Forum

Temat: Nowa Organizacja

Duża MI

Data: 05.02.2006; 19:44

Niedawno przyszedł mi do głowy (wydaje mi się,że dobry) pomysł.
Chciałabym założyć organizację charytatywną której czlonkowie byliby dobrowolnym wolontariuszami. Celem tej organizacjii byłaby pomoc osobom chorym na białaczkę...oraz szeroko zakrojona kampania informacyjna na temat tej częstej choć wielu nie znanej choroby. Chodzi mi głownie o organizowanie koncertów,zbiórek,spotkań,pomocy osobom potrzebującym.Pytam Was internautów co o tym sądzicie?Jakie byłyby szanse powodzenia? Czy znaleźliby sie chętni do pomocy ludzie?Czekam na Opinie .
Pozdrawiam

kolon

Data: 05.02.2006; 19:46

Jesli oczywiscie nie bedzie to kolejna imitacja zlodziejskich organizacji charytatywnych, to czemu nie. Napewno sa ludzie ktorzy by pomogli, ale watpie w powodzenie czegos takiego. Trzeba miec rowniez kapital ktory nielatwo dzis otrzymac nie kombinujac i nie robiac przekretow. Dla mnie wiekszosc takich organizacji to istne przekrety ktore zeruja na ludzkim nieszczesciu. Dlatego jak chce juz pomoc to osobiscie. Pozdro

Duża MI

Data: 06.02.2006; 11:14

No tak kapitał to jest....a ciekawe jakie przekręty...jak nikt nic nie bedzie za to dostawał....bynajmniej nic fizycznego :) Wlontariusze to ludzie którzy saa chętni do pomocy za darmo.A pozatym nie rozumiem dlaczego jak jedna organizacja robi przekręty to zaraz pote wszytskie są na celowniku.Jesli jedna czesc nie dziala wcale ne znaczy ze nie dziala cały organizm....I to jest to STEREOTYPOWA POLSKA.Pozdrawiam

dorota

Czechowice-Dziedzice

Postów: 9

Data: 07.02.2006; 21:40

ja jestem jak najbardziej za!! chetnie pomoge!! jesli jestes zainteresowana współpraca to podaj mi nr gg, a na pewno napsize, pozdrawiam

Malka

Zabrzeg

Postów: 1

Data: 21.02.2006; 18:25

heh mój numer to 6803358 Miło mi ,że jednak znalał sie ktoś.....na poziomie :)Pozdrawiam

Kiniorek

Czechowice-Dziedzice

Postów: 46

Data: 21.02.2006; 18:36

Ja też jestem za-sama zorganizowałam akcje charytatywną w szkole i cieszyła się powodzniem. Zebrałam aż 200 złotych dal mieszkanki zaszego miasta-Tamary. I powiem to było całkiem przyjemne gdy odniosłam te pieniądze do banku. Chętnie będę pomagać ludziom szczególenie że mojej uzynki dziecko co ma dopiero roczek jest chore na białaczke :( Taki malutki a już skazany na taką chorobe... Jeszcze go nawet nie widziałam bo oni mieszkają daleko. Bardzo chętnie będe pomagać to mój gg. jak co 3993775 pozdraiwm i trzymam kciuki.... :(:(:(:(:(:(:(:(:(

geter

Data: 21.02.2006; 18:49

jestem za takim czymś też chętnie pomoge. bo marnuje czas na jakieś głupoty a moge pomóc innym. mam pytanie na czym tak dokładniej polega białaczka?

Kiniorek

Czechowice-Dziedzice

Postów: 46

Data: 21.02.2006; 19:49

Białaczka to rak krwi z tego co mi wiadomo.... :(

Anusiek

Czechowice-Dziedzice

Postów: 87

Data: 22.02.2006; 17:40

No pewnie że to dobry pomysł!! ;D Fajnie, że są jeszcze tacy ludzie jak Ty, co myślą o innych ;)
Hehhe a wiadomo, że jak powiedzmy chociaż połowa Czechowiczan przyjdzie na jakiś tam koncert i zapłaci kilka złotych na wstęp, to całkiem dużo sie uzbiera ;P A napewno znajdą sie też tacy, którzy od siebie dadzą troche więcej ;D Wg mnie pomysł extra ;)
Więc życzę powodzenia, jak tylko usłyszę coś o jakimś charytatywnym spotkaniu, to masz to jak w banku, że tam będe ;P I założe sie że inni też ;) Mam tylko nadzieję, że nie skończy się to na gadaniu, ale rzeczywiście coś takiego powstanie ;]
Buziaczki Duża Mi ;*;]

Patishonek

Czechowice-Dziedzice

Postów: 103

Data: 23.02.2006; 11:49

noo to masz moje poparcie ;D
ja jestem jak najbardziej ZA ;D
jak będziesz potrzebowała pomocy, to możesz na mnie liczyć ;P
byłam wolontariuszką na WOŚP, i cholernie mi się spodobała dobrowolna praca charytatywna!!
ale tak jak Anusiek mam nadzieję że nie skończy się tylko na słowach ;|
pozdro ;D

Atena

Czechowice-Dziedzice

Postów: 159

Data: 24.02.2006; 09:39

oczywiście jestem, za jakby co to piszcie mogłoby się udać :)

Patishonek

Czechowice-Dziedzice

Postów: 103

Data: 19.03.2006; 00:15

no i skończyło się tylko na rozmowie....
może warto przeprowadzić jakąś zbiórkę??
niech ta organizacja zacznie działać! ;)
pozdrawiam ;)

pytlal

Czechowice-Dziedzice

Postów: 48

Data: 19.03.2006; 12:29

slomiany zapal jak zawsze:p

SirByra

Czechowice-Dz

Postów: 92

Data: 19.03.2006; 20:58

Moze nazwij ja Hamas2 !!!

Cheri

Zabrzeg

Postów: 61

Data: 20.03.2006; 16:57

Pytlal prosze Cie nie rób mi tu takiej reklamy !! Organizacja pwoli sie tworzy...ale Ta Polska biurokracja....wybaczcie ale na to trza czasu...a np.teraz jestem chora i ciągle coś,coś wypada.
A co do czlowieka o loginie "Pytlal" to zawsze bedzie starał sie zrobic złą reklamę i dokuczyć MI bo to jest mój były....ehh chyba wszyscy wiedzą do czego jest zdolna urazona męska duma w tym wypadku do bardzo wielu rzeczy.....
Aha Duża MI a Cheri to ta sama osoba !

pytlal

Czechowice-Dziedzice

Postów: 48

Data: 20.03.2006; 17:13

ja tam nie wiem, pewne osoby moze sobie czekaly specjalnie na twoja odpowiedz

Cheri

Zabrzeg

Postów: 61

Data: 20.03.2006; 17:15

Ale nie wies tego napewno....

Cheri

Zabrzeg

Postów: 61

Data: 28.03.2006; 12:32

No to są jeszcze jacyś chętni??Powiem ,że mamy juz status....potrzeba jeszcze zatwierdzenia.Pozdrawiam

Nowi klubowicze

ffm01462

cz-dz
w klubie od: 2024.04.14

CzDzM

Czechowice Dziedzice
w klubie od: 2024.04.09

DarekK

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.08

Vi21q

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.06

Bandits1921

Czechowice-Dziedzice
w klubie od: 2024.04.04

Najaktywniejsi - forum

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
postów: 3528

spoko

Czechowice-Dziedzice
postów: 3429

miastobis

domowa
postów: 2945

CzechoMeteo

Czechowice-Dziedzice
postów: 2612

919

****
postów: 2284

Najaktywniejsi - komentarze

drobnyzuczek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 1089

Mickiewicz12

Developerowice-Lokow
komentarzy: 689

Clarence_Boddicker

Kraków
komentarzy: 555

Gemini1Duo

Miasto Dziurawych Dr
komentarzy: 425

robek

Czechowice-Dziedzice
komentarzy: 275