Forum

Temat: Nowy ksiądz

MlodyCzDz

Czechowice-Dziedzice

Postów: 6

Data: 24.08.2016; 21:36

Nie wiecie czy ten nowy ksiądz który przychodzi do parafii Barbary to ten od nacjonalistów?

Franio91

Miasto

Postów: 693

Data: 25.08.2016; 16:36

Młody - co to są nacjonaliści ?

MlodyCzDz

Czechowice-Dziedzice

Postów: 6

Data: 25.08.2016; 16:41

Czy to na pewno ten od ONR

kasiaczek79

Czechowice-Dziedzice

Postów: 22

Data: 28.08.2016; 16:23

Ponoć tak...

DustDevil

Piekło

Postów: 447

Data: 28.08.2016; 17:27

"Dekretem Biskupa Ordynariusza został odwołany z naszej parafii ks. Andrzej Kuźma. Za czteroletnią posługę serdecznie mu dziękujemy. Na jego miejsce biskup posłał ks. Marka Różyckiego pochodzącego z Chybia. Nowy wikariusz na razie jest nieobecny, gdyż przebywa w szpitalu. Pojawi się za dwa lub trzy tygodnie."

http://www.czechowice-barbara.wiara.org.pl/aktualnosci,m3.html

https://twitter.com/m_rozycki

esox

cz-dz

Postów: 360

Data: 28.08.2016; 20:15

Widać że diabły są nieźle poinformowane:) Pewnie Radio Maryja słuchają w piekle:)

ratujmy_gorne

Czechowice-Dziedzice

Postów: 23

Data: 29.08.2016; 11:22

Z ciekawości wszedłem na profil nowo powołanego wikariusza. Nie wiem czy śmiać się czy płakać, ale raczej płakać. To się nazywa chrześcijaństwo? Miłosierdzie, do którego wzywa papież Franciszek? Już słyszę te kazania, tę "dobrą nowinę" z ust jak się przedstawia na TT: Ksiądz, Polak, z przekonania narodowiec, sympatyk Młodzieży Wszechpolskiej. Jeden z przykładów z serca płynącej dobroci (wpis TT 28.08.16): Wysłuchałem @AndrzejDuda Spróbowałem sobie wyobrazić przemówienie Komorowskiego. Spojrzałem na Wałęsę ubranego jak dziad. Jest dobrze! 👍
Ciekawe co na to ks. proboszcz Ludwik Duży? No i nasz ks. biskup Roman Pindel?

wspak

czechowice dziedzice

Postów: 17

Data: 29.08.2016; 15:23

Pindel to dopiero kawał DZIADA!

viceczecho

Cz-Dz

Postów: 323

Data: 29.08.2016; 17:04

Jeżeli to ten od wiadomości podanej poniżej to żal mi was parafianie. Głupota, hamstwo i brak empatii w jednym. A swoją droga to muszą go nie szanować skoro z Krakowa go wyrzucają. Polecam nie otwierać drzwi po kolendzie. Oj przejada się księżulki na tym co wyprawiają z władzą obecną, sobą i wiernymi. Tischner miał rację, ciężko spotkac kogoś kto stracil wiare po przeczytaniu Marksa za to wielu straciło po spotkaniu proboszcza (tudziez wikarego...)

>>>Zamachy w Brukseli zostały sfinansowane przez Unię Europejską? Obrazek o takiej treści zamieścił na Twitterze ksiądz z Parafii Archikatedralnej na Wawelu. Po kilku godzinach przeprosił i napisał, że komentarz był „niepotrzebny i głupi”.<<<

viceczecho

Cz-Dz

Postów: 323

Data: 29.08.2016; 18:57

Fatalna chamska literowka 😁

Emenems

Czechowice-Dziedzice

Postów: 122

Data: 29.08.2016; 20:10

Oddawać Antka Młoczka !

MlodyCzDz

Czechowice-Dziedzice

Postów: 6

Data: 29.08.2016; 22:44

Ja słyszałem, że to mocny gość. Potrafi angażować młodzież w różne akcje patriotyczne. Nie mogę się doczekać aż go poznam. Ciekawe co mu jest, że w szpitalu.

ram

Zabrzeg

Postów: 29

Data: 30.08.2016; 10:27

Dokładnie przywrócić Proboszcza Mloczka;-)

kasiaczek79

Czechowice-Dziedzice

Postów: 22

Data: 31.08.2016; 22:18

Ram ks. Antoni był proboszczem we Wsp.Wiernych a tutaj mówimy o nowym wiarym w Barbarze. Prawda jest ze ma zła opinie ale nasz proboszcz da rade

RosyKropelka

Epicentrum ;p;p

Postów: 1163

Data: 01.09.2016; 07:05

:D :D :D

hahahaha :D

https://www.youtube.com/watch?v=bkzKzO_0T1A

lewacka żałość ...

CWP :)

MlodyCzDz

Czechowice-Dziedzice

Postów: 6

Data: 01.09.2016; 07:18

A co to znaczy, że ma złą opinię?
To że nie trzyma z lewakami to raczej dobrze o nim świadczy. Poczytalem w necie artykuly o nkm i wcale nie uważam żeby robił coś złego. No chyba ze wegdlug wyborczej:)

Mam nadzieję że dlugo tu zostanie.

MlodyCzDz

Czechowice-Dziedzice

Postów: 6

Data: 11.09.2016; 20:21

Ciekawy artykuł w którym jest również o naszym nowym księdzu
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105402,20627357,nie-poblazac-onr.html

gall

czechowice-dziedzice

Postów: 1496

Data: 12.09.2016; 09:04

"To że nie trzyma z lewakami to raczej dobrze o nim świadczy."

Z pierwszym po Bogu w Kościele Katolickim , papieżem Franciszkiem też nie trzyma.Ciekawe, prawda ??
Jaki Kościół reprezentuje ?? Może durszlaka spaghetti ?
Oj polskie "katoliki", rozpacz i żałość w czarnej czeluści nad wami !!!
Co do "lewactwa" w chrześcijaństwie i kościołach w ogóle, pilnie polecam na racjonalista.pl "pierwsi pionierzy komunizmu "

Przestańcie podpinać pod Ewangelie Chrystusa i prawdziwy KK swoje zgnilizny.

viceczecho

Cz-Dz

Postów: 323

Data: 26.10.2016; 22:38

Ks. Marek Różycki swoje poglądy, m.in. na temat aborcji, głosi na Twitterze. Nie stroni też od wyzwisk w stosunku do kobiet.
"Na feministki ani logiczne ani moralne argumenty nie działają więc jedyne co pozostaje to świadome nazwanie ich zwyczajnie głupimi babami" - wyrokuje na Twitterze ks. Marek Różycki.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,20896815,prosty-ksiadz-bez-owijania-w-bawelne-mowi-co-sadzi-o-kobietach.html#Czolka3Img

RosyKropelka

Epicentrum ;p;p

Postów: 1163

Data: 26.10.2016; 23:44

"głupie baby" i ty się vicedziura tak bulwersujesz? To i tak łagodnie - adekwatne do tych "cosi" określenia są dużo mocniejsze...

CWP !

viceczecho

Cz-Dz

Postów: 323

Data: 27.10.2016; 13:56

Jeden przykład kiedy Jezus kogos obraził proszę ?
Pamietam ze raz wywalił biznesmenów ze świątyni, niestety chwilowo na Toruń i Warszawę nie patrzy. Nie pammietam tez apostoła w karocy z brzuchem do samej ziemi.Ale tak sie to kończy jeżeli święte księgi traktuje się nadzwyczaj wybiórczo (patrz poparcie dla kary śmierci). Czuwaj !

RosyKropelka

Epicentrum ;p;p

Postów: 1163

Data: 27.10.2016; 16:37

... no i znowu dyżurny temat zastępczy by odwrócić uwagę od kompromitacji :D bleblebleble.....cóż za żałosć...
no czuwaj czuwaj, byle skutecznie czerwony harcerzyku :)

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 27.10.2016; 19:15

Vicek :
Szkoda jak przekazujesz "Głupie baby" to te baby chociaż są głupie to za kimś w ślepo (feministki)idą mają jakiś cel walki.
Głupi bo głupi o aborcji . Ja dałbym jeszcze im tysiące skalpeli narzędzi lekarskich i niech skrobią ,mordują płody i jeszcze raz powtórka z rozrywki Seks ciąża aborcja a wszystko to zapisać na głupi młodzieńczy wiek ..
Natomiast później jest płacz i szloch bo przychodzi wiek spełnienia kobiety .stać się Mamą Tak kochaną Mamą zajść w ciążę
urodzić dziecko i co ,ZONK! WYSKROBANA brak możliwości urodzenia dziecka .i co na to Niespełniona kobieto.

Ty vice natomiast jesteś jeszcze głupszy jak te Baby ,Chcesz przewrócić chrześcijaństwo i co chcesz w to miejsce wprowadzić (bożka ,islam czy dolara )w coś trzeba wierzyć .tobie kościół dał cholernie w dupe skoro cię odrzucił do klubu pedofili cię nie przyjął to co ci biedaczku pozostało .fluchcić i toczyć jad . czuwaj i z bogiem

gall

czechowice-dziedzice

Postów: 1496

Data: 27.10.2016; 22:21

Kobiety nie są głupie, chcą świadomego, bezpiecznego macierzyństwa, chcą same decydować kiedy, z kim, ile i MAJĄ PRAWO nie chcieć umierać za zygotę. W kraju, gdzie ciąża może być dla kobiety wyrokiem, nawet śmierci, nie będzie sukcesu demograficznego. Fanatyczny rząd i kler nic z tym już nie zrobi, będzie coraz trudniej upolityczniać macicę, żadne feminaziolskie obelgi tego nie zmienią.Wręcz przeciwnie akcja = 2x reakcja. Durni są ci, co tego jeszcze nie widzą.







Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275