Forum

Temat: Internet od PLUSa / CP mobilny - stacjonarny

LARGO

Czecho

Postów: 175

Data: 03.11.2016; 22:18

jak wam działa internet Plusa lub CP - jaka opcja i jakie macie opinie...

master32

czechowice-dziedzice

Postów: 53

Data: 04.11.2016; 19:19

Jeżeli chodzi o ten niby LTE reklamowany przez Ibisza to ja powiem parę słów.
Kupiłem ponieważ w mojej nowej okolicy nie mam kabla, wiec pozostał tylko taki.
Pani w salonie zachwalała jak powinna:
- Dwa tygodnie na testowanie, później zwrot bez zobowiązań, ale podany przez panią montażysta miał na montaż dopiero czas za dwa tygodnie - kiedy niby go miałem testować.
Zamontowałem w innej firmie na swój koszt, antenę na dachu i router w domu, rozsyła sygnał bo Wifi.
- Przez pierwsze dwa tygodnie test na speedteście około 20 MB, a teraz!!!
Teraz wieczorem zdarza się 0,3 MB - strona się nie otwiera!!!!
O filmach można zapomnieć, no chyba że o 5 rano wtedy jest około 10 MB.
Infolinia podpowiada jak sprawdzić ustawienia, proponuje wysłanie sprzętu do naprawy, a gdy mówię że rano jest dobrze po 12 godzinie fatalnie to stwierdzenie że przecież w umowie nie gwarantują minimalnego przesyłu.
Czekam kiedy umową się skończy i szukam coś innego, a komu mogę mówię NIE WARTO!!! 50 PLN za 0,3 MB to o wiele za dużo!!! O WIELE!!

Franio91

Miasto

Postów: 693

Data: 06.11.2016; 14:48

Master a nie prościej było wpisać w przeglądarkę ...opinie o - i wyszło by to , http://opiniuj.pl/cyfrowy-polsat-internet.html
i wszystko było by jasne ?

Mobilny to mobilny i nigdy nie będzie "domowy" , a to ze w salonach wciskają kit ? za to im płacą .

LARGO

Czecho

Postów: 175

Data: 06.11.2016; 18:37

Reklamowany internet przez p. Ibisza to internet domowy-stacjonarny a mobilny to zleksza inny rodzaj sprzętu itp.

Ale oczywiście FRANIO91 ty "znasz się" na tym o czym próbujesz pisać. Może i dawno mnie nie było (wiele się zmieniło) na forum ale widzę że na forum jesteś znawcą...

PS. TEMAT założony by ludzie dawali swoje opinie a nie cwaniakować...

Franio91

Miasto

Postów: 693

Data: 06.11.2016; 18:47

LARGO - specjalista inżynier mechooptyk z ciebie , dobrze kombinujesz tylko że internet LTE jest ten sam .
a inż mechooptyk to ten co mchem okna obtyka ! taki to z ciebie specjalista .

LARGO

Czecho

Postów: 175

Data: 06.11.2016; 18:58

Toś chłopie pojechał SPECJALISTO ale skoro nie masz nic do powiedzenia w TEMACIE to może weź smoczek lub misia i idź spać...

LARGO

Czecho

Postów: 175

Data: 06.11.2016; 19:00

PS. Jak byś po raz kolejny raz doczytał ze zrozumieniem napisałem że to INNY RODZAJ sprzętu a nie że to inne łącze ;)

Franio91

Miasto

Postów: 693

Data: 06.11.2016; 19:09

Largo - nie ważne jak to nazwać LTE domowy , zagrodowy , garażowy czy jakkolwiek inaczej to zawsze będzie to to samo "gówno" nie ważne do jakiego sprzętu wsadzisz kartę i jak tego nie rozumiesz to lepiej już nic nie wypisuj .

LARGO

Czecho

Postów: 175

Data: 06.11.2016; 19:15

FRANIO91 -> mama woła na mleczko wiec już dobranocka i spać... PS. smoczek weź i mleko z pod nosa wytrzyj...

A jak naprawdę nie umiesz zahamować swoich mądrości to załóż temat o FRANIU i tak cwaniaków... Tu był inny temat a ty nie umiesz się dostosować...

Franio91

Miasto

Postów: 693

Data: 06.11.2016; 20:28

- no tak temat był -czym różni się koń od konia ? - nazwą ?
- to ci odpowiem na twoje pytanie.
- tak samo jak mobilny od plusa - gównianie bo to ten sam internet i tylko mały Largo tego nie ogarnia .

viceczecho

Cz-Dz

Postów: 323

Data: 06.11.2016; 20:46

Używam plusa (mobilny) w telefonie i modemie . Plus plusa to zasięg tam gdzie np play nie sięga, podrozujac nie zdarza się utrata zasięgu. Minus to niestabilny transfer, w szczycie wieczornym przycina bardzo, do www ujdzie ale filmy itp to już problem. CP nie miałem okazji próbować. A inerlokutora to tylko pogratulować 😀.

LARGO

Czecho

Postów: 175

Data: 06.11.2016; 20:57

Temat był - czym rożni się ?
no chyba nie! ale ok czytać ze zrozumieniem FRANIO91 się jeszcze nie nauczył... ale SZACUNEK za tyle "szczekania"

master32

czechowice-dziedzice

Postów: 53

Data: 07.11.2016; 09:40

Franio - umiesz czytać?, napisałem wyraźnie że nie mam kabla w mojej okolicy.
To chyba jasne że pozostaje mi tylko mobilny do wyboru - albo nic!!!
Jasne?
I to że go miałem do testowania na dwa tygodnie, i szedł wtedy rewelacyjnie!
Po dwóch tygodniach masakra, po rozmowach z obsługą klienta jest lepiej przez jakiś czas, ale później znowu transfer spada - wychodzi na to że oni jakoś kolejkują klientów.
Na całym sprzęcie jest oznakowanie Plusa jak i CP - więc to jedno gówno.
Z dobrych wiadomości - mają mi pod domem puścić światłowód, będzie się można wypiąć na CP - będzie inna alternatywa!

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 555

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275