Forum

Temat: Co się dzieje na czechowickim basenie.

OLOOLO

LIGOTA

Postów: 1

Data: 03.02.2016; 02:31

Zacznijmy od tego że w styczniu płaciłem za siebie , żonę plus dzieci 38 zł .
Dziś czyli poniedziałek pani za ten sam czas naliczyła mi 58 zł. Jakie było zdziwienie moje i żony po usłyszeniu tej kwoty . Mając w portfelu 50 zł doszło do małej przepychanki słownej bo pani stwierdziła że nie możemy dopłaty dokonać kartą , gdyż przed wejściem obiecaliśmy dokonać wpłaty GOTÓWKA i koniec . Pani kasjerka nie przyjmowała żadnych tłumaczeń tylko kazała czytać regulamin . Dobrze , rozumie czytać trzeba ale jeśli ktoś pyta to powinno się mu przynajmniej wytłumaczyć lub odpowiedzieć na zadane pytanie. Pan pyta - proszę czytać regulamin , pan prosi o nowy cennik - proszę czytać regulamin , pan prosi o wyjaśnienie - proszę czytać regulamin . A na koniec zapytałem panią czy należy się nam zniżka na kartę Karta Dużej Rodziny i co, tu zwaliło mnie z nóg !!!!!!!
,, SIĘ NIE NALEŻY BO NIE JESTEŚMY Z MIASTA CZECHOWICE ,,
Na jakim my żyjemy świecie ze pani stwierdza ze okoliczne miejscowości nie podlegają pod Czechowice .Więcej grzeczności pracownicy czechowickiego basenu dla mieszkańców Czechowic i okolic . Straszne w tej całej opowieści jest to że zachwalałem znajomym basen czechowicki a teraz będzie mi wstyd jak spotka ich taka sama sytuacja .A ta KWOTA straszna dla rodzin z trójka dzieci SZOK .
Czas obrać kierunek Bielsko Biała jest dwa razy taniej choć dalej .

Z poważaniem czytelnik oraz mieszkaniec .

Bary

Rudołtowice

Postów: 67

Data: 19.03.2017; 19:19

Przez sobotę, niedzielę kolejki do kasy kilka metrowe bo zegarków brakuje basen przepełniony. Czechowice bardzo duże a kaczok zrobili że szkoda gadać. Stoisz w kolejce jak za komuny - żenada.

WYCIOR

Czechowice-Dziedzice

Postów: 31

Data: 20.03.2017; 21:59

Moze Cie tyle skasowali bo jestes z Ligoty,trzeba było isc na stawy sie kąpac.
Nie pasuje nie przyjezdzaj !

Nika10

Czechowice-Dziedzice

Postów: 71

Data: 21.03.2017; 07:46

Jak widać od lat niezmieniona obsługa w kasie;). Jak moje córy były mniejsze i prosiliśmy o szafki obok siebie, to mimo iż ruchu nie było, każda z nas miała szafkę w innej części szatni. Nie wspomnę że w szatni w stosunku do temperatury panującej na basenie jest bardzo zimno. W Goczałkowicach natomiast nigdy takiego problemu nie było.

Mike_Tyson

New York

Postów: 285

Data: 21.03.2017; 11:21

dlatego właśnie mając basen pod nosem jeździmy do Goczałkowic

rojal

Czechowice- Dz

Postów: 624

Data: 21.03.2017; 20:07

No smutne to jest ale prawdziwe. Jak ktoś już dostanie posadę po znajomości ,to myśli ,że może wszystko.Jak widać obniża to jakość. Jedynym sposobem jest pisanie skargi tam gdzie trzeba ,bo gdy tylko mówimy o takich sprawach między sobą to nie zmienimy tej sytuacji.

Bary

Rudołtowice

Postów: 67

Data: 22.03.2017; 12:25

Racja obsługa nie miła Panie siedzą tam jak za karę a nie ukrywajmy posadkę fajną zajmują no i budżetówka to jest najważniejsze. Trochę uśmiechu na twarzy by się przydało jak się pracuje z ludźmi uważam.Przypuszczalnie zajmują posadkę po układach. Na układy nie ma rady jak to gadają.

Alferek

Czechowice-Dziedzice

Postów: 143

Data: 22.03.2017; 12:32

Zawsze w spółkach miejskich siedzą "nieruszalni" znajomi królika. Poziom nepotyzmu i kumoterstwa w naszym mieście przyjął wręcz niewyobrażalne rozmiary. Potem te osoby i ich rodziny ze 100% frekwencją idą na wybory by głosować na króliki. I króliki rządzą miastem już prawie 30 lat. Tylko szyld zmienili z czegoś tam na coś innego, by ciemny lud połapać się nie mógł. A reszta nie idzie na wybory, bo i tak nie wierzą, że ktoś pokona królika.

ad_fontes

czechowice-dziedzice

Postów: 54

Data: 11.04.2017; 21:46

OLOOLO, na stronie www MOSiRu jest zapis "MOSiR honoruje karty Rodzina 3+, zgodnie z Programem obowiązującym na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice".

Ligota jest częścią gminy Czechowice-Dziedzice. Wystarczyło podejść do kierownika basenu lub dyrektora MOSiRu i zgłosić tą sytuację, zamiast narzekać na forum. Na nasz basen przychodzi sporo osób z Bielska, choć mają dalej, niż na swoje baseny.

qwertyXL

Czechowice

Postów: 242

Data: 12.04.2017; 13:22

Haha dokladnie, wszyscy tak płaczą że basen, obsługa itd a zawsze ludzi tyle że nie ma gdzie nogi wlozyc, z kolei w Goczalkowicach jest super i wszystko tam wolno, a ile razy tam jestem to czuję się jak król basenu bo przeważnie jestem sam :) A i powiedzmy sobie szczerze że stojąc w kolejce na nasz " kiepski" Czechowicki basen i sluchając roszczeniowe piecsetki przy kasie, to aż dziw że te panie są takie miłe.

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 555

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275