Wyszukiwarka

Tematy forum

Klub czecho.pl

Forum

Temat: walka ze smogiem

edi333

Chybie

Data: 30.05.2017; 15:14

Wiosna było gosno o wprowadzeniu smiesznej ustawy antysmogowej,niby wszedł zakaz palenia mułem uchwalony przez jakis sejmik.
Wczoraj byłem na składzie weglowym i z tego co zaobserwowałem to co drugi kupuje muł lub flot.Wie ktos cos wiecej jak to wyglada praktycznie czy to tylko taka medialna sciema bo nie chce sie wygłupic kupujac wegiel zamiast mułu,bo po co przepłacac.

gall

czechowice-dziedzice

Data: 31.05.2017; 09:34

Nie przepłacaj, zapłacisz zdrowiem, Polska horrendalnymi karami. Jeszcze mniej będzie na oświatę, służbę zdrowia, lekarstwa,emerytów i rencistów i oczywiście na coraz bardziej chore dzieci.

Polskie Ustawy , to najczęściej tylko ustawki, jeżeli bezpośrednio rządowi nie są przydatne,mało kto je egzekwuje. Nad abonamentem dobrze główkują jak z ciągnąć ze wszystkich, a głównie z tych, co mają gdzieś ich radosną medialną twórczość.Mega pieniążki na mega propagandę pilnie potrzebne, ale kto by się przejmował ekologią i zdrowiem Polaków?? a już najmniej międzynarodowymi umowami.

Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać na widok polskiej rodzinki grillującej latem przed domem "w ogrodzie", opodal piękna hałda mułu. Obciach !

Może warto mniej wydać na fajki, alkohol i obżarstwo przy grillu, a jednak kupić opał mniej toksyczny.
Władze miasta powinny sukcesywnie przeprowadzać kampanie uświadamiające, a tym najmniej zasobnym pomóc w dostosowaniu ogrzewania do obecnych norm, a może nawet dopłacać do węgla, gazu.

WYCIOR

Czechowice-Dziedzice

Data: 31.05.2017; 11:21

Ustawa ustawą a zycie zyciem.Ludzie kupuja tanszy opał bo szkoda lub nie mają na drozszy kasy.Faktycznie jest jak pisałes,wegiel jest tylko po to zeby w razie kontroli było co pokazac a do pieca pójdzie muł czy flot.
Na tym sie nie skonczy,w komin jeszcze pójdzie wszystko cos sie da spalic.
Sami zobaczycie ,że czystosc powietrza sie nie poprawi pomimo wprowadzenia takiego czegos.
Ciekawe co wtedy napiszecie tu jeden z drugim piszący ze palenie mułem to obciach.Dla jednych to jest obciachem a dla innych zupełnie czyms normalnym.Tak jak jezdzenie starym samochodem czy nowym autem z salonu.Dla jednych to wykaz statusu spolecznego a dla kogos innego tylko srodek do przemieszczania.

HAJCER

CZECHOWICE-DZIEDZICE

Data: 02.09.2017; 17:01

co włozysz to sie spali,tez mi uchwała błahahahaha

Polarnik

Czechowice Dziedzice

Data: 20.09.2017; 16:35

Ci co uchwalili taką ustawe to mieszkają w pałacach trzeba sie zebrac wyprowadzic ich na bruk a wiemy gdzie mieszkają i niech nam dołoża zeby kupic węgiel

Polarnik

Czechowice Dziedzice

Data: 20.09.2017; 16:52

Czy flot to nie jest węgiel ?

Nowi klubowicze

Katarina

Czechowice
w klubie od: 2017.09.21

ralfo102

Bestwina
w klubie od: 2017.09.21

Pippo16