Forum

Temat: Kto nowym Burmistrzem ?

Roman_Wilk

Czechowice-Dziedzice

Postów: 356

Data: 04.09.2018; 21:20

Na kogo głosujecie w wyborach, bo ja nie widzę konkretnego mocnego kandydata na to stanowisko.
Kompletny brak doświadczenia w polityce cechuje kontrkandydatów obecnego Burmistrza.
Uważam że jest dobrym włodarzem miasta i niech wygra w najbliższych wyborach.

ax3r

Czechowice-Dziedzice

Postów: 53

Data: 05.09.2018; 13:42

Ja tam się w politykę nie mieszam, tylko chce powiedzieć jedno każdy człowiek z lewa czy z prawa itd. robi coś a czegoś nie, 2 zrobi to czego ten 1 nie zrobił ale nie zrobi to co ten 1 zrobił i tak było jest i będzie. Ktoś powie Burmistrz Błachut nic nie robi widać choć by ul. Traugutta ale czegoś co miał zrobić nie zrobił. Po prostu problemem każdego rodzaju polityków jest to że biorą sobie za dużo na barki i fizycznie nie są w stanie zrealizować 100 % tego co obiecali. Ja jestem stronniczy. Wygra Błachut okej niech nie będzie gorzej jak jest to będzie dobrze bo jeżeli ktoś inny wygra to będzie musiał liczyć się z tym że to co robił Błachut dla ludzi będzie musiał ciągnąć dalej on sam.

Tom1979

czechwice

Postów: 97

Data: 10.09.2018; 21:30

Tylko i wyłącznie Marian.

Franio91

Miasto

Postów: 693

Data: 12.09.2018; 11:37

Tomuś rocznik 79 - a ty co rodzina "maryjana" czy co ?

Tomasz412

Cz-Dz

Postów: 183

Data: 25.09.2018; 10:13

Niestety w naszej gminie brak jakiejkolwiek debaty politycznej. Mamy dwie koterie: NI i RPW, które wywodzą się z tej samej linii politycznej, ale zaczęły nadawać na siebie.
Wybór pomiędzy kandydatami jest kiepski. Obecny mógłby dla przyzwoitości zmienić nazwę ugrupowania, bo Inicjatywy nie ma już żadnej a przydawka "Nowa" jest po 12 latach nie na miejscu.
Co zrobił w minionej kadencji burmistrz Błachut? Kanalizę. Teraz płacimy za nią w wysokich rachunkach za ścieki. Zrobił ulicę Traugutta? Toż to ulica powiatowa a nie gminna.
Wiem o orderach i medalach dla najlepszego samorządowca. Autopromocję zatem ma świetną. Tyle, że nie przekłada się to na jakość życia mieszkańców za bardzo.
Naprawdę nie wiem na kogo głosować. RPW, PiS, NI - dla mnie to jedna opcja polityczna jest. Jestem w 100% przekonany, że jak są wybory do Sejmu, to osoby z tych ugrupowań głosują na kandydatów PiS. Co to zatem za wybór dla nas?

Mickiewicz12

Developerowice-Lokowice

Postów: 187

Data: 25.09.2018; 20:18

Ja zagłosuję na LEŚNEGO bo Błachut mało robi dla Czechowic-Dziedzic.Miasto jest w stagnacji.Co za długo to niezdrowo,Wystarczy przejść się po mieście.

Tomasz412

Cz-Dz

Postów: 183

Data: 25.09.2018; 22:18

...ale Leśny to PiS. Głosujesz na partię, która w dupie ma konstytucję?

Polarnik

Czechowice Dziedzice

Postów: 118

Data: 26.09.2018; 04:09

80% zagłosuje na Leśnego a to dlatego ze jest z PISu PIS nie kłamie bo to co obiecuje to realizuje i to się nam suwerenom podoba

Franio91

Miasto

Postów: 693

Data: 26.09.2018; 07:48

Tomasz412 - platfusy całe lata mieli jak to mówisz w "dupie" konstytucje , tak jak i większość normalnych ludzi bo coś co można interpretować jak się komu widzi jest nie warte szanowania , więc i ty lemingu nie powołuj się na coś czego nie czytałeś a interpretacje tego gniota znasz tylko z tvniemieckiej lub z innego szmatławca !

- czas zmienić burmistrza bo wyczerpał swoją "nowa inicjatywę" i dostaje zadyszki .
- dla tych co myślą że NI jest z tej samej opcji co PiS to są w głębokim błędzie "nowa " to przepoczwarzona Platforma z przed 12 lat .

Wojtek Leśny nowym burmistrzem naszego grajdołka !

misci

Czechowice-Dziedzice

Postów: 763

Data: 02.10.2018; 00:22

Konstytucję? Chyba kastytucję. Przepis stworzony przez kastę dla kasty.

noise

Czechowice-Dziedzice

Postów: 134

Data: 11.10.2018; 22:37

Ja szczerze mówiąc już nie mogę patrzyć się na twarz p. Leśnego. Spogląda na mnie z każdej latarni, z każdego słupa, gdzie człowiek nie stanie tam patrzy na niego Leśny. Tak się zastanawiam ile pieniędzy musiało pójść na taką kampanię...?
Jeśli tak łatwo szastałby pieniędzmi miejskimi to ja mu dziękuję.
Na pewno nie oddam głosu na p. Leśnego.

A poza tym - wielkie partie niech się kłócą w sejmie, w gminie ich nie potrzebujemy.

Franio91

Miasto

Postów: 693

Data: 12.10.2018; 22:19

noise - a nie przeszkadzają ci gęby "leśnych dziadków" których faciaty są co kilkanaście metrów na płotach ? solo lub w duecie z Maryjanem ?
- ta kasa na banery (wszystkich kandydatów do koryta) nie z twojej kieszeni wiec o co ten lament .

pikaczu17

Bielsko-Biała

Postów: 12

Data: 13.10.2018; 15:49

Tylko Marian.

Franio91

Miasto

Postów: 693

Data: 13.10.2018; 18:13

pikaczu17 - wy tam w Bielsku też macie jakiegoś Maryjana ?

pikaczu17

Bielsko-Biała

Postów: 12

Data: 13.10.2018; 19:34

Pewnie jest Maryja i Jan a więc Maryjan.

Polarnik

Czechowice Dziedzice

Postów: 118

Data: 13.10.2018; 20:26

obojętnie na kogo zagłosujemy żeby tylko ten kandydat był pisowcem bo na razie to jest partia najbardziej wiarygodna

noise

Czechowice-Dziedzice

Postów: 134

Data: 14.10.2018; 04:41

Polarnik - no cóż, ja mam w tej kwestii zupełnie inne zdanie. Właśnie byle nie PiS! Czy nie widzisz co ta partia robi? Ciągnie nasz kraj prosto w odchłań. Im dłużej PiS będzie rządził tym bardziej realne jest widmo katastrofy finansowej państwa.
A co do gruntu lokalnego władze nie powinny być uwikłane w wielką politykę. Więc ani PiS ani PO, ani PSL. Gmina powinna być niezależna.

Ktoś wyżej napisał że banery reklamowe nie są z moich pieniędzy. Jak to nie z moich? A z czyich w takim razie? Prosiłbym o objaśnienie...

102

cz-dz

Postów: 293

Data: 14.10.2018; 10:33

JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ ZOBACZYMY CZY W MIEŚCIE BANKÓW PIZZERII MAMY BU....NE SPOŁECZEŃSTWO ,KTÓRE ZAGŁOSUJE "JAK ZAWSZE"
I DO TEGO MA KLAPKI NA OCZACH JAK KOŃ..................

POZA TYM NAJŁATWIEJ JEST RZĄDZIĆ I STEROWAĆ DELIKATNIE RZECZ UJMUJĄC LUDŹMI NIE INTELIGENTNYMI.........

Franio91

Miasto

Postów: 693

Data: 14.10.2018; 14:17

noise - z twojej perspektywy może tak to wygląda bo "misiu" albo stoisz na głowie albo coś z główką nie teges ? , ja patrzę ,patrzę i nie widzę tego "dołu" o którym piszesz .

- a skoro nie PiS i nie PO(obecnie NI)i nie PSL - to kto ? - popatrz na facjaty z plakatów każdy już gdzieś był a niektórzy nawet po kilku "liftingach partyjnych"

- nie głosujcie na jedynki , głosujcie na świeżych , młodych , dziadki niech już odpoczywają na emeryturach .

ojdziecidz...

Czechowice-Dziedzice

Postów: 38

Data: 15.10.2018; 13:25

Debata wyborcza:
https://www.youtube.com/watch?v=cY3lOzVxxGY

OH__Kabaret

PułTusk

Postów: 86

Data: 15.10.2018; 16:56

Tylko pan Leśny. Czechowiczanie - czas na zmiany. Na dobre zmiany.

Polarnik

Czechowice Dziedzice

Postów: 118

Data: 15.10.2018; 19:04

Ja też dam glos na Pana Leśnego dlatego że jest z PISu a inni z nowej inicjatytwy to niewiadomo jaka krew w nich płynie wszyscy twierdzą że popierają PO

esox

cz-dz

Postów: 360

Data: 15.10.2018; 19:53

I tak nie wygra, może być drugi. I będzie mu lepiej na duszy:)

OH__Kabaret

PułTusk

Postów: 86

Data: 15.10.2018; 23:21

Gdybyście byli mądrzy, to głosowalibyście na niego - jedyny spośród kandydatów, który rokuje szanse na zmiany w tym grajdołku. Uwierzcie, na prawdę wystarczy poobserwować inne podobne miasta i miasteczka na przestrzeni dajmy na to - 3, 4, 5u lat, a zobaczylibyście wtedy, jak ogromna niemoc tkwi w dotychczasowym sposobie zarządzania Czechowicami i jak strasznie niewiele, robi się dla mieszkańców. Ja trochę pojeździłam po kraju ostatnimi czasy, a i przebywam często w kilku podobnych miasteczkach.... spośród nich tylko jedno ma taki brak mocy sprawczej jak Czechowice - inne, aż często trudno w to uwierzyć, ile zapału i chęci jest w zarządzających tymi miaseczkami, aby działać na rzecz i dla dobra mieszkańców. W mieście gdzie mieszkam, są oni wręcz dopieszczani. Dajcie sobie szanse - głosujcie na p. Leśnego. Najwyższy czas przewietrzyć tą duchotę która panuje w Czecho. Czechowice zasługują na zmiany.

demot1

Cz-Dz

Postów: 253

Data: 16.10.2018; 11:18

Może w końcu ten układzik się skończy jak nastanie Leśny!

Polarnik

Czechowice Dziedzice

Postów: 118

Data: 16.10.2018; 18:34

trzeba skonczyc z tą komitywą

noise

Czechowice-Dziedzice

Postów: 134

Data: 17.10.2018; 23:30

Mówicie że skończy się ten układzik?? Ok, gdyby Leśny przypadkiem wygrał (w co nie wierzę) to wejdzie dopiero układ. Lepiej niech PIS trzyma się z daleka od naszego miasta.

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275