Forum

Temat: polskie media

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 06.12.2015; 18:26

czy my mamy polskie (własne) media .

http://wpolityce.pl/media/274215-na-skarge-do-berlina-lis-placze-w-rekaw-niemieckiej-telewizji-ard-i-zali-sie-na-iv-rp-zycza-mi-bym-zdechl-na-raka-albo-pisza-ze-wysla-moje-cialo-do-kaliningradu

TheKiller

Czechowice

Postów: 31

Data: 06.12.2015; 18:34

Większość grup medialnych jest własnością naszych sąsiadów zza Odry. Nasze media są skutecznie zagłuszane przez konkurencję.

PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 06.12.2015; 20:42

Jak Mine.a i Demol wchłoną wieści rodem z TVN i GW to potem mamy to co mamy:) Wyprane móżdżki na dopalaczach niemieckich !

Ta ruda kanalia z długim ogonem powinna stanąć przed sądem za zdradę i działanie na szkodę Polski!

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 07.12.2015; 09:24

myślałem ze może ktoś wie jakie mamy te polskie media .
Czy dalej mamy słuchać co nam zachodnie media dyktują ,
jak mamy się rządzić ,jak wybierać i jak wydawać kasę .

Minerwa

Czechowice-Dziedzice

Postów: 945

Data: 07.12.2015; 18:05

Kompromitacja po pachy.Co to prawdziwe polaki o Radiu Maryja i TV Trwam,nie słyszały?

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 07.12.2015; 18:56

tak tak słyszały ,tylko nie słuchają i to błąd .

widzę że ty wiernie słuchasz i oglądasz a psińco z tego wiesz .
chyba tematy nie dla ciebie nie mówiąc o klimatach .

Minerwa

Czechowice-Dziedzice

Postów: 945

Data: 09.12.2015; 18:23

Fakt,nie moje klimaty.Mój organizm nie toleruje kadzidła, o zapachu siarki. A co do "psinco"wiem,chętnie się dowiem,gdzie się podziała kasa,ze sprzedaży cegiełek na ratowanie Stoczni Gdańskiej?Ojczulek doił kasę bez skrupułów od bidnych emerytów.Spokuś wie kto przytulił ten szmalec?

PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 09.12.2015; 23:00

Mine.a :) Ojczulka nikt po sądach nie włóczył, babki chciały to dały :)Ja nie dałem i nie żałuję, ty pewnie dałaś (o). Jak tak dobrze pamiętasz to pewnie wiesz z TVN gdzie jest Józek Bąk wel/ ścierwo rudego emigranta i złoto Amber Gold?
Tylko nie pisz że w Wałbrzyskim PO-ciągu :)

Minerwa

Czechowice-Dziedzice

Postów: 945

Data: 10.12.2015; 00:45

Wypisz,wymaluj,nic dodać nic ująć...http://www.wiocha.pl/74254,Papa-Smerf

PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 10.12.2015; 10:13

Ubawiłem się po pachy, wolę to niż być jednak Mine.ą :)

misci

Czechowice-Dziedzice

Postów: 763

Data: 13.12.2015; 16:05

"Mine.a"

Ona jeszcze nie zakumała co to za skrót myślowy.

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 13.12.2015; 16:43

Minerwa:
dałaś ojczulkowi chociaż dyszkę, bo myślę że nie .

Minerwa

Czechowice-Dziedzice

Postów: 945

Data: 13.12.2015; 19:32

Teraz możecie się pośmiać,nachichotać i wyzwać od najgorszych,kogo? no właśnie...to przecież wasze drogowskazowe medium...http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Publicysta-wSieci-do-rzadzacych-trzeba-wyciagnac-nauki-z-feralnej-soboty,wid,18042039,wiadomosc.html

PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 13.12.2015; 19:46

Mine.a - Tu niema się z czego śmiać. KOD-cy z Pierdu i Giertychem skaczącym jak pajac na sznurku.
https://www.youtube.com/watch?v=kx7-mQ_rd-I
jest uwłaczające! Q-wa takie debile chciały dalej Polaków niewolić!
Już nawet Niemieckie media nie chcą na siłę wciskać Polakom ciemnoty.
http://fakty.interia.pl/polska/news-ktory-z-marszow-byl-liczniejszy,nId,1937902

Już się z ciebie śmiać nie będę, z ułomnych nie wypada :)

919

****

Postów: 2284

Data: 14.12.2015; 12:03

Smerfujący na quanie ( sam siebie tak określił) nie będzie się już śmiał ??? Mnie to nie dziwi, przelewająca się masa krytyczna cynizmu, chamstwa, hipokryzji w pisowcach poraziła ich mięśnie twarzy na stałe. Grymas zombie prezesa, nazywany uśmiechem jest ich charakterystycznym wyrazem zadowolenia z siebie.

Widzieliście te masy karnie zwożone autobusami z całej kruchtowej Polski na demonstracje propis do Warszawy?
Ich zawzięte, mściwe, wyniosłe twarze w " uśmiechu" ?? Porównaliście z twarzami, energią spontanicznego marszu warszawiaków w obronie wolności obywatelskich ?

Pokutny Marsz Różańcowy Ruchu Kontroli Wyborów i Krucjata Różańcowa za Ojczyznę, Pokutnicy, wolacy ogłaszali "Będziemy modlić się o nawrócenie środowisk dziennikarskich, o zaprzestanie kłamstw i nienawiści w mediach. Różańce w dłoń". Słusznie, modlą się za siebie.
Największą zasługą Kaczyńskiego dla Polski do tej pory jest zjednoczenie, uaktywnienie ludzi wolnych i świadomych, co pokazał marsz sobotni KODU.


"Wy potomkowie polskich fornali nie wyściubiacie nosa poza swoje gumna, bo wasza chata z kraja ,sądząc po wynikach wyborów marzy wam się powrót socjalizmu i wejście z powrotem w strefę wpływów Rosji . PiS to w zasadzie agentura Putina , zastanówcie się kto jest dysponentem nagrań ostatniej rozmowy karłowatych braci? , oczywiście Putin i dlaczego jej nie ujawnia? , bo tym trzyma kurdupla w garści , głównym celem Kremla jest destabilizacja UE i to zrobi rękoma PiS-u. Krzyki o Islamizacji polski zakrywają katoliban jaki wam szykują katonazistowski PiS z episkopatem."
znalezione w sieci

pa,pa !!!!!


PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 14.12.2015; 12:36

919 wiedziałem że krew cię zaleje! To że jesteś tak zmanipulowanym kretynem to wiedziałem, ale że jesteś chory umysłowo, nie wiedziałem.

SORRY z twojego uPOśledzenia też już się śmiać nie będę :)

919

****

Postów: 2284

Data: 14.12.2015; 13:28

Media ? Żałosne, do tej pory - grypa z kokluszem, teraz będzie dużo ciekawiej - ebola z dżumą.
Boki można zrywać jak kombinują z ilością uczestników marszu; parafialny mnożą przez dwa, obywatelski dzielą przez dwa hłe, hłe !
Nie chce mi się gadać z pisowską sektą, aaallee ....dla równowagi poślę od czasu do czasu coś ciekawego z sieci Pa, pa !
Tak z dobrego serca.

jackie53
"Oczywiście byłem na warszawskim marszu KOD-u. Jedno co mnie uderzyło najbardziej, że nareszcie w moim Kraju byłem wśród tysięcy ludzi z LUDZKIMI twarzami! Gdzie dominował uśmiech i słowa proszę, dziękuje, gdzie ludzie byli sobie przyjaźni i BLISCY!!!
Mieszkam nieopodal Placu Trzech Krzyży. Na drugi dzień stanąłem chwilę na chodniku, aby popatrzeć na manifestujących... właściwie nie wiem co? Sądząc po dacie - 13 grudnia, chyba poparcie dla stanu wojennego i generała Jaruzelskiego. Patrząc na zawistne twarze, haniebne okrzyki, wulgarne i populistyczne transparenty oraz słuchając mowy przywódcy Kaczyńskiego, to by się zgadzało. Na szczęście ci ludzie byli w mniejszości do dnia poprzedniego, mimo że byli zwiezieni autokarami skąd tylko się dało.
P.S.
Ernest Bryll pisząc przepiękny wiersz "Pójdźcie za naszą gwiazdą" pisał o gwieździe betlejemskiej, a kiedy pod pomnikiem Witosa mówiła go Łaniewska, to w kontekście tego wszystkiego co widziałem i słyszałem, miałem skojarzenie z pięcioramienną gwiazdą sowiecką."

pa,pa !!

PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 14.12.2015; 13:33

"Jedno co mnie uderzyło najbardziej, że nareszcie w moim Kraju byłem wśród tysięcy ludzi z LUDZKIMI twarzami!"

Twarz konia to sam widziałem, na POstronku bankiera PETRUSA :)
https://www.youtube.com/watch?v=kx7-mQ_rd-I

Z ciebie się już nie śmieję, nie zapomnij tabletek!

PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 14.12.2015; 13:59

919 - zapuściłem TVN, pooglądałem jaki świat lewaka jest różowy :)
Niemcy się o Polskę martwią, Schulz chce nam pomóc imigrantami.
Chcą odsunąć od władzy, ten pomyłkowo wybrany rząd przez Polaków:)

Wracam jednak do rzeczywistości gdzie UE, Niemcy próbują z polaków zrobić parobków!

Oglądaj swoje mózgojeby, przypominam tylko o tych różowych tabletkach na głowę.

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 14.12.2015; 16:08

919:

A myslałem że mieszkasz w Zabrzegu .

drugie ile dostałeś 200,400, czy wyższy sort 850 zł
tyle płacili za uczestnictwo

RosyKropelka

Epicentrum ;p;p

Postów: 1163

Data: 14.12.2015; 17:35

hahaha :D 919 y - wymiatasz :D :D
Nawet Minerwę zostawiasz w tyle :D :D

I dziwić się, ze ten kraj dogorywa, kiedy to takie odloty decydowały o jego Qvo vadis i status quo...
Teraz ujadają, ale to długo nie potrwa :) Spokojnie trzeba to przeczekać :) I robic swoje :)

PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 14.12.2015; 18:03

Wyrocznia 919, powinna się wypowiedzieć czy, KOD Petru odpowie za naruszenie praw autorskich?
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/czlonkowie-lombardu-protestuja-utwor-przezyj-to-sam-wykorzystano-do-celow/jkbrw8

"Członkowie zespołu Lombard protestują przeciwko wykorzystaniu przeboju "Przeżyj to sam" podczas manifestacji Komitetu Obrony Demokracji w Poznaniu. - Nie jesteśmy politykami, ale artystami, muzykami - mówi Onetowi Marta Cugier z Lombardu. W jej i Grzegorza Stróżniaka oświadczeniu opublikowanym na fanpage kapeli podkreślili oni, że "polska demokracja nie jest zagrożona!"."

Co na to obrońcy praw tylko "swoich"

PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 14.12.2015; 18:10

Artykuł mierny, komentarze bezcenne :)

http://fakty.interia.pl/swiat/news-tusk-ostrzega-przed-utrata-dobrej-reputacji-polski,nId,1938653

gall

czechowice-dziedzice

Postów: 1496

Data: 14.12.2015; 19:50

„Przeżyj to sam” było wykorzystywane politycznie w latach 80 tych, nie przeszkadzało to zespołowi, a przede wszystkim autorowi tekstu Sobczakowi, który już nie żyje.
Muzycy pop , to żadne autorytety dla poważnych ludzi. Okazujw się, że bez politycznych konsekwencji i zgody Komitetów Centralnych nie można już publicznie zaśpiewać nawet „ w żłobie leży „. W zeszłym roku KCKK zabronił Polakom śpiewać publicznie i puszczać kolędy w mediach przed 24 XII, ewenement w skali całej Europy.



"Rada Wydziału Prawa i Administracji UW wyraża głębokie zaniepokojenie z powodu podejmowanych w parlamencie i przez Prezydenta działań, które podważają konstytucyjne zasady podziału władz i legalizmu oraz godzą w niezależność Trybunału Konstytucyjnego i niezawisłość sędziów, naruszając tym samym podstawy demokratycznego państwa prawa".

"Istotny sprzeciw budzą zwłaszcza": podjęcie uchwał mających na celu pozbawienie mocy prawnej uprzedniego wyboru pięciu sędziów, odmowa przyjęcia ślubowania przez prezydenta od trzech sędziów TK, niezastosowanie się Sejmu do postanowienia TK nakazującego wstrzymanie się z wyborem nowych sędziów, pospieszne przyjęcie przez prezydenta ślubowania od nowych sędziów, "niedopuszczalne zaniechanie publikacji wyroku TK", przyjęcie przez prezydenta RP z rażącym naruszeniem konstytucji funkcji sędziego poprzez ułaskawienie odpowiedzialnego w rządzie PiS za służby specjalne Mariusza Kamińskiego przed wydaniem prawomocnego wyroku.

"Jako nauczyciele akademiccy, wychowawcy kolejnych pokoleń prawników, wspólnie z reprezentantami studentów i doktorantów naszego Wydziału, stwierdzamy, że działania te są dowodem lekceważenia prawa, zachętą do jego instrumentalnego traktowania oraz przyczyniają się do obniżenia jego rangi jako źródła i gwarancji wolności obywatelskich" - czytamy w uchwale prawników z UW.

Wcześniej podobną uchwałę przyjęła Rada Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, macierzystej uczelni prezydenta Andrzeja Dudy.

Minerwa

Czechowice-Dziedzice

Postów: 945

Data: 14.12.2015; 19:50

Ciekawe do której kategorii,zaliczają się Kaczouwielbiacze:)...http://demotywatory.pl/4590154/Na-swiecie-sa-dwa-rodzaje-ludzi--Tacy-ktorzy-mysla-ze-rzad-stara-sie-dzialac-w-ich-najlepszym-interesie-oraz-tacy-ktorzy-mysla

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 14.12.2015; 20:05

Do tego lepszego sortu .
Stać mnie płacić 19 % podatku przy cienkim zarobku .

Nie tak jak niektórzy do miliona złotych potrafią płacić tylko 8,5 % podatku i do tego jeszcze płakać ,szczekać i krzyczeć

PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 14.12.2015; 20:19

Mine.a Jak akceptujesz demota no to proszę :)

http://demotywatory.pl/4589867/Wyszli-na-ulice-bronic-Trybunalu

Nie skomentujesz miny swojego GURU ?
http://fakty.interia.pl/swiat/news-tusk-ostrzega-przed-utrata-dobrej-reputacji-polski,nId,1938653

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275