Forum

Temat: Znowu w życiu mi nie wyszło :) Historia derbów Czechowic

edi333

Chybie

Postów: 34

Data: 18.12.2015; 04:28

Chciało by się powiedziec,że Inny zespół dzielnie reprezentuje nasze miasto w rozgrywkach Pszczynskiej Ligi Halowej jednak pomimo miejsca w srodku tabeli kolejny raz musiał uznac wyższość Południowców
nie pozostaje nic jak tylko trenować,trenować i jeszcze raz trenować :))
może kiedyś uda pokonać sie ten utytułowany zespół
póki co czapki z głów :)
http://innyzespol.futbolowo.pl/news/article/pierwsza-porazka

szczery

czechowice-dziedzice

Postów: 65

Data: 24.12.2015; 12:53

widzę że ktoś potrzebuje wizyty u lekarza oraz recepty na często spotykany ból pewnej intymnej części ciała. Szkoda że ten mecz wygrał praktycznie jeden zawodnik który zjawił się z 7 meczy tylko na derbach. Szkoda że nie chce pomóc swojej drużynie w innych spotkaniach może teraz nie byliby na 7 pozycji w tabeli bez szans na grupę mistrzowską kiedy inny zespół obecnie zajmuje pozycję 5 i powinien do grupy mistrzowskiej awansować. Widać że południowcy a przynajmniej jedna osoba która umieściła ten wpis za cel w tym sezonie postawiła sobie zwycięstwo w derbach. Spaść nie spadniecie bo dwie ekipy nawet punku nie robią z resztą ekipy także 8 miejsce pewne gratulacje. Widzę wielką odwagę założyciela tematu chciałbym tylko zapytać czy wpisanie na swoim koncie miejsca zamieszkania Chybie to z powodu wstydu czy strachu?

edi333

Chybie

Postów: 34

Data: 25.12.2015; 15:43

słuchaj nie jest dla mnie powodem do wstydu,ze ktoś mieszka w Chybiu
wiec napisałem miejscowosc
wracając do derbów....czasem mozna przegrac wszystko ale wygrywajac nawet jeden mecz chodzić z głową podniesioną do góry i smiac się komus w gebę :)
wiem boli Cie ta porazka
bardzo boli
nie ma co sie czepiac jednego zawodnika ze strzelił te trzy bramki
widac ktos jest zbyt wolny ,zeby Kamila zatrzymac
cos Ci sie chyba pomyliło ,że był na jednym meczu;on jezdzi na wszystkie
inna sprawa ,ze na takim poziomie halówki druzyna nie moze zawdzięczac wszystkiego jednemu zawodnikowi a pokonani jednego tez powinni zatrzymac
o 14 w niedziele mozna wpasc na trójkę popatrzec jak go inni zatrzymują,moze to bedzie metoda na przyszłe derby :))

szczery

czechowice-dziedzice

Postów: 65

Data: 25.12.2015; 21:46

Widzę że z inteligencją słabo więc podpowiem że nie trzeba strzelać w meczu wszystkich bramek by wygrać mecz dla swojej drużyny. Druga sprawa i ostatnia to taka że w drużynie południowców nie ma żadnej osoby która mieszka w chybiu dlatego jesteś niestety bardzo wstydliwą osobą więc kończę temat.

edi333

Chybie

Postów: 34

Data: 27.12.2015; 08:37

ej bystrzacha skoro jestes taki błyskotliwy inteligentny to moze pokazesz mi gdzie napisałem ,że jestem z Południowców
jak Ty tak grasz jak czytasz ze zrozumieniem to proponuję zmienic piłkę na cos innego....może spacery długodystansowe
szachów nie polecam bo tam trzeba myslec wiec miałbys problemy

szczery

czechowice-dziedzice

Postów: 65

Data: 27.12.2015; 11:36

Hej bardziej inteligenty i dokładniej czytający może pokażesz mi gdzie napisałem że gram....:)

edi333

Chybie

Postów: 34

Data: 27.12.2015; 16:44

czyli miałem rację nawet do grania się nie nadajesz ,podobnie jak ja jestes tylko obserwatorem
skoro nie grasz to jako osoba patrząca z boku jestes bardzo stronniczy
ja napisałem obiektywnie zlali chłopców i koniec :)
ktoś z tej przegranej druzyny prosił Cię bys się odniósł do wątku
inna sprawa ,nie umiec zatrzymac jednego Kamila...słabo swiadczy o drużynie

szczery

czechowice-dziedzice

Postów: 65

Data: 27.12.2015; 18:32

tak jak myślałem brak umiejętności w czymkolwiek nawet na poziomie amatorskim. zostało ci jedynie napinanie się na forach internetowych i robienie prowokacji. cóż takie życie:)

edi333

Chybie

Postów: 34

Data: 27.12.2015; 19:55

Jaka prowokacja,moj post pokazuje kto jest lepszy w Czechowicach,kogo należy szanować i kogo trzeba się bać...Poludnoowcy !!!

duszkomaniak

czechowice

Postów: 47

Data: 27.12.2015; 20:57

Szczery dziś znowu dostał lanie.Aż nawet na swojej stronie klubowej anemiczny opis dzisiejszej porażki.A miało przyjechac tyle wspomagaczy z Czechowic ale cie wystawili.Dobrze że jeszcze jeden chłopak wam pomogl"ktory wczoraj sie dowiedział o meczu".Można przegrać derby ale wypada po meczu sobie podziekowac a nie uciekac jak szczur obrazony do szatni-brawo Ty

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 553

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275