Forum

Temat: Ocena debaty

PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 19.10.2015; 21:32

Jak się podobała debata Kopacz-Szydło ?

miastobis

domowa

Postów: 2945

Data: 19.10.2015; 21:36

Kopacz to rozhisteryzowana kobita która myśli że jak będzie straszyć PiSem to ludzie się wystraszą i zagłosują na PO,,hihihi,,;)))
Jej kultura zerowa-ciągle przeszkadzała Szydło w wypowiedziach.

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 19.10.2015; 21:37

Cienka z obu stron .
Kulturalnie dyskutujmy nie atakujmy się nawzajem .

miastobis

domowa

Postów: 2945

Data: 19.10.2015; 21:39

Spoko my nigdy nie atakujemy pierwsi,to my jesteśmy atakowani.

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 19.10.2015; 21:41

Dla mnie lepsze wystąpienie po Debacie na konferencji lepsza była Szydło ,ale po debacie .

miastobis

domowa

Postów: 2945

Data: 19.10.2015; 21:58

Obie powinny się bardziej przygotować do jutrzejszej debaty,ale na pewno Kopacz powinna być spokojniejsza i nie atakować ciągle PiS, taką strategie jaką dzisiaj obrała jeszcze bardziej jej przysparza punkty, ale w dól.Widać było u Szydło spokój i chęć mówienia o poważnych tematach dotyczących Polski i Polaków,Kopacz przeciwnie,,tylko straszyła,,nieudolnie oczywiście :)

Franio91

Miasto

Postów: 693

Data: 19.10.2015; 21:59

Kopaczka tak jak "bul" w debacie nie wytrzymywała nerwowo , przerywała ,straszyła prezesem a zwroty typu "..... jak oni dorwą się do kasy ... " to komplement dla pis-u od "złodziei" którym strach w oczy zagląda .

miastobis

domowa

Postów: 2945

Data: 19.10.2015; 22:05

Bo Kopacz boli to najbardziej że inni 'dorwą"się do kasy,bo ona uważa że tylko ona,Tusk i po mają prawo do tego .
W sumie,,każdy sądzi drugiego wedle siebie,dlatego myśli kopaczka, że jak PO się dorwało do kasy to wszyscy tego chcą.

Widzieliście jej fałszywy wyraz twarzy, kiedy to niby zwracała się do emerytów,jak to bardzo o nich się troszczy?

Fałsz myśli że inni uwierzą,,ale nie wie ,że inni nie są tak jak ona fałszywa.

smutny początek końca,,aż żal patrzyć na Premier rządu polskiego,,,

misci

Czechowice-Dziedzice

Postów: 763

Data: 20.10.2015; 00:53

Ten, który oczekiwał walki w kisielu obszedł się smakiem - i dobrze bo to nie taniec z gwiazdami. Kopacz obiecywała, to co 8 lat temu obiecywał Tusk - głownie lepsze płace i rozwój - pamiętamy, że mieli nas leczyć dobrze zarabiający lekarze i PO miało utrzymać a nawet zwiększyć wzrost PKB, tym samym przyznała, że poprzednie obietnice PO nie zostały zrealizowane. Teczka Szydło była konkretniejszym gadżetem niż error 404 Kopaczowej. Kopaczowa nie potrafiła uszanować czasu Szydło. Przerywała, wtrącała się. Z drugiej strony tego nie było. Było natomiast większe opanowanie i pewność siebie. Szydło nie dawała wciągać się w pyskówki dążąc do przedstawienia tego z czym przyszła.

Najważniejszy moment nastąpił jednak po debacie kiedy Szydło spotkała się ze swoimi zwolennikami, a Kopaczowa cicho "przemknęła pod ścianą".

misci

Czechowice-Dziedzice

Postów: 763

Data: 20.10.2015; 00:58

P. S. ...a ten numer w policyjną kontrolą Szydłobusu, że niby przeładowany, to chyba sam PIS zmontował bo chyba POwcy nie są aż takimi głupkami, a może się mylę.

megane

Czechowice-Dziedzice

Postów: 530

Data: 20.10.2015; 10:20

Dla mnie jedna i druga pani to żadna oferta.
Nie akceptuję p.Kopacz i nie akceptuję p.Szydło.
Ja wymagam więcej od kandydata na premiera.


Co mam zrobić? Czy mam poprzez kiepskiego kandydata tylko dlatego, że nie ma w stawce dobrego?


PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 20.10.2015; 12:13

Miałem się powstrzymać od komentowania debaty.
Więc zadam pytanie nawiedzonym. Proszę bez cytowania Papieża :)

Jeśli do UE w tym roku napływa 800-1,5mln imigrantów to jakim CUDEM do Polski trafi 7000, przy proporcjonalnym podziale wynegocjowanym przez Kopacz?

Ktoś robi Polaków w ".."

misieg

Miliardowice

Postów: 1382

Data: 20.10.2015; 18:34

O wiele ciekawsza była debata u lisa w tvp2, o dziwo!! Zabrakło tylko jednego przedstawiciela. Wipler i Petru zmiażdzyli reszte do cna. Jako jedyni potrafili odpowiadać konkretnie.

gaba_

czechowice-dziedzice

Postów: 2112

Data: 20.10.2015; 21:51

Petru stawiasz koło Wiplera,to dwa świty. Poplątanie z pomieszaniem.

miastobis

domowa

Postów: 2945

Data: 20.10.2015; 22:40

Adrian z brodą :) z RAZEM,,,nowa twarz,dobrze gada,,;)
hm,,niejednemu pewnie wkradł się dylemat,,,

Podobało mi się stwierdzenie,że po 25 i tak większość z PO przejdzie do PiS-u,,;))

Pani Szydło jak zwykle super,,:)
Pani Kopacz,,hm,,na czerwono? już jej całkiem się ustrój pomylił,,;))

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 21.10.2015; 07:21

Wędkę mam ... tylko rybki ktoś zabrał .

jednego już znam teraz drugi wyskakuje z wędką

PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 21.10.2015; 14:22

Następny kwiatek do PO-wskiego kożucha!
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Eksperci-W-ciagu-4-lat-bez-srodkow-zaradczych-blackout-niemal-pewny-3427153.html
Rudy matoł w Brukseli, dołączy do niego Kopara 26.10.2015r. a jej Córunia wypieprzy do Kanady.
My będziemy przy świeczkach siedzieć :)

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 21.10.2015; 18:21

Tylko ryżego z Brukseli też wypieprzą już się zbierają nad nim czarne chmury .

misieg

Miliardowice

Postów: 1382

Data: 21.10.2015; 20:22

geba : nie stawiam ich obok siebie tylko oceniam sposób wypowiedzi.

PapaSmurf

Zabrzeg

Postów: 961

Data: 21.10.2015; 21:07

Bez komentarza !

Wybory w Szwajcarii wygrała antyislamska prawica zdobywając 50% miejsc w parlamencie. Media rządowe w Polsce unikają tematu jak ognia. Prawicowe partie antyimigranckie zwyciężyły niedzielne wybory parlamentarne w Szwajcarii. Szwajcarska Partia Ludowa (SVP) oraz Wolna Demokratyczna Partia Szwajcarii (FDP) zdobyły łącznie 100 mandatów w liczącej 200 miejsc Radzie Narodowej. Niestety, w polskojęzycznych mediach głównego nurtu próżno szukać wiadomości na ten temat. Przed zbliżającymi się wyborami do Sejmu zapanowało niemal całkowite embargo informacyjnej w tej kwestii.

viceczecho

Cz-Dz

Postów: 323

Data: 21.10.2015; 22:27

spoko, nie znizając sie do poziomu jaki prezentujesz i tobie podobni w tym twój prezes. Rzucacie obelgami na prawo i lewo po czym łapiecie hostie z pierwszych rzędów wrzeszczycie jak to jesteście atakowani. Brzydze sie tym i jedyne czego mi żal to tego żę Polska maiała by sie dostać we władanie takiej gawiedzi uznającej jedynie atak i inwektywy. Niestety nie zrozumiesz tego.

spoko

Czechowice-Dziedzice

Postów: 3429

Data: 22.10.2015; 05:55

Czego tak się boi Platforma .Straszenie Pisem już nie bawi ludzi
wszystko przeciw PiS ,wszyscy inni tylko nie PiS .
Jak tak wszystko rozumiesz i wiesz to oświeć i przekonaj może wtedy faktycznie pójdę na PO .

miastobis

domowa

Postów: 2945

Data: 22.10.2015; 08:27

Problem w wyborze na którą partię zagłosować,nie powinno rozstrzygać przekonywanie przez innych.
Spoko-masz swój rozum,swoje spostrzeżenia więc wystarczy wyciągnąć wnioski i samemu zdecydować.

Mnie nikt nie byłby w stanie zmusić do zmiany swoich przekonań.
Słowa to tylko słowa,,,zachowania i poglądy innych ,to decyduje o moim wyborze,a nie przekonywania innych którzy nic z polityką nie mają wspólnego oprócz komentowania.

Głosuję na PiS,i jeżeli po wyborach okaże się że się pomyliłam to sama ich skrytykuję.Na razie jak widać, wybór Dudę na prezydenta-to był dobry wybór,zobaczymy jak będzie z PiS-em.

PO--z niej za bardzo bije fałsz i strach przed utratą władzy dlatego straszą rządami innych ,co powoduje odwrotny skutek.

megane

Czechowice-Dziedzice

Postów: 530

Data: 22.10.2015; 10:48

miastobis, ja 4 lata temu głosowałem na PO.
Jestem zawiedziony, dali ciała w wielu wymiarach, chociaż coś tam zrobili.
Tak czy owak, nie zagłosuję już na PO.

Czy to oznacza, że automatu mam wybrać PiS? Ale oni mnie też nie przekonują. Niestety Polacy zapomnieli już, co się działo w latach 2005-2006. Jaką mamy gwarancję, że nie będzie powtórki?


919

****

Postów: 2284

Data: 22.10.2015; 12:38

Powtórka zwielokrotniona już jest, tylko głusi i ślepie tego nie widzą, bo nie chcą.
Nie bądźmy idiotami, nie głosujmy na cwaniaków, którzy grają na ludzkich kompleksach.PoPis-PisPo,różnią się tylko w opakowaniu.

misci

Czechowice-Dziedzice

Postów: 763

Data: 22.10.2015; 14:35

Megan przypomnij mi co się działo w 2005-2007r. za rządów PIS bo nie pamiętam, a chcę na nich zagłosować.

miastobis

domowa

Postów: 2945

Data: 22.10.2015; 15:26

Nie PiS i nie PO ,,to kto-co?

;Otwórzcie"-oczy ślepym i głupim,którzy chcą głosować na POPIS,uzasadnijcie dlaczego głosować na innych i dlaczego.
Z góry zaznaczam że rządy Millera już też przeszłam ,i pamiętam jak skończył;)Sam mówił Miller że mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna ,ale jak skończył,,no i jego koniec mnie nie zadowolił wręcz rozczarował.:))

Pamiętajmy też ,że premier tak jak prezydent reprezentują nasz kraj..."jak Cię widzą tak Cię piszą";)i dlatego ani Korwin ani Kukiz,swoją mową,zachowaniem i stylem ,,nie reprezentowali by dobrze Polski.

Więc jaki wybór jeżeli nie POPIS?

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275