien nie widzą na głównej ulicy w centrum miasta tuż pod swoją siedzibą (czym dawno powinni się zainteresować i ukarać winnych - do momentu ich załatania tymczasowego chociażby) - to tym bardziej nie ma co liczyć na to, że zauważą wandali w akcji...

zobacz komentowany news »

ALADIM

glosludu - Nic dodać, nic ująć! ;)

zobacz komentowany news »

ALADIM

"Gość: Ja :D" - opóźniony w rozwoju? Bo z tego komentarza wynika, że nawet czytać nie potrafisz. Co ma piernik do wiatraka? Jak ci się drogi nie podobają - to pikietuj w zależności od kategorii drogi gabinety burmistrza, powiatu czy tam GDDKiA. Zresztą dzieciom będziesz żałował?

Przecież wyraźnie pisze, że plac zabaw został sfinansowany z rządowego programu i UM Cz.-Dz. - nie ma z tym nic wspólnego.

Pochwalić by natomiast należało dyrektor/a tej szkoły lub osoby które się tym projektem zainteresowały i doprowadziły do jego realizacji!
Więcej takich inicjatyw - a wszystkim nam będzie się żyło lepiej.

zobacz komentowany news »

ALADIM

Widzisz - a w tym ultra maratonie, choć to nie spacerek - nikt nie miał takich problemów...

zobacz komentowany news »

ALADIM

dziedziczanka - zauważ, że końca ulicy, która jest w najgorszym stanie i na której nie ma jeszcze asfaltu - nie będą remontować.

zobacz komentowany news »

ALADIM

No i zaczęli w październiku zdzierając resztki tego co było kiedyś asfaltem. No i co dalej? Nic. Rozpierducha od tygodnia i żywej duszy na tym pobojowisku.
Poza tym 176 tysięcy złotych za wymianę nawierzchni na odcinku troszkę ponad 400 metrów i to bez podbudowy? Do kurwy nędzy - to z czegoż oni tą nawierzchnie chcę zrobić?
W dodatku ostatnich 100 metrów, które od lat jest tłuczniem utwardzona (nic tylko asfaltem to liznąć) - nawet nie mają zamiaru po asfaltować...

zobacz komentowany news »

ALADIM

KOS - czytaj ze zrozumieniem. Zamknąć do momentu przebudowy!
Swoją drogą co się to porobiło, że teraz każdy najchętniej z placu prosto na dwupasmóweczkę by chciał mieć wyjazd.

Przejazd jest tam potrzebny, ale moim zdaniem jedynie dołem lub górą plus prawo skręty i kładka dla pieszych górą.

Najlepszym i przyszłościowym rozwiązaniem byłoby skrzyżowanie bezkolizyjne (tzw. ślimak) - wtedy udałoby się zachować możliwość przejazdu w każdym kierunku - ale jestem realistą i wiem, że coś takiego nie powstanie.

Natomiast jestem prawie pewny, że najniższym kosztem zaserwują nam kolejne światła na dk1, które nocą przy zerowym ruchu specjalnie będą się świecić na czerwono dla ruchu tranzytowego - by go jeszcze spowolnić.

zobacz komentowany news »

ALADIM

tytan - to tylko kolejny dowód na to, że obie te przecinki powinny zostać zamknięte!

zobacz komentowany news »

ALADIM

Doraźnie do czasu przebudowy tego skrzyżowania powinni natychmiast zablokować tą przewiązkę i tą koło seata barierami betonowymi - tak jak to zrobiono kilka lat temu po śmiertelnym wypadku czechów na Królewskiej. Żadne życie nie jest tego warte aby na siłę utrzymywać te skrzyżowanie przejezdne w każdym kierunku.

Optymalnie (z uwagi na coraz większą ilość mieszkańców pobliskich osiedli i szybką tendencję wzrostową w tym względzie) to by było gdyby tam powstało wielopoziomowe skrzyżowanie bezkolizyjne - ale to w naszym chorym państwie nie możliwe.

Ale już żeby wybudować tam kładkę dla pieszych i dodatkowy pas ruchu dla skręcających w Lipowską i włączających się z niej do DK1 - to nie wydaje mi się, żeby to kosztowało niewyobrażalne miliony - w kilkuset tysiącach złotych powinno się udać zmieścić - czy to aż tak wiele?

zobacz komentowany news »

ALADIM

"Pojemniki dostarczą do 15 lipca" - hrhr - a wiadomo którego roku?

zobacz komentowany news »

ALADIM

Co Ku... za idiota to zaprojektował? Zlikwidował bezpieczny lewoskręt a w zamian uszczęśliwił nas przejściem dla pieszych ze światłami na środku zakrętu. Z jednej strony komis, a z drugiej prowadzi chyba do pola to przejście. Totalna porażka. Na nowym fragmencie w kierunku na Katowice asfalt już jest bardzo pofalowany i nie równy, a oznakowanie poziome i barierki chyba jakiś Mietek po pijanemu robił. Całość generalnie wygląda jak psu z dupy wyjęta - a nie nowa inwestycja oddana do użytku z poślizgiem po roku czasu. W dodatku na dyletacjach na moście nad Wisłą w kierunku Katowic porobiły się bardzo niebezpieczne wybrzuszenia, a już o koleinach z obu stron nie wspomnę. Ponad rok czasu remontowali te kilkaset metrów z fatalnym skutkiem, a zniszczyli niejako przy okazji nawierzchnię prawych pasów z obu stron na odcinku kilku kilometrów.
Porażka na całej linii - ktoś w końcu powinien za to beknąć.

zobacz komentowany news »

ALADIM

To Szkolną i Kolejową też będą kopali kanalizację? Bo obie ulice od lat totalnie nie remontowane po prostu się już rozsypują...

zobacz komentowany news »

ALADIM

Tragiczne jest te logo. Głosowanie na nie powinno się odbywać na stronie www - tak by wszyscy mieszkańcy mogli zagłosować!

zobacz komentowany news »

ALADIM

Ja za to dziś widziałem transita schowanego za dżrzewem na Lwowskiej w Bielsku-Białej (kierunek na Żywiec przed południem), a potem Alfę w Goczałkowicach - ale tam było śmiertelne potrącenie na pasach (po południu) - więc to co innego.

zobacz komentowany news »

ALADIM

No to szaleństwa niema za te 3200... Przyznam się szczerze, że na ich miejscu nie chwaliłbym się tym wsparciem - bo było by mi wstyd, że tak mało - tym bardziej w porównaniu do sąsiadów.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275