Forum

Temat: dentysta

pozitivvib...

cz

Postów: 94

Data: 23.03.2013; 19:27

witam, polecicie mi jakiegos dobrego profesjonalnego dentyste w czdz? chce naprawic zęby do porządku, wczesniej chodzilem do Platana ale niestety nie polecam..

Mickiewicz12

Developerowice-Lokowice

Postów: 187

Data: 24.03.2013; 09:34

Jagos Szypuła- bezboleśnie,niedrogo i dobrze-polecam,chodzę od lat i nie zmienię.Wszystkie tzwn. kliniki są nastawione na darcie kasy -sprawdziłem kilka nie polecam.Pozdrawiam i życzę jak najmniej problemów z zębami

nie_znany

cz-dz

Postów: 28

Data: 24.03.2013; 13:13

Nie polecam klinki "Sidental"! Zdziercy i naciągacze może są dobrzy ale nie na kieszeń zwykłego Kowalskiego. Pójdziesz zrobić jednego zęba to bez pytania zatruję Ci ze dwa inne jeżeli będziesz miał/a do leczenia także pójście do tej kliniki nie należy do przeciętnych wypadów. Chyba że masz gruby portfel :)

cichy812

Czecho

Postów: 149

Data: 24.03.2013; 14:56

Ile ludzi tyle opinii. Ja osobiście polecam klinikę `Pod platanem` bywam tam systematycznie od września, została jeszcze jedna wizyta i wszystko będzie na cacy :) Nie drogo, miło,przyjemnie, kompletnie bezboleśnie (usuwałem 6 korzeni z tyłu i nie czułem żadnego bólu łącznie z ósemką) oraz fachowo ... więc z czystym sumieniem mogę polecić....

Razor911

Czechowice-Dziedzice

Postów: 44

Data: 24.03.2013; 22:08

Ja chodzę do Primadentu i nie narzekam

KraB

Czecho

Postów: 79

Data: 25.03.2013; 08:58

witam ja jestem bardzo zadowolona z pracy pani doktor DZiurko, ale to w Zabrzegu:)

LOTOSS

CZECHOWICE-DZIEDZICE

Postów: 13

Data: 25.03.2013; 10:08

hej ,a jakie sa stawki u pani doktor w Zabrzegu,bo ja jezdze do b-b a moze tu na miejscu jest tanszy/pozdrawiam

afk

Ligota / Miliardowice

Postów: 196

Data: 26.03.2013; 03:29

Ameryka... Stawka u stomatologa jest ruchoma jeden mówi tyle a inny troszkę mniej ale doliczą za to i wychodzi tyle samo. To tak jak łatać dziury w drodze jedna większa jedna mniejsza a i tak wykonawca wie ile materiału zużyto.

pozitivvib...

cz

Postów: 94

Data: 07.04.2013; 22:52

a max-dent w czechowicach? warto tam isc? na ich stronie pisze ze otwarte tylko wtorek i czwartek..

Nyana

Cz-Dz

Postów: 26

Data: 19.06.2013; 07:25

Odświeżam.

Czy jest w Cz-Dz dobry dentysta, na NFZ ?

TBoy

Czechowice-Dziedzice

Postów: 21

Data: 19.06.2013; 13:08

Ja chodzę "Pod Platanem" jak i moi znajomi.Mnie prowadzi pani Adamus i ząbki ładnie robi.

joo

Czecho

Postów: 246

Data: 19.06.2013; 14:46

a co powiecie o pani dr. Śliwińskiej ??

sulla

północ

Postów: 86

Data: 19.06.2013; 15:50

Odnośnie Max-dentu. Ja tam chodzę ostatnio regularnie. Zakład jest prywatny, więc jest drogo, ale robota na prawdę profesjonalna. Jeśli ktoś potrzebuje zrobić gruntowny remont w dziobie, to polecam się tam wykosztować.

VECTOR

Czechowice-Dziedzice

Postów: 130

Data: 24.06.2013; 18:53

polecam MAX-DENT i Truszel Bielsko Biała :)
tyle w temacie :)
p.s fakt ze prywatnie ,ale żeby nie wlosy nie odrosną ,fuszerke można zawsze odwalić :( pozdrawiam

peppa

Czechowice-Dz.

Postów: 70

Data: 17.01.2014; 14:27

Witam, czy może ktoś polecić jakiegoś dobrego dentystę z Primadentu?

pozitivvib...

cz

Postów: 94

Data: 17.01.2014; 17:09

Cieplińska w bielsku w czdz Zawadzka

TheKiller

Czechowice

Postów: 31

Data: 25.10.2016; 17:24

Bry! Coś się zmieniło względem dentystów w Czechowicach? Bo muszę się wybrać, tylko nie wiem do kogo i gdzie :/

toptop

czechowice-dziedzice

Postów: 9

Data: 25.10.2016; 17:51

Ja chodzę do K. Mojzyszek ( Ligota) jestem zadowolona!Cena normalna a wykonanie zadowalające :) i bez bólu. Sidental bardzo bobrze wykonuje swoja prace w standardach ww stomatologa ale cena faktycznie dla snobów:) pozdrawiam

challenger

Czechowice

Postów: 9

Data: 28.10.2016; 10:47

NIE POLECAM pani Dziurkowej z Zabrzega.

Parę lat temu miałem tam leczone żeby kanałowo.
Pierwszy trzeba było usunąć 2 lata temu, drugi w zeszłym roku.
Trzeci na razie próbujemy z dentystką (obecną) jakoś utrzymać, ale ratunku dla niego nie ma.

Dlaczego? Po zrobieniu zdjęcia RTG okazało się, że pani z Zabrzega nie wyczyściła kanałów do końca, a co więcej zalepiła czymś co teraz jest nie do przewiercenia. W efekcie zebrała się ropa i trzeba zęby usuwać. Co ciekawe korzenie przyrosły i podczas usuwania trzeba jeszcze je odcinać. Żeby było całkiem "przyjemnie" gdy jest ropa, znieczulenie albo nie zadziała, albo zadziała w ograniczonym stopniu - pierwszy ząb rwany był prawie 2 godziny i pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się zemdleć z bólu. Drugi już krócej - 1h30 min.

Noname1

Czechowice-Dziedzice

Postów: 5

Data: 28.10.2016; 22:19

A ja polecam Pana Ocheduszkiewicza w Bb, wole dojechac kawalek i byc zadowolona, jest naprawde super, konkretny, jest calkiem prywatny nie dziala pod przykrywka umowy z nfz ktory i tak i tak nic nie daje bo za wszystko sie placi i nie kroi jak za zboze, ma calkiem przyzwoite ceny :-)

Maria_KM

Czechowice-Dziedzice

Postów: 2

Data: 29.11.2016; 15:41

Ja polecam dr Witkowską na Pawiej. Zaczęłam do niej chodzić w ciąży, kiedy zęby mi się bardziej popsuły i wtedy szukałam gabinetów bez rentgena żeby dziecka nie narażać na promienie. I w zasadzie już u niej zostałam. Pod Platanem mi robili zdjęcie praktycznie każdego zęba i dopiero teraz widzę, że było to bezsensu naciąganie na kasę i też ciągle siedzenie w promieniach. Dr Witkowska jest miła, doświadczona w tej branży, a nie jak jakieś młode dzieciaki każdą kropkę by borowali. No i ceny też nie ukrywam, na tle innych gabinetów ma wporządku, a dla mnie to ważne kryterium.
A pozatym jest taka ludzka, bo jak się mi kiedyś złamał ząb w sobotę przed weselem siostry, to też mi pomogła, mimo że w soboty nie przyjmuje.

mieszkanie...

Bielsko-Biała

Postów: 105

Data: 01.12.2016; 09:52

Nie polecam Pani z drugiego postu (J.S.) Może faktycznie jest tanio, ale czy do końca dobrze??? O kanałowym leczeniu nie ma mowy chociażby z tego powodu, że prześwietlenia nie zrobi Ci na miejscu. Miałem kilka zębów do poprawki więc raz zapłaciłem tanio, a raz normalnie i taka to oszczędność ( o bólu nie wspomnę)

Polecić mogę Panią K.Mojżyszek (Ligota). Mistrzyni świata w dawaniu znieczulenia. Naprawdę profesjonalne podejście do pacjenta, zero naciągactwa, profesjonalny sprzęt, otwarte zasady.

No i ten uśmiech... ;) ;) ;)

Nowi klubowicze

DzialaMY

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

B259

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.24

Malgorzata

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.03.11

BryskaAgata

cz-dz
w klubie od: 2024.03.07

Alien

Dankowice
w klubie od: 2024.02.26

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 551

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275