Prezentacja klubowicza

Ksawcio

Czecho

W klubie od: 23.12.2007
Ilość komentarzy: 3
Ilość postów: 39
Ilość wyświetleń: 20069

Formularz kontaktowy


Komentarze (3)

Ksawcio

W ponad 30 letniej historii tego zakładu takiego numeranta jak Pan Krzysztof to raczej nie było albo można ich policzyć na palcach jednej ręki. Czytając oświadczenie dyrektora PKM odniosłem wrażenie że mimo że facet narobił tyle szkód to i tak dyrekcja poszła mu na rękę i nie zwolniła go dyscyplinarnie tylko za porozumieniem stron a gościu nabredził że go zwolnili itd. Żenua pełną parą. Kto zatrudni tak niewiarygodną osobę?

zobacz komentowany news »

Ksawcio

O ile mnie pamięć nie myli to za czasów jeszcze WPK żeby zostać dyscyplinarnie zwolnionym to trzeba było się naprawdę o to postarać (swego czasu jeden gość woził pijany ludzi i co przystanek robił sobie kilkuminutowy postój na ucięcie komara ale na dworcu już czekała na niego policja) ale czy to za potrącenie wiaty czy za zatarcie silnika z PKM tak łatwo nie wywalają na zbity pysk. Wypadki się zdarzają i żaden człowiek nie jest nieomylny. Nie obrażając obecnego Pana Dyrektora PKM który również jeździł jako kierowca w PKM i sam nie był mistrzem kierownicy ale nie chce mi się wierzyć że wywaliłby z roboty człowieka który potrącił wiatę. W tej sprawie poszkodowany nie mówi całej prawdy i wg mnie zrobił z siebie tylko pośmiewisko a tak jak ktoś wspomniał wcześniej zawód kierowcy zawodowego ze świadectwem kwalifikacji jest poszukiwany i Pan Krzysztof bez problemu znalazłby dla siebie pracę.

zobacz komentowany news »

Ksawcio

Wspaniały gest ze strony władz Łomży, brawo!!!!

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275