Forum

Temat: co sadzicie o STRAZY MIEJSKIEJ?????????

KIWI

CZECHOWICE DZIEDZICE

Postów: 18

Data: 23.03.2006; 12:38

Piszcie wszystko co macie do zarzucenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam all!!!!!!!!!!!!!

1postman

*******

Postów: 58

Data: 23.03.2006; 20:22

Mają własne Real TV z kamerek na mieście to po co się będą ruszać z cieplutkiego pomieszczenia, jak mają jechać na interwencję to zapałki ciągną, bo żaden nie chce opuścić nowego odcinka Live TV.

emil

cz-dz

Postów: 65

Treść wiadomości USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA forum, dn. 28-03-2006 godz. 12:11 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie forum: §1

autZtNhw

Czechowice-Dziedzice

Postów: 320

Data: 24.03.2006; 11:48

ja mam o nich dobre zdanie - mam na myśli tych starszych doświadczonych - bo narybek się nie sprawdził, kompletna klapa.

pankracy

jaworze

Postów: 72

Treść wiadomości USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA forum, dn. 28-03-2006 godz. 12:11 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie forum: §1

giertus

.

Postów: 680

Treść wiadomości USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA forum, dn. 28-03-2006 godz. 12:11 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie forum: §1

consuela

czechowice-dziedzice

Postów: 198

Data: 26.03.2006; 11:16

bardzo mnie denerwuja !!!!!!! szczegolnie jak sie czeoiaja BABCI na targowisku bo chandluje PIETRUSZKA albo czychaja kto zle zaparkuje samochod w dni TARGOWE a nikt nic nie robi zeby owe takie parkingi byly!!!!!!!!!!!

Atena

Czechowice-Dziedzice

Postów: 159

Data: 26.03.2006; 13:45

przede wszystkim to czepiają się tych co nie trzeba,

giertus

.

Postów: 680

Data: 28.03.2006; 12:51

a może by tak zacząć dyskusję -czy warto utrzymtwać za nasze pieniądze tą przechowalnie ....../tu cenzurawane słowa usuniete z wcześniejszej wypowiedzi ..../ a za tę zaoszczędzoną kase zwiększyć np. etaty policji ???

Addersheim

Czechowicie - Dziedzice

Postów: 143

Data: 29.03.2006; 22:47

Wiecie, jak już chcemy zwiększać etaty, to może w ramach tego ustawimy minimalny czas pracy na, załóżmy... W dzień godzin 10, w nocy 14 i nie będziemy musieli na nic wydawać, bo ludzie będą zbyt zmęczeni, o.

Mówimy, że nie chcemy złodziejstwa, pobić, morderstw, gwałtów itp. itd.
A jednak, gdy sami kradniemy (powszechne piractwo komputerowe), śmiejemy się z tego ze ktoś "obił" kogoś, nie reagujemy na znęcanie się nad zwierzętami, chołdujemy najniższym zwierzęcym instynktą to żadna cholerna Policja, Straż Miejska, rzadne CBŚ, CBA, ABW, WSI nie zmieni niczego... Ot. Cała prawda.

emil

cz-dz

Postów: 65

Data: 30.03.2006; 20:29

No jak to bywa w zaścianku nie wszystko można pisać i mówić o str miej bo ją to boli lub ludzi z nią związanych, lecz tematy zdjęte przez cenzora są oczywistą prawdą i nie ulegają żadnej dyskusji. Priorytetem tych (panów?) jest dalej pilnowanie kanciapy (jak napisał to ktoś wcześniej) i dbałość o kwity na targu lub aby chodnika było 1,5m jak zaparkuje auto.
No to szczytne cele!!!!!!!!!!!!!!!!!
A wolność słowa na forum to wątpliwa sprawa.
Pozdrawiam

Addersheim

Czechowicie - Dziedzice

Postów: 143

Data: 30.03.2006; 21:51

Na forum jest regulamin. Póki co.

emil

cz-dz

Postów: 65

Data: 30.03.2006; 23:11

no jakiś tam od kogoś jest

consuela

czechowice-dziedzice

Postów: 198

Data: 04.04.2006; 14:57

STRAZ MIEJSKA !!!!!!!! teraz nie mozna ich spotkac siedza w kanciapie boja sie karac kierowcow mandatami chyba wiecie dlaczego !!!!!!!!!!! jezeli te drogi nalezalyby do zwyklego "KOWALSKIEGO" to straz miejska bylaby pierwsza do ukarania ale sa na garnuszku GMINY chcialam dzisiaj spotkac na miescie straz miejska aby ich zapytac ktoredy mam wyjechac z miasta aby nie stracic zawieszenia niestety ZAPADLI SIE BOROKI pod ziemie !!!!!!!!!!!!

Addersheim

Czechowicie - Dziedzice

Postów: 143

Data: 04.04.2006; 20:05

Co ma wspólnego Straż Miejska ze stanem dróg - nie wiem. Moja zdolność postrzegania świata jest zbyt dość ograniczona.

T1000

Czechowice-Dziedzice

Postów: 135

Data: 05.04.2006; 10:46

Tez nie wiem jakie jest powiazanie Strazy z naszymi dziurawymi drogami? widocznie niektorzy sie malo orientuja kto i za co odpowiada...

consuela

czechowice-dziedzice

Postów: 198

Data: 05.04.2006; 11:49

przypuszczam ze macie kogos z rodziny W SM bo denerwuje was to ze to oni sa odpowiedzialni za pozadek w naszym miescie to samo pytanie sobie zadaj co maja do mandatow skoro jest policja ???????? a czytales wogole co nalezy do obowiazkow SM jezeli nie to polecam troche tego przestudiowalam i nie macie racij a szkoda !!!!!!!!!!!! ale pozdrawiam malowiedzacych

Devill

Postów: 145

Data: 05.04.2006; 13:12

Mam nieodparte wrażenie, że "ktoś" jest tak "wkurzona" na SM, że najchetniej widziałaby ich przy naprawianiu dziur w drogach.

I żeby nie było!
Nie mam nikogo w SM.
Nie przepadam za nimi, choć oni w końcu nie są od przepadania.
Uważam, że lepiej by było zastąpić ich policjantami.
Ale na rany Lenina!- oni nie są od łatania dróg, tylko jak widzą zagrażającą komukolwiek dziurę, to mają ją zgłosić do odpowiednich władz. I tyle!
A efekt? Próbowałaś kiedyś otworzyć szafę i gadać "do rzeczy"???
O skutek nie pytam, bo jest taki sam, jak zgłaszanie tysięcy dziur przez SM jakiemuś gryzipiórkowi, pierdzącemu w stołek i odgniatającemu łokcie na biurku, z małymi przerwami na zrobienie herbaty i zagadanie z koleżanką z sąsiedniego biura...

Przepraszam za słowo... "stołek" :P

Addersheim

Czechowicie - Dziedzice

Postów: 143

Data: 05.04.2006; 14:06

Jeśli mają pilować porządku, to to że dają mandaty to naturalna kolej rzeczy, ekhm, ekhm...

T1000

Czechowice-Dziedzice

Postów: 135

Data: 05.04.2006; 14:10

Consuela jesli chodzi o myslenie to niestety nie jest twoja najmocniejsza strona...
Za dziury odpowiadaja wladze miasta a nie straz miejska ,oni tu nie maja nic do powiedzenia,kogo maja ukarac Burmistrza hehee nie badz smieszna...
I nie rozumie dlaczego wg ciebie Straznicy boja sie karac kierowcow??
i za co???
za to ze specjalnie jezdza po dziurach i coraz bardziej niszcza drogi hehee-za to ma byc mandat hm...
Co moze Miejski ma wziasc wiadro ze smola i lepic dziury zeby ci sie dobrze jezdzilo ?,idz do Burmistrza i pogadaj o tym z nim...,a nie ze SM.

T1000

Czechowice-Dziedzice

Postów: 135

Data: 05.04.2006; 14:12

SM mozesz zglosic problem ale oni tego przeciez sami nie rozwiaza...

Addersheim

Czechowicie - Dziedzice

Postów: 143

Data: 05.04.2006; 14:31

Błąd. Miasto nie ma nic do dróg.

T1000

Czechowice-Dziedzice

Postów: 135

Data: 05.04.2006; 14:34

To gmina !!!!!!!!!
Ale po co zwalac wszystko na SM.???

Addersheim

Czechowicie - Dziedzice

Postów: 143

Data: 05.04.2006; 14:37

Myślę, że zwalanie czegokolwiek na kogoś kto wykonuje swoją PRACĘ jest nad wyraz nie na miejscu.

Devill

Postów: 145

Data: 05.04.2006; 17:55

Ejże!
Poprzednik "nawrotał":
"Myślę, że zwalanie czegokolwiek na kogoś kto wykonuje swoją PRACĘ jest nad wyraz nie na miejscu."

Myślę, że to zbyt duży skrót myślowy. Oczywiście kumam o co Tobie biega, ale gdybym był "czepliwy" ;) ....
to stwierdziłbym, że wielu faszystów bardzo pilnie i rzetelnie wykonywało swoją pracę...


Ale nie jestem czepliwy :P

Addersheim

Czechowicie - Dziedzice

Postów: 143

Data: 05.04.2006; 20:10

Tu się włącza czerwony pstryczek z napisem moralność. ;]

Też nie jestem czepliwy ;]

Devill

Postów: 145

Data: 05.04.2006; 21:21

Ktoś kiedyś niegłupio rzekł, że moralność jest jak guma od kalesonów. Naciąga się lub kurczy w zależności od okoliczności, świadomości człowieka, wychowania, społeczności w jakiej przyszło mu żyć oraz kultury danego regionu. Moralność to pojęcie bardzo względne. Im wiecej poznaję różnych kultur dzikich albo inaczej - nieucywilizowanych jeszcze ogniem i mieczem plemion, tym bardzij dochodzę do wniosku, że moralność ludzi "psuje" się wprost proporcjonalnie do stopnia ucywilizowania człowieka.

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275